תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » מבט פתוח על לינוקס – חלק ב'

תוכן שיווקי


סטפני צ'יראס, סגנית נשיא ומנהלת כללית של Red Hat Enterprise Linux ברד-האט. צילום: יח"צ

לקראת אירוע RedHat Forum Israel 2019, ב-16 בדצמבר באווניו, קריית שדה התעופה

מבט פתוח על לינוקס – חלק ב'

פורסם ב-23 באוקטובר 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כתבה: סטפני צ'יראס, סגנית נשיא ומנהלת כללית של Red Hat Enterprise Linux ברד-האט. צ'יראס תהיה הדוברת הראשית בכנס Red Hat Forum Israel, שיתקיים ביום ב', ה-16 בדצמבר, במרכז הכנסים אווניו שבקריית שדה התעופה.

לחלק א' לחצו כאן.

מקבל ההחלטות הפך למקבלי ההחלטות

החלטות טכנולוגיות היו בעבר תהליך מבודד מאוד: מנמ"ר או מנהל IT זיהו צורך, יצרו מערך דרישות, ביקשו הצעות מחיר, בנו בדיקת היתכנות (POC), ואז בחרו והטמיעו פתרון זה או אחר. השנה אנחנו רואים שתהליך בודד זה נשחק, במיוחד בכל הקשור ללינוקס.

לינוקס משפיעה על צוותי תפעול IT, מפתחים, מהנדסי רשת, קווי עסקים ועל משרד המנמ"ר. במקום דרישה לענות על מערך הצרכים שהותוו על ידי מנהל מחלקה יחיד, צריכים עתה ספקי לינוקס לענות על מגוון צרכים, שלעתים אף מתחרים אלה באלה: האם המערכת יציבה? האם היא תומכת ביישומים הקריטיים שלהם? בכל כמה זמן היא מתעדכנת? מי תומך בה? כמה קל לרכוש, להתקין ולהשתמש בה? עד כמה היא מאובטחת? ועל אילו עננים ציבוריים היא רצה?

אולם, רק מענה על שאלות רבות אלה לא יספיק. כיום צריכות גרסאות הלינוקס השונות להיות הכל עבור כל אחד, במיוחד בעיצומו של תהליך בחירת הטכנולוגיה.

החשיבות הגוברת של אוטומציה ברמת מערכת ההפעלה

התוצרים שנובעים ממערך רחב יותר של אפשרויות עבור מודלים של הטמעה לא באים בלי מחיר. לעתים קרובות, מחיר זה בא לידי ביטוי במורכבות נוספת. כשזו מתווספת לסביבת ה-IT, עלולים הארגונים למצוא את עצמם בפני רשת של מערכות תלויות אלה באלה, שרתים יתומים ומערכים של תהליכים מבודדים.

טכנולוגיות אוטומציה דוגמת Red Hat Ansible Automation יכולות להקל על מנהלי המערכות ומהנדסי הרשת, על ידי ביצוע משימות מורכבות וגוזלות זמן שלפני כן היה עליהם לעשות אותן. השנה אנחנו רואים את המשך צמיחתן של טכנולוגיות אלה, אך הן ישתלבו יותר ויותר בתוך לינוקס, כמענה למקבלי החלטות IT המחפשים פלטפורמה אחידה של "שפיות" בפעילויות המורכבות שלהם.

IT ארגוני הוא עדיין מסע, ולינוקס היא הנתיב

למרות ההתקדמות שראינו אשתקד סביב טכנולוגיות מוטות ענן (Cloud native), החל מקוברנטיס ועד לסביבות נטולות שרתים, דבר אחד שנשאר קבוע הוא העובדה שה-IT הארגוני הינו מסע. אין נקודת זמן שבה מנמ"רים ימחאו כפיים בסיפוק ויאמרו "בוצע!". זה פשוט לא קורה. תמיד יש עבודה של הסבת יישום לגאסי אחרון או הקמת מערכת ERP חדשה, ותמיד יש צורך במקסום הערך ורמת הגמישות מהשקעות קיימות בטכנולוגיות חדשות עבור מפתחים, כמו קונטיינרים.

החל משרתים פיזיים ומכונות וירטואליות ועד לעננים ציבוריים, פרטיים והיברידיים, אנחנו צופים שלינוקס תישאר הדבר הקבוע בהמשך השנה ומעבר לה. בכל נתיב שבו יבחר הארגון כדי לממש את יעדי ה-IT שלו, בכל האתגרים שהוא נצרך להתמודד איתם, לינוקס תהיה השותף הקבוע שלו. צפו שלינוקס תמשיך לתמוך בפעילויות הארגון ובמסע ה-IT, ואין זה משנה לאן הדרך מובילה.

להרשמה לאירוע לחצו כאן.

מבט פתוח על לינוקס – חלק ב' Reviewed by on . כתבה: סטפני צ'יראס, סגנית נשיא ומנהלת כללית של Red Hat Enterprise Linux ברד-האט. צ'יראס תהיה הדוברת הראשית בכנס Red Hat Forum Israel, שיתקיים ביום ב', ה-16 בדצמ כתבה: סטפני צ'יראס, סגנית נשיא ומנהלת כללית של Red Hat Enterprise Linux ברד-האט. צ'יראס תהיה הדוברת הראשית בכנס Red Hat Forum Israel, שיתקיים ביום ב', ה-16 בדצמ Rating: 0

הגיבו