תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » בפעם השמינית: קומוולט – מובילת גרטנר בגיבוי ואחזור דטה סנטרים

תוכן שיווקי


קומוולט

לקראת האירוע השנתי של קומוולט בישראל, ב-11 בנובמבר באווניו, קריית שדה התעופה

בפעם השמינית: קומוולט – מובילת גרטנר בגיבוי ואחזור דטה סנטרים

חברת המחקר מיקמה את קומוולט בנקודה הגבוהה ביותר עבור שלמות החזון שלה והיכולת להוציא אותו לפועל

פורסם ב-22 באוקטובר 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גרטנר הציבה את חברת ניהול הנתונים קומוולט בראש ריבוע המובילות בריבוע הקסם שפרסמה בתחום פתרונות גיבוי ואחזור דטה סנטרים. קומוולט עוקפת את כל המתחרות וניצבת בראש הן על ציר שלמות החזון והן על ציר יכולת ההוצאה לפועל. זו הפעם השמינית ברציפות שבה החברה ממוקמת כמובילה בהערכת השוק של גרטנר בתחום הגיבוי והאחזור.

הדו"ח מציין כמה מגמות מרכזיות בתחום גיבוי מרכזי הנתונים ואחזור הנתונים: "כיום, קלות הפעלה, אחזור מידי ובמיוחד פשטות של ניהול יומיומי הם דרישות מרכזיות לפתרונות בתחום. שוק הגיבוי והאחזור גם מבצע איחוד של מאפיינים רבים על גבי פלטפורמה אחת, כגון רפליקציה של נתונים, אוטומציה להתאוששות מאסון בענן, אורקסטרציה וניידות נתונים בין עננים. בנוסף, ספקי גיבוי מוסיפים יכולות ניהול נתונים כדי לתמוך באנליטיקה, Test/dev ו/או זיהוי תוכנות כופר בעותקי גיבוי בענן, על מנת לספק החזר גבוה יותר על ההשקעה בגיבוי נתונים".

"אנחנו נרגשים להכריז על ההובלה שלנו בכנס הלקוחות השנתי שלנו, Commvault GO, שבו החברה חולקת את החזון שלה לגבי הדרך שבה היא מתכננת להמשיך, על בסיס חדשנות בגיבוי ובאחזור", אמר סאנג'יי מיראצ'נדני, מנכ"ל ונשיא קומוולט. "אנחנו מרגישים שההכרה בנו כמובילים על ידי גרטנר בפעם השמינית ברציפות היא עדות ליכולת שלנו לספק חדשנות באופן קבוע, לצד שירות לקוחות ותמיכה ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו מאפשרים ללקוחותינו להיות מוכנים לנתונים ולשגשג בעולם ממוקד הדטה של היום. אני רוצה להודות לעובדים, ללקוחות ולשותפים שלנו על התשוקה והמסירות, שמאפשרים לנו להוציא לפועל את החזון שלנו".

קומוולט מאמינה שההכרה מצד גרטנר בהובלתה בשוק הגיבוי והאחזור משקפת את היכולת שלה לענות על הצרכים המידיים של ארגונים בניהול נתונים, כולל: מוכנות לאחזור – הפחתת סיכון לאובדן נתונים באמצעות תהליכי הגנה ואחזור, שמשמרים את מוניטין הארגון, מספקים חוויית לקוח טובה יותר, ומבטיחים המשכיות עסקית ותפוקה משופרת; גישה אחידה לריבוי עננים – עם מתן אפשרות ללקוחות להעביר יותר עומסי עבודה לריבוי עננים, על מנת לשפר שקיפות, זמינות ואת השימוש בנתונים; מודרניזציה של תשתיות – עבודה עם שותפים גלובליים מבטיחה ללקוחות שהם יכולים לאחד, לנהל ולהרחיב בצורה אחידה את התשתיות ההיברידיות שלהם, להאיץ חדשנות עסקית, לשפר את חוויית המשתמש ולהשיג יעילות גבוהה יותר; התמיכה הרחבה ביותר בתחום במערכות הפעלה, HyperVisors, אפליקציות, בסיסי נתונים, מערכי אחסון וספקי מחשוב ענן; ויכולות ניהול נתונים ותמחור אטרקטיבי וגמיש.

ב-11 בנובמבר יתקיים באווניו שבקריית שדה התעופה האירוע השנתי של קומוולט בישראל, בהשתתפות בכירי החברה העולמית, בכירי החברה בישראל, נציגי שותפים, ספקים, לקוחות ועוד.

להרשמה לאירוע לחצו כאן.

בפעם השמינית: קומוולט – מובילת גרטנר בגיבוי ואחזור דטה סנטרים Reviewed by on . גרטנר הציבה את חברת ניהול הנתונים קומוולט בראש ריבוע המובילות בריבוע הקסם שפרסמה בתחום פתרונות גיבוי ואחזור דטה סנטרים. קומוולט עוקפת את כל המתחרות וניצבת בראש גרטנר הציבה את חברת ניהול הנתונים קומוולט בראש ריבוע המובילות בריבוע הקסם שפרסמה בתחום פתרונות גיבוי ואחזור דטה סנטרים. קומוולט עוקפת את כל המתחרות וניצבת בראש Rating: 0

הגיבו