תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » רד-האט תפתח בקרוב אפשרויות לעתיד מבטיח בקוד הפתוח

תוכן שיווקי


אורח בכיר בפורום רד-האט 2019: מישל איסנרד, סגן נשיא למכירות רד-האט ב-EMEA. צילום: יח"צ

לקראת כנס Red Hat Forum Israel 2019, ב-16 בדצמבר באווניו, קריית שדה התעופה

רד-האט תפתח בקרוב אפשרויות לעתיד מבטיח בקוד הפתוח

החברה תקיים בקרוב את הכנס, תחת הכותרת Expand Your Possibilities

פורסם ב-6 באוקטובר 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רד-האט העולמית, הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, תקיים בישראל גם השנה את כנס Red Hat Forum, שזוכה בכל פעם להצלחה רבה. הכנס, שמופק על ידי אנשים ומחשבים, יתקיים השנה תחת הכותרת Expand Your Possibilities, ויציג את הפתרונות אותם מספקת רד-האט לארגונים כדי להרחיב את אפשרויותיהם ולקדם טרנספורמציה דיגיטלית. בין השאר, שמה החברה דגש על אוטומציה וענן היברידי, וכן מטמיעה פתרונות קוד פתוח בסקטורים שונים: פיננסים, המגזר הציבורי, צבא ובטחון, היי-טק, טלקו ועוד.

בכנס, שיתקיים ב-16 בדצמבר במרכז הכנסים אווניו בקריית שדה התעופה, ישתתפו מנהלים בכירים ברד-האט העולמית, ובראשם מישל איסנרד, סגן נשיא למכירות ב-EMEA, וסטפני צ'יראס, סגנית נשיא והמנהלת הכללית של פעילות הלינוקס של החברה לארגונים (Red Hat Enterprise Linux). בנוסף אליהם יוזמנו לבמת המליאה נציגי לקוחות, שיציגו חדשנות ואימוץ טכנולוגיות קוד פתוח. את האירוע יארח דן טולדנו, המנהל האזורי של רד-האט לישראל, יוון וקפריסין.

בכנס יוצגו חידושים ועדכונים במסגרת חמישה מסלולים: DevSecOps – השילוב של אבטחה עם תהליכי DevOps וכחלק של אסטרטגיית האבטחה; Container Platform – בניית פלטפורמה עבור קונטיינרים עם OpenShift והטמעתה באמצעות תהליכים, תרבות וטכנולוגיות; Agile Integration – כדי ליהנות ממערכות ותיקות (לגאסי), תוך שדרוג לצרכי אינטגרציה חדשים, יש לפתח גישת אינטגרציה אג'ילית. המסלול ילמד איך עושים זאת; ו-Developer – מסלול בהובלת בור סוטר, מנהל חוויית פיתוח ברד-האט העולמית, שיחלוק מהידע שלו על כלים חדשים ואיך מפתחים יכולים ליהנות מהם להאצת ה-Application Factory.

במסלול החמישי, Leaders Circle, יחלקו מנהלים בכירים ברד-האט עם מנהלים ישראליים היבטים של טרנספורמציה תרבותית החיוניים להצלחת הטרנספורמציה הדיגיטלית, תוך הפיכת המנהל למנטור, וכיצד נושאים אלה משפיעים על מוצרי רד-האט ועל הארגון.

לצד המסלולים הללו יציגו שותפיה העסקיים של רד-האט בתערוכה מגוונת. כן יוצגו פעילות הפיתוח של החברה במרכז הפיתוח שלה בישראל, ותרומתה של רד-האט לקהילת הקוד הפתוח.

ההרשמה לכנס ללא תשלום, אך נדרש רישום מוקדם באתר ואישור. לפרטים ולהרשמה לחצו כאן.

רד-האט תפתח בקרוב אפשרויות לעתיד מבטיח בקוד הפתוח Reviewed by on . רד-האט העולמית, הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, תקיים בישראל גם השנה את כנס Red Hat Forum, שזוכה בכל פעם להצלחה רבה. הכנס, שמופק על ידי אנשים ומחשבים, רד-האט העולמית, הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, תקיים בישראל גם השנה את כנס Red Hat Forum, שזוכה בכל פעם להצלחה רבה. הכנס, שמופק על ידי אנשים ומחשבים, Rating: 0

הגיבו