תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » "פייראיי מציעה יכולות בקצה העליון של היכולות בשוק – גם ל-SMB"

תוכן שיווקי


מורן ג'רסי, מייסד ומנכ"ל סקיורווייב. צילום: ניב קנטור

בעקבות אירוע FireEye Cyber Defense 2019

"פייראיי מציעה יכולות בקצה העליון של היכולות בשוק – גם ל-SMB"

כך אמר מורן ג'רסי, מנכ"ל ומייסד סקיורווייב מקבוצת אקסלוסיב נטוורקס העולמית, המשמשת מפיצה בלעדית בישראל של פייראיי

פורסם ב-16 בספטמבר 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"פייראיי הפכה לשם דבר במגזר האנטרפרייז ובמגזר הציבורי-ממשלתי כספקית של פתרונות אבטחת סייבר מהמקצועיות והאיכותיות הפעילות כיום. לראייה, יותר מ-50% מ-2,000 הארגונים הגדולים בעולם, המאוגדים ברשימת Forbes Global 2,000, מצויים ברשימת הלקוחות של פייראיי. מה שפחות ידוע הוא העובדה שפייראיי התאימה את הפורטפוליו שלה גם לצרכים של ארגוני SMB", כך אמר מורן ג'רסי, מנכ"ל ומייסד חברת ההפצה סקיורווייב מקבוצת אקסלוסיב נטוורקס העולמית, המשמשת מפיצה בלעדית בישראל של פייראיי, בראיון בעקבות אירוע FireEye Cyber Defense 2019.

מודעות סייבר נמוכה ב-SMB

"ארגונים קטנים ובינוניים חשים כאילו הם נמצאים מתחת למסך הרדאר של ההאקרים, שהאנונימיות שבה הם פועלים נותנת להם מחסה מפני מתקפות", ציין ג'רסי. "אלא שהמציאות אחרת לחלוטין. מחקר של וריזון מעריך ששיעור המתקפות נגד ארגוני SMB עומד על 43% מכלל מתקפות הסייבר. מחקרים אחרים מראים שלמרות הסיכון הגדול, המודעות בקרב מנהלים במגזר ה-SMB היא עדיין נמוכה ביותר".

הוא הוסיף כי "פייראיי פיתחה גישה מונחית מודיעין – Intelligence Led Approach, המבוססת על הפעלה של מערך מודיעין סייבר עולמי שמונה יותר מ-600 אנליסטים הפרושים ברחבי העולם, פועלים בתוך הקבוצות התוקפות בדארקנט ואוספים מודיעין בזמן אמת על היעדים, שיטות העבודה וטכנולוגיות התקיפה. ארגוני אנטרפרייז מכל רחבי העולם נהנים מהמקצועיות הגבוהה שמציעה פייראיי. אלא שבפרארי הזו יכול לנהוג לא רק מנהל אבטחת מידע של בנק גדול, אלא גם בעלים של כל עסק SMB שיש בו החל מכמה עשרות בודדות של עובדים – בין אם מדובר במשרד עורכי דין, רואי חשבון, ארכיטקטים, משרד פרסום, סטארט-אפ ועוד".

למנוע פריצות לארגון דרך המייל

"פייראיי מתמחה במניעה ובהגנה אוטומטית ודינמית מפני מתקפות APT, יום אפס ו-Spear Phishing, החודרות לארגון באמצעות ניצול החולשות של מערכות ההגנה הקיימות", תיאר ג'רסי. "הייחוד של פייראיי הוא שהיא פיתחה טכנולוגיה המאפשרת ניתוח התנהגות והרצה בזמן אמת של התכנים המגיעים לארגון, ללא הסתמכות על מנגנוני חתימות".

לדבריו, "סל הפתרונות של החברה מורכב ממערכת לאבטחת הרשת בפני נוזקות, מערכת להגנת המייל הארגוני ומערכת אנליזת נוזקות. ארגוני SMB חשופים במיוחד למתקפות מסוג זה, וכל חדירה לעסק יכולה להביא להשבתה שלו, ואף לנזק בלתי הפיך. דוגמה לשירות כזה, שגם ארגון קטן-בינוני יכול ליהנות ממנו, הוא סריקה חינמית שמבצעת פייראיי בתיבות המייל של הארגון לבדיקה וגילוי של נוזקות שחדרו אליו דרך דוא"ל מבוסס Office 365".

שיתוף הפעולה בין סקיורווייב לפייראיי

יש לציין שסקיורווייב משמשת מפיצה בלעדית של פייראיי בישראל, ובמסגרת פעילותה היא פיתחה את תחום האינטגרטורים, המתמחה בעולמות ה-SMB. אלא שהאחריות שלקחה סקיורווייב היא בדרגה גבוהה אף יותר, והיא משמשת Value Added Distributor, בעלת יכולות טכניות ושיווקיות נוספות וייעודיות.

מאיר עמור, מנכ"ל פייראיי ישראל. צילום: יח"צ

מאיר עמור, מנכ"ל פייראיי ישראל. צילום: יח"צ

"סקיורווייב שמה למטרה לייצג בישראל את החברות המובילות ביותר בתחום וייצוג פייראיי בהחלט עומד בקריטריונים אלה", סיכם ג'רסי. "מדובר בחברת אבטחת מידע פורצת דרך, המספקת מענה מתקדם להתמודדות עם איומי הדור החדש, ואנו שמחים על שיתוף הפעולה בין שתי החברות".

״שיתוף הפעולה של פייראיי וסקיורווייב עולה מדרגה ומאפשר לנו, יחד עם השותפים בארץ , להרחיב את האחיזה שלנו בשוק ה-SME/SMB, עם מוצרים ייעודים ומובילים של החברה", אמר מאיר עמור, מנכ״ל פייראיי ישראל.

"פייראיי מציעה יכולות בקצה העליון של היכולות בשוק – גם ל-SMB" Reviewed by on . "פייראיי הפכה לשם דבר במגזר האנטרפרייז ובמגזר הציבורי-ממשלתי כספקית של פתרונות אבטחת סייבר מהמקצועיות והאיכותיות הפעילות כיום. לראייה, יותר מ-50% מ-2,000 הארגונ "פייראיי הפכה לשם דבר במגזר האנטרפרייז ובמגזר הציבורי-ממשלתי כספקית של פתרונות אבטחת סייבר מהמקצועיות והאיכותיות הפעילות כיום. לראייה, יותר מ-50% מ-2,000 הארגונ Rating: 0

הגיבו