תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » גרטנר: קליק דורגה ברביע המובילים בתחומי ה-BI והאנליטיקה

תוכן שיווקי


קליק ישראל

לקראת אירוע Qlik Day 2019, ב-9 בספטמבר בסינמה סיטי גלילות

גרטנר: קליק דורגה ברביע המובילים בתחומי ה-BI והאנליטיקה

פורסם ב-8 בספטמבר 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קליק (Qlik) דורגה על ידי חברת המחקר גרטנר, זו השנה התשיעית ברציפות, ברביע המובילים (לידרים) בנושא אנליטיקה ופלטפורמות BI בדו"ח ריבוע הקסם שלה ל-2019.

מחר (ב') עורכת קליק ישראל את הכנס השנתי שלה בסינמה סיטי גלילות. האירוע יתמקד בעולמות ה-BI והאנליטיקה – תחום מומחיותה של החברה.

אילן גת, מנכ"ל קליק ישראל, אמר לאחר פרסום הדו"ח כי "קליק ממשיכה להשקיע בעזרה ללקוחותיה, להתמודד עם האתגרים המסובכים ביותר שלהם בתחום הדטה, במטרה להניע את הטרנספורמציה הנדרשת על מנת להתחרות בעולם הדיגיטלי. החברה צומחת והתוצאות הפיננסיות החזקות שלה מאפשרות לה להשקיע יותר בפתרונות מקצה לקצה בתחום הדטה והאנליטיקה, עבור לקוחותיה. ממש לאחרונה, קליק השלימה רכישה בתחום ה-AI, שמחזקת את יכולותיה באנליטיקה קוגניטיבית ובניתוח שיחות".

הטכנולוגיה האסוציאטיבית הייחודית של קליק שינתה את פני האנליטיקה וה-BI, והיא מהווה מרכיב משמעותי במשימה של החברה לספק ללקוחות את הפלטפורמה והפתרונות הטובים והחזקים ביותר לניהול ולניתוח דטה מקצה לקצה. באמצעות המנוע האסוציאטיבי, קליק מאפשרת ללקוחותיה לנתח מידע מכל מקור שהוא, בענן, און-פרמיס, בסביבה מרובת עננים (Multi-cloud) היברידית, או בכל שילוב בין הסביבות, ללא כל הגבלה.

הגישה של קליק חשובה יותר מתמיד ומתחשבת במגמות המובילות, שהלקוחות מעוניינים לטפל בהן באמצעות אנליטיקה: מינוף הדטה בענן, ניהול כל הנתונים, ולא רק הביג דטה, יכולת להפיק רווח מנתון בודד ולהכילו על כלל הנתונים, ומינוף הבינה לכל מקום בארגון. השנה, המשיכה הפלטפורמה של קליק לספק חדשנות ושיפור בפתרונות שלה לסביבות מרובות עננים, בינה מלאכותית ולמידת מכונה, והרחיבה את יכולות ניהול הדטה באמצעות Qlik Associative Big Data Index ו-Qlik Data Catalyst.

בנוסף, קליק הרחיבה את היכולת של הלקוחות להרוויח משני מקורות חשובים – אינטרנט של הדברים קיים, שלא נוצל בכל מקום בארגון, והרחבת השימוש בדטה לקבלת החלטות מהירה ואפקטיבית יותר, תוך שיפור אוריינות הנתונים (Data literacy).

בניית מחלקות חדשות של יישומים מבוססי נתונים

Qlik Core, המשמשת ליצירת אפליקציות אנליטיות, עוזרת למפתחים לבנות מחלקות חדשות של יישומים מבוססי נתונים, עם המנוע האסוציאטיבי של קליק, עבור האתגרים הגדולים ביותר, המהווים את שיא הטכנולוגיה בתחומי האינטרנט של הדברים והביג דטה. באמצעות המודל, שמטרתו להתמקד במפתח, הבנוי עבור הענן, המפתחים ממנפים את לינוקס ואת גישת הקונטיינרים עבור המנוע, יחד עם תמיכה בממשקי API וספריות קוד פתוח, לשילוב בפרויקטים נטולי דשבורדים. מפתחים יכולים לנסות את Core Qlik בחינם דרך קהילת המפתחים של קליק, גיטהאב ודוקר.

ככל שארגונים הופכים כמות רבה יותר של דטה לנגישה, יש צורך להבטיח שהמשתמשים יהיו מסוגלים לקרוא, לנתח ולהפיק ממנה תועלת עבור החלטותיהם, עם תקשורת אליה בכל רחבי הארגון, כך שיוכלו להשתמש בתובנות של הדטה הזו לקבלת תוצאות טובות יותר. קליק הוציאה לפועל תכניות רבות דרך אוריינות נתונים, שמקדמות את הביצועים של כל המשתמשים, עם קרוב ל-20 קורסים שמלמדים את הנושא והשקת הקהילה הבינלאומית הראשונה בתחום. בנוסף לכך, קליק אחראית על אינדקס אוריינות הנתונים הראשון אי פעם – סקר שמראה את הערך העסקי שלה לשורה התחתונה של הארגונים.

גרטנר: קליק דורגה ברביע המובילים בתחומי ה-BI והאנליטיקה Reviewed by on . קליק (Qlik) דורגה על ידי חברת המחקר גרטנר, זו השנה התשיעית ברציפות, ברביע המובילים (לידרים) בנושא אנליטיקה ופלטפורמות BI בדו"ח ריבוע הקסם שלה ל-2019. מחר (ב') ע קליק (Qlik) דורגה על ידי חברת המחקר גרטנר, זו השנה התשיעית ברציפות, ברביע המובילים (לידרים) בנושא אנליטיקה ופלטפורמות BI בדו"ח ריבוע הקסם שלה ל-2019. מחר (ב') ע Rating: 0

הגיבו