תוכן שיווקי
לקראת חגיגות 50 שנה ל-Software AG עבור עובדי החברה, ב-16 בספטמבר בכרם ברקן

"Software AG ממציאה את עצמה בכל פעם מחדש"

01/09/2019 13:13
ערן אלראי, מנכ"ל Software AG ישראל. צילום: פלי הנמר

כתב: הילל יוסף.

"התחלנו בשורשים החשובים של תעשיית ה-IT – בסיסי נתונים ופיתוח, עברנו לאינטגרציה ומשם לעולם הענן. אנחנו מכסים את כל מנעד המחשוב. מחברה בת 50, כלומר – Fifty Years Old, אנחנו כיום גם Bold, עם כיוון מובחן וברור. ההישג הכי גדול שלנו הוא היכולת של החברה להמציא עצמה מחדש כל פעם", כך אמר ערן אלראי, מנכ"ל Software AG ישראל.

אלראי התראיין לאנשים ומחשבים לקראת כנס מלאת 50 שנה ל-Software AG, שייערך ביום ב', ה-16 בספטמבר, בכרם ברקן.

"בעבר", אמר אלראי, "החברה הייתה סגורה במשך הרבה שנים. מצב זה השתנה: כיום היא פועלת עם שותפים דוגמת אדובי, דל ומיקרוסופט. אנחנט פועלים בעולם הלינוקס ובהגירת מערכות לענני AWS ו-Azure. החברה ממוקדת בארגוני אנטרפרייז גדולים וממשיכה להיות רלוונטיות כל השנים".

"כיום", ציין אלראי, "אנחנו מממשים את תפיסת החופש כשירות (FaaS – Freedom as a Service), עם פעילות בארבעה תחומים: האחת היא בעולמות הלגאסי, המיינפריים או היוניקס – שהן עדיין מערכות קריטיות בארגונים רבים. אנחנו 'פותחים' את המערכות הללו החוצה, לענן או לרישוי מסורתי, ומסייעים לארגונים בטרנספורמציה הדיגיטלית, עם Adabas ו-Natural בתצורתם המודרנית. פעילות שנייה היא ביצירת ערך סביב ניהול ומיכון תהליכים והנכסים התהליכיים. זו נקודת חולשה בשוק הישראלי. אנחנו יודעים לחבר את תהליכי הארגון עם תהליכי המחשוב ומספקים לארגונים ידיעה מה קורה אצלם, עם שקיפות. הפעילות השלישית היא בעולם האינטרנט של הדברים. יש ל-Software AG פלטפורמה שמטפלת במיטוב התהליכים של איסוף הנתונים מהחיישנים אשר בתהליכי הייצור. כך, אנחנו נותנים לחברות טלקום כלים לקראת הפיכתן לספקיות IoT, עם קישוריות של רכיבים, ניהול שלהם ואנליטיקה מתקדמת".

"הפעילות הרביעית, המהווה גולת הכותרת בפעילות שלנו", אמר, "היא אינטגרציה היברידית. זו עונה למורכבות הקיימת בעולם המחשוב, שיכולה להיפתר רק על ידי אינטגרציה בכלל ואינטגרציה לענן, לביג דטה ול-IoT בפרט. כך, אנחנו מסייעים ללקוחות הארגוניים לחבר את עולמות ה-IT הישן והחדש, ועושים זאת עם אינטגרציה של כלי פיתוח חדשים ו-DevOps, ועם יכולות לפיתוח אפליקציות חדשות וקיימות וחיבורן עם ה-API. בדרך זו, החברה עונה לצורך בפתרונות רישוי מסורתי, ענן ויכולות היברידיות".

לוגו חגיגות ה-50 ל-Software AG

לוגו חגיגות ה-50 ל-Software AG

הסניף הישראלי של Software AG

אלראי ציין כי "הסניף הישראלי הוקם לפני 45 שנים, והתבסס על ייצוג מוצרי Software AG בשוק המקומי. החברה רכשה את הסניף הישראלי ב-2007 ומאז אנו ממוקדים בפעילות החברה בלבד. למשך תקופה נכנסנו לתהליכים של שינויים מהיותנו לוקליים – לגלובליים, והפכנו להיות יצואנים מצטיינים של רכיבים שבהם אנחנו מתמחים, דוגמת חידוש אפליקציות, ו-'שחרור' והחצנת מערכות לגאסי. כך, אנחנו מספקים אוף-שור וניר-שור לסניפי החברה ברחבי העולם: צ'ילה, ארצות הברית, צרפת, יפן, בריטניה ודרום אפריקה".

עוד הוא אמר כי "הסניף המקומי מונה 350 עובדים, המטה שלו יושב באור יהודה והוא נמצא במגמת גידול. יש לנו גם מרכז פיתוח, המטפל בחידוש מערכות. על לקוחות הסניף נמנים מכבי שירותי בריאות, כלל ביטוח, משרד הרווחה והבורסה לניירות ערך".

"הסניף ישראלי חווה בשנה החולפת גידול דו ספרתי באחוזים, ולהערכתי המגמה תימשך", סיכם אלראי. "הצטיינו השנה, הייתה זו שנת שיא לסניף המקומי, והרלוונטיות של החברה לשוק הישראלי נהיית יותר משמעותית. אני קורא לכל המנמר"ים בישראל להגיע עמנו לביקורים אצל לקוחות גלובליים שלנו ולהיחשף לתועלות העסקיות שאנחנו מעניקים לארגונים בעולם".

אירועים קרובים