תוכן שיווקי

הכירו את משתתפי נבחרת הטאף מאדר: כרמית אור, סיטאדל

15/08/2019 10:57
כרמית אור, מנהלת המכירות של סיטאדל. צילום פרטי

נבחרת הטאף מאדר של אנשים ומחשבים ופרינטר סנטר סיימה את אתגר הטאף מאדר למען גדולים מהחיים של השנה ממש לא מזמן, וכבר מתכוננת לאתגר של השנה הבאה, שייערך ביולי 2020. גם הפעם מתעתדים חברי הנבחרת להתרים ולתרום למען הילדים חולי הסרטן ובני משפחותיהם, כחלק מאתגר C3 Tough Mudder for Larger Than Life 2020. בכל אחת מסדרת הכתבות הזו נציג בפניכם את אחד.ת ממשתפי.ות הנבחרת, שנקראת על שם שלמה טירן. הפעם זוהי כרמית אור, מנהלת המכירות של סיטאדל (Citadel).

זו השנה החמישית שבה נבחרת מנכ"לים, מנמ"רים ומנהלים נוספים תצא לבצע את אתגר הטאף מאדר, שיתקיים הפעם בסקוטלנד. הנבחרת תבצע את המסלול הקשוח שאותו עושים הכוחות המיוחדים של בריטניה – 20 ק"מ של עליות וירידות בבוץ טובעני, יתמודדו עם מכשולי צלילה לקרח, יעברו דרך תילי חשמל ויידרשו לשלב כוחות בעבודת צוות על מנת לעבור את המכשולים. את כל זה הם יבצעו למען מטרת על – גיוס התרומות לעמותת גדולים מהחיים.

ארבע הנבחרות הקודמות השיגו סכום כולל של יותר מ-2.5 מיליון שקלים, שהועברו לעמותה לצורך הקמת "גן חלומות" טיפולי, שיקומי וחינוכי בבאר שבע, לרווחת ילדי הדרום החולים בסרטן ובני משפחותיה. אנשים ומחשבים מפיקים ומובילים גם השנה, בפעם הרביעית, את הפעילות המבורכת, בניהולה של נטלי גבאי, סמנכ"לית השיווק, שהשתתפה בעצמה באתגר כבר פעמיים. יגאל פדאל, שישתתף באתגר בפעם הרביעית, קיבל על עצמו את האחריות לטיפול בהשגת התרומות, ועובד על תכניות חדשות ויצירתיות לגיוס היעד, שעומד השנה על 1.2 מיליון שקלים.

אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, יוביל אותה שוב לאתגר. הוא אמר כי "אבן הפינה לגן בבאר שבע הונחה בתחילת השנה, ואנחנו נחושים להמשיך במאמצים למימון הקמתו והפעלתו. חברי.ות נבחרות הטאפ מאדר לדורותיהן מחבקים ופועלים במהלך השנה גם בפעילויות התנדבות למען הילדים החולים ובני משפחותיהם".

לגבי האתגר בסקוטלנד הוא ציין כי "הנבחרת מתגבשת בימים אלה ותתחיל את אימוניה בינואר הקרוב. במשך חצי שנה היא תעבור אימוני ריצה, קרוספיט ונינג'ה, כמו גם סדנאות תזונה והכנה מנטלית. המטרה היא שכל אחת ואחד מהמשתתפים ת.יעבור בהצלחה את האתגר, שמי שיתחיל את האתגר גם יסיים אותו".

קצת על כרמית

מהו עיסוקך ולאילו הישגים הגעת? אחרי 14 שנים בקבוצת סלקום-נטוויז'ן עברתי לסיטאדל בתפקיד מנהלת המכירות. מאז שנכנסתי לחברה הרחבתי את מעגל הלקוחות, בעיקר בזכות קשרים אישיים ורמת שירות גבוהה.

מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו? אני אוהבת ומחפשת בכל יום לעזור לאנשים, ומאמינה שזהו ערך חשוב מאוד. כך אני מחנכת את בנותיי.
בכל יום, בסופו של יום, אני שואלת אותן ואת עצמי: מהו הדבר הטוב שעשינו היום בשביל מישהו?

למה אתה רוצה להיות בנבחרת הטאף מאדר? בגלל השילוב הנדיר שבין נתינה לאחר, ספורט ואנשים טובים בעלי תחומי עניין זהים. אני אדם הישגי, מתמודדת עם אורח חיים ייחודי, שדוחף אותי לעוד ועוד התמודדויות ואתגרים. אני משתדלת לדחוף את עצמי קדימה ולגלות בכל פעם עוד כוחה של אישה ומהם הגבולות שהיא מסוגלת לפרוץ.

עד כמה את בטוחה שתשיגי את יעד התרומות האישי שלך? 100%.

מהי הזיקה שלך לספורט? הספורט הציל אותי לא פעם. בתקופה האחרונה אני לא מוצאת את הזמן לעסוק בזה, ואני בטוחה שהקבוצה תסייע לי במטרה לחזור.

מהם תחביבייך? אני אוהבת מאוד לשמוע מוזיקה ובעיקר ללכת להופעות חיות. לעתים רחוקות אני מנגנת בפסנתר. בנוסף, אני קוראת ספרים (בדרך כלל מתחילה ומסיימת את הספר באותו היום) ועושה שופינג בשביל הנשמה.

ספרי קצת על בני משפחתך ומה הם יגידו על השתתפותך בנבחרת. אני נשואה לעידו, סא"ל בשירות קבע, ואימא לשתי בנות מהממות – ברית בת ה-10 וקשת בת ה-4. עידו אוהב ספורט ופעיל, ולכן הוא יפרגן ויתמוך.

מהי השכלתך? ומה למדת בחיים? אסיים השנה תואר במנהל עסקים ובכלכלה וסיימתי לימודי ניהול אבטחת מידע (CISO) בטכניון. בחיים למדתי שאם תשלח למישהו "כדורים לבנים", גם אם הוא שולח לך "כדורים שחורים", בסוף גם הוא ישלח לך "כדור לבן".

מה רוב האנשים לא יודעים עלייך? שיש לי רישיון נהיגה על משאית.

רוצים.ות להיות בנבחרת? אתם.ן מוזמנים.ות להגיש מועמדות כאן.

רוצים.ות לתרום לגדולים מהחיים? אתם.ן מוזמנים.ות להיכנס לכאן.

אירועים קרובים