תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » Dell תציג את טכנולוגיות התשתית ומוצרי הקצה והענן בפורום השנתי

תוכן שיווקי


דל טכנולוגיות

לקראת מפגש Dell Technologies Forum, מחר (ב'), ה-1 ביולי, אקספו תל אביב, ביתן 2

Dell תציג את טכנולוגיות התשתית ומוצרי הקצה והענן בפורום השנתי

פורסם ב-30 ביוני 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מפגש Dell Technologies Forum בישראל, שייפתח מחר (ב') בתל אביב, הנו הכנס השני בגודלו ש-דל מקיימת בעולם, אחרי ארצות הברית. אלפי משתתפים כבר נרשמו לאירוע והשנה יגיעו אליו בכירים בהנהלת החברה באירופה ובארצות הברית, בהם קארן קווינטוס, סגנית נשיא ו-Chief Customer Officer ב-דל העולמית; פטרישה פלוריסי, סגנית נשיא ו-CTO גלובלית של ארגון המכירות; אניה מונרד, סגנית נשיא בכירה והמנהלת הכללית של דל למרכז ומזרח אירופה; ודידריק ג'אס, מנהל תחום מוצרי קצה ב-דל למרכז ומזרח אירופה. ליאור פוני, מנכ"ל דל טכנולוגיות ישראל, יפתח את האירוע בהרצאה תחת הכותרת טרנספורמציה אמיתית.

באירוע יוצגו כל טכנולוגיות התשתית, האבטחה, פתרונות הענן ומוצרי הקצה של החברה, שמאפשרים לארגונים לבצע את השינוי הנדרש במעבר לדיגיטל. כמו כן, ניתן יהיה להתרשם ממגוון הדגמים המתקדמים ביותר של מחשבי החברה – לשוק הצרכני, העסקי ולגיימרים.

בכנס ובתערוכה ייקחו חלק נציגים ממערך השותפים הרחב של החברה בישראל.

שורה של מסלולים

בתום המליאה יתפצל האירוע למסלולי תוכן שיעסקו בנושאים:

  • טכנולוגיות מתפתחות – בינה מלאכותית, לימודי מכונה, מציאות רבודה ו-וירטואלית, אינטרנט של הדברים וכדומה. המסלול יעסוק בשאלות כיצד טכנולוגיות אלה מאתגרות עסקים בגדלים שונים ברחבי העולם? ואיך צריך לקחת אותן בחשבון באקלים הדיגיטלי המודרני?
  • עולם ה-IT – בעולם שבו הדטה מכתיבה שינויים ועשויה להרים עסק כפי שעלולה להפילו, איך מנהלים אותה? המסלול יכלול הצגת פתרונות וטכנולוגיות תשתיות האחסון והמידע של דל טכנולוגיות, תוך מתן דגש על תהליך הטרנספורמציה של העסקים.
  • מהפכת כוח העבודה – המסלול יעסוק בשאלות: כיצד הטכנולוגיה משפיעה על מקומות עבודה ועל כוחו של העובד המודרני? כיצד אנחנו יכולים לשנות את הדרך בה אנחנו עובדים? איך הדבר משתנה כבר כיום לנגד עינינו? כיצד החדשנות במחשבים עשויה לעזור לנו להיות עובדים יעילים יותר בפחות זמן? והאם הגבולות בין העבודה לבית עדיין קיימים?
  • עולם הענן – אי אפשר לברוח מזה, בין אם זו מצגת משרדית או פלייליסט בשירות סטרימינג, בין אם זה סרטון שהעלינו לפייסבוק או גיבוי כללי לסמארטפון שלנו, הענן פה עבורנו. אבל לאן הענן הולך? כיצד התחום ייראה בשנים הקרובות? והאם יש לזה גבול? לענן כוחות אידיאליים לעסקים בהפחתת עומסי עבודה ושיפור יעילות התשתיות. כיצד דל טכנולוגיות והחברה הבת, VMware, משתלבות בעולם זה? האם גם אחרי שהחלטנו שענן זה הפתרון צפויות לנו בעיות? ומה זה אומר לגבי אבטחת הנתונים?

לפטופ לעולם הגיימינג, סטארט-אפים ועומר אדם

כחלק מפורטפוליו המחשבים הרחב של דל טכנולוגיות, בכנס יוצג בראשונה בישראל לפטופ הגיימינג החזק בעולם Alienware Area-51m – המחשב הראשון והיחיד עד כה שכולל את הדור התשיעי של מעבדי אינטל. מדובר במוצר הדגל של המותג בתחום חוויית הגיימינג, שכולל מגוון מאפיינים, לרבות מסך 17 אינץ' בעל תצוגה דקה במיוחד של 144 מגה-הרץ, טכנולוגיות תרמיות וקירור מתקדמות שמשפרות את ביצועי המחשב ב-50%, מצלמת Tobii שיודעת לעקוב אחד תנועות העיניים של המשתמש ועוד.

בנוסף, באירוע ישתתפו הסטארט-אפים של מיזם City Zone – עיר העתיד ושדה הניסויים החי הראשון בישראל. מדובר במיזם משותף של עיריית תל אביב-יפו, פארק עתידים תל אביב ואוניברסיטת תל אביב, בחסות דל טכנולוגיות ישראל. המיזם מאפשר ליזמים לבחון סטארט-אפים חדשניים במרחב אורבני אמיתי וחי. בכנס יהיה ניתן לקבל הצצה לעיר העתיד, ולראות כיצד הטכנולוגיה תשתלב בחיים האורבניים ותשפר את רמת הביטחון האישי, הניווט, והתקשורת עם העירייה.

ביקור בכנס יאפשר היכרות עם החזית הטכנולוגית המתקדמת ביותר בשורה של מיצגים מרהיבים וגם ליהנות מהופעה של עומר אדם

.

להרשמה לאירוע לחצו כאן
להרשמה לאירוע לחצו כאן
Dell תציג את טכנולוגיות התשתית ומוצרי הקצה והענן בפורום השנתי Reviewed by on . מפגש Dell Technologies Forum בישראל, שייפתח מחר (ב') בתל אביב, הנו הכנס השני בגודלו ש-דל מקיימת בעולם, אחרי ארצות הברית. אלפי משתתפים כבר נרשמו לאירוע והשנה יגי מפגש Dell Technologies Forum בישראל, שייפתח מחר (ב') בתל אביב, הנו הכנס השני בגודלו ש-דל מקיימת בעולם, אחרי ארצות הברית. אלפי משתתפים כבר נרשמו לאירוע והשנה יגי Rating: 0

הגיבו