תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » לנובו חושפת מכשירים ופתרונות חכמים חדשים עבור השוק הארגוני

תוכן שיווקי


רבעון טוב ללנובו

לקראת אירוע הלקוחות השנתי של לנובו, מחר (ב'), ה-24 ביוני, ריברסייד, תל אביב

לנובו חושפת מכשירים ופתרונות חכמים חדשים עבור השוק הארגוני

פורסם ב-23 ביוני 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לנובו ישראל תחשוף בכנס השנתי שלה, שיתקיים מחר (ב'), שורה ארוכה של פתרונות עסקיים חדשים המשקפים את המחויבות שלה לספק את העוצמה והבינה הנדרשים לעסקים חכמים. המחשבים האישיים ושלל פתרונות המציאות הרבודה והאינטרנט של הדברים שיוצגו באירוע מוכיחים שלנובו מגבירה את הקצב כדי לספק טכנולוגיה חכמה על פני מגוון רחב של קטגוריות.

ThinkReality הוא מותג משנה חדש, שנוצר כחלק מיוזמת העסקים החכמים של לנובו. הוא מציג פתרונות המבוססים על גישה המשלבת תוכנה וחומרה, ומתוכנן לעזור לעובדים הארגוניים להשתמש ביישומי מציאות רבודה כדי לקבל סיוע, לקצר זמני תיקונים, להקטין את מספר השגיאות, לפשט תזרימי עבודה מורכבים, לשפר את איכות ההכשרה, וגם כדי לשתף פעולה ולחסוך כסף.

פלטפורמת ThinkReality מאפשרת למשתמשים לתקשר ולשתף מידע דיגיטלי בתלת ממד בעולם המציאותי, וכך לשפר את יעילותם. הפלטפורמה מקלה על לקוחות ארגוניים לאמץ ולנהל יישומי תוכנה המשלבים מציאות רבודה ו-וירטואלית לרוחב מערכות, שירותי ענן והתקנים – כדוגמת ThinkReality A6 החדש.

ה-ThinkReality A6 של לנובו. מקור: יח"צ

ה-ThinkReality A6 של לנובו. מקור: יח"צ

ThinkReality A6 הוא המכשיר הראשון בפורטפוליו הפתרונות של ThinkReality. מדובר בהתקן נייד ולביש לראש, קל משקל ולשימוש ללא ידיים, בו ניתן להשתמש כדי לפרוס פתרונות AR ארגוניים פשוטים ומורכבים, במטרה לשפר את הפרודוקטיביות של כוח העבודה. עם משקל של 380 גרם, שדה ראייה אלכסוני של 40 מעלות ורזולוציית 1080p לכל עין, ה-A6 הוא אחת ממערכות ה-AR הלבישות הקלות בקטגוריה. תיבת מחשוב המריצה אנדרואיד ומבוססת על פלטפורמת המובייל Snapdragpn 845 XR של קוואלקום מספקת את עוצמת המחשוב עבור ThinkReality A6, שמציע אופטיקה של לומוס ואת Movidius – יחידת עיבוד הראייה (VPU) של אינטל, כך שהחומרה אולי קטנה אבל מלאת עוצמה.

פתרונות IoT מקצה לקצה

לנובו, שחרתה את החדשנות על דגלה, ממשיכה להוסיף פתרונות חכמים למשפחת מוצרי ה-ThinkIoT שלה. פורטפוליו ה-ThinkIoT כולל מכשירי מחשוב קצה רבי עוצמה כמו ThinkCentre Tiny ו-ThinkCentre Nano IoT החדש, וכן מערך של חיישנים, כולל מצלמות חכמות, תאורה המגיבה לתנועה והתקני זיהוי פנים – כשכולם יכולים לזהות ידע ולהעביר אותו במהירות כדי לקבל החלטות חכמות במחסן או בחדר התצוגה.

מייעוץ ועד פריסת התקנים, משיפור העובדים ועד שימוש באנליטיקת חיזוי, החיבורים ההדדיים המורכבים בין שירותים, תוכנה והתקנים מתוזמרים באמצעות הפתרונות של לנובו כדי לשפר את התוצאות העסקיות של הלקוחות הארגוניים. דמיינו רופא המשתמש במשקפי מציאות רבודה כדי לצפות בתצלומי רנטגן בענן, או עובד מחסן שמקבל עזרה מחיישן מצלמה עתיר ביצועים, שיכול לזהות האם חבילות נמצאות על עגלת המשלוחים הנכונה ולמקם קופסה בתוך 200 אלפיות השנייה במקום הנכון, על ידי שימוש בקוד QR שנמצא על המדבקה – והכל באמצעות פתרון המיכון למחסנים של ThinkIoT.

מחשבי PC חכמים יותר

באירוע תחשוף לנובו פתרונות מחשוב חדשים עם קו המוצרים המעודכן של מחשבי Windows 10 חכמים, לרבות ThinkCentre Nano, ThinkBook ו-ThinkPad X1 Extreme Generation 2.

ThinkCentre Nano ו-ThinkCentre Nano IoT
סדרת ה-ThinkCentre M90n, שתוכננה לספק ביצועים רבי עוצמה בגוף נייד, היא סדרת המחשבים השולחניים העסקיים הקומפקטית בעולם. גודלם של הדגמים הוא כשליש מזה של ה-ThinkCentre Tiny פורץ הדרך, והם מביאים חסכון אנרגיה שנתי בשיעור של 30% לעומת מחשבים שולחניים מסורתיים. מכיוון שכך, הם מושלמים לפריסה במרכזי שירות לקוחות צפופים או בסביבות עבודה שבהם המקום הפנוי מוגבל.

ThinkCentre M90n-1 Nano מציע את העיצוב הקטן ביותר בשוק, והוא מספק לכל משתמש ורטיקלי נוחות ויכולות ניהול, כמו גם גמישות ויכולת לספק סביבת שולחן עבודה נקייה ולהתאים כמעט לכל מקום – מאחורי המסך, מתחת לשולחן או על מדף ספרים. בנוסף, ניתן לתגבר את ThinkCentre Nano עם צג תואם תומך USB Type-C או תחנת עבודה עם חיבורי USB Type-C, המספקים אפשרויות קלט/פלט עבור כל צורך עסקי.

ThinkCentre M90n-1 Nano IoT נבנה כדי להיות יעיל מבחינת צריכת אנרגיה והוא מציע עיצוב ללא מאוורר, שקט במיוחד, וכן מרחב עבודה תרמי רחב יותר (0-50 מעלות צלזיוס). הוא מתוכנן לעבודה בסביבות עבודה שכוללות תנודות רבות יותר וכן רמה טרמית גבוהה, כמו, לדוגמה, ברצפת ייצור. כשער אינטרנט של הדברים מאובטח, ה-ThinkCentre Nano IoT מתוכנן לספק יכולות עיבוד ואבטחה עבור התקני האינטרנט של הדברים בסביבה, שדורשים תגובתיות בזמן אמת. Nano IoT משפר את התגובתיות ואת האמינות בכך שהוא מאפשר העברת מידע בקצב גבוה בין התקני האינטרנט של הדברים, החיישנים והרכיבים המקושרים, אפילו בסביבות הקשות ביותר. ניתן גם לספק יותר הרחבות עם חיבורים והתקנים ישנים נוספים, בעזרת תוספת של תיבת חיבורי קלט/פלט, כדי להתאים לצרכי מכשירי הקצה של הארגון.

מקור: יח"צ

מקור: יח"צ

ThinkPad X1 Extreme Gen 2
ה-ThinkPad X1 Extreme Gen 2 מציג שיפורים רבים לעומת קודמו עם שדרוגים מפלצתיים, כולל מעבדי Core i9 מהדור התשיעי של מעבדי ה-Core של אינטל וכרטיס תצוגה GeForce GTX 1650 של Nvidia בעיצוב Max-Q, וכן אחסון בנפח כפול של עד 4 טרה-בייט.

ThinkPad X1 Extreme Gen 2 נוצר עבור משתמשים עסקיים מתקדמים, והוא הנייד הדק והקל ביותר עם Windows 10. הוא מתאים לסגנון חיים נייד וכן עבור אלה הזקוקים לביצועי מחשוב גבוהים. עם תכונות בידוריות משופרות, הכוללות אפשרות למסך OLED בהיר יותר שתומך במגע ומציע רזולוציית 4K ותמיכה בדולבי ויז'ן ומערכת רמקולים דולבי אטמוס, ThinkPad X1 Extreme Gen 2 הוא מכונת עבודה בגודל 15 אינץ'. המכשיר תוכנן לשימוש עם עומסי עבודה אינטנסיביים – מעריכת וידיאו ותמונות ועד עיצוב גרפי, יישומי מציאות רבודה ו-וירטואלית ועוד.

.להרשמה לאירוע לחצו כאן

לנובו חושפת מכשירים ופתרונות חכמים חדשים עבור השוק הארגוני Reviewed by on . לנובו ישראל תחשוף בכנס השנתי שלה, שיתקיים מחר (ב'), שורה ארוכה של פתרונות עסקיים חדשים המשקפים את המחויבות שלה לספק את העוצמה והבינה הנדרשים לעסקים חכמים. המחשב לנובו ישראל תחשוף בכנס השנתי שלה, שיתקיים מחר (ב'), שורה ארוכה של פתרונות עסקיים חדשים המשקפים את המחויבות שלה לספק את העוצמה והבינה הנדרשים לעסקים חכמים. המחשב Rating: 0

הגיבו