תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » מנהל אבטחת המידע מחפש צייד

תוכן שיווקי


ליאור בן עמי, מנכ''ל SpikeIT. צילום: עומר קפלן

לקראת אירוע רפיד 7, יום ג', ה-25 ביוני, מלון שרתון, תל אביב

מנהל אבטחת המידע מחפש צייד

פורסם ב-23 ביוני 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הבטחת רמה נאותה של אבטחת סייבר היא אחד האתגרים המובילים העומדים בפני חברות. ככל שמספר טכנולוגיות ההגנה עולה – מה שקורה כל הזמן, התחושה היא שגילוי מוקדם של אירועים הופך לדבר קריטי.

זה המקום שבו מידע על אבטחה וניהול האירוע (SIEM) יכול לעזור. SIEM מאפשר ניטור בזמן אמת וקורלציה של אירועים והתראות מתצוגות קונסולות שונות, תוך מתן מידע מודיעיני על ידי ניתוח ודיווח של נתונים שנאספו.

הבעיה העומדת בפנינו כיום היא ריבוי ההתראות והיכולת לברור את הבר מהתבן – דבר שאינו פשוט ומצריך העסקת עובדי אבטחת מידע מיומנים ויקרים.

"מנהל אבטחת המידע מחפש צייד, ולא גורם שרק מדווח", אמר ליאור בן עמי, מנכ״ל SpikeIT. המפיצה בישראל את רפיד 7 InsihgtIDR. "רפיד 7 next generation SIEM בא לענות על הבעיה".

להתמקד באיום שבו יש לטפל באמת

רפיד 7 בנתה צייד, שמחפש ללא הרף איומים ברחבי הסביבה הארגונית, על ידי איחוד יכולות SIEM, UBA ו-EDR עם הרשת הקיימת ואבטחת המידע של הארגון. כך, מנהל האבטחה יוכל לזהות פולשים מוקדם יותר בשרשרת ההתקפה ולעדכן היכן לחפש.

הרעיון העיקרי שמוביל את החשיבה האסטרטגית של החברה הוא היכולת לספק מיקוד והעדפה לאיום שבו יש לטפל במרחב הענק של האיומים, ברמה כזו שיכולת התגובה של הארגון משתנה לחלוטין.

מסך הבית של הפתרון כולל פאנל מתוחכם, שמציג מידע מפורט על המסך הראשי, שבו ניתן לראות את האירועים החשובים ביותר ואזהרות על פגמים ביטחוניים אפשריים. אלא שבניגוד למערכות אבטחה אחרות, IDR מקפידה על הקבצים של הארגון ומגינה עליהם לפני שמבוצעת כל פעולה רבת עוצמה שעלולה לפגוע בארגון. כך, קל יותר למנהל האבטחה לקבוע, ללא סוג איום, אם הסיכון גבוה, והוא יכול להגן על כל סוגי הקבצים, לפני ביצוע שינויים. בקיצור, זה זוהי תוכנת קצה, עם סטנדרטים גבוהים של אבטחה והגנה.

"הבעיה שאנחנו פותרים ללקוח הודות לרפיד 7 היא היכולת לקבל פתרון אבטחה מלא עבור החברה. האבטחה בחברה היא חשובה ונתונה באחריות של אדם אחד או צוות קטן שאחראי על תחום ה-IT, שחייבים תמיד להבטיח את שלומם של כל המשתמשים בתקציב מוגבל, תוך הקפדה על עלות-תועלת מקסימלית", הוסיף בן עמי.

רפיד 7 מספקת עם סוג זה של יישומים עזרה גדולה מאוד. מנהל האבטחה יכול לעבוד יותר בשקט ולדאוג לטפל במקרים שבהם באמת צריך תשומת לב, שכן IDR לא רק מגן על המידע שיכול להיות חשוף לאיומים, אלא גם מחזיק אמצעי אבטחה ששומרים על הקבצים החשובים ביותר וחוסך מאות שעות עבודה, במקרה של אי הנוחות שנגרמת על ידי מתקפת סייבר, תוכנה זדונית או משהו דומה.

אחד היתרונות הבולטים של InsightIDR הוא הניהול הפשוט בתוך הבית וגם כשירות. התוכנה מאפשרת לפשט ביעילות את רוב הארכיטקטורה של תהליך היישום, וגם פשטות בתפעול. משימות תחזוקה שוטפות, כגון ניהול ביצועים ושדרוגים בכל קנה מידה מנוהלים באופן מלא על ידי ה-MSSP, שמצדו מקבל, על ידי השימוש בכלי, יכולות מקיפות לטיפול קונקרטי בתקיפה הרלוונטית בעלות-תועלת מרבית.

.

להרשמה לאירוע לחצו כאן
להרשמה לאירוע לחצו כאן
מנהל אבטחת המידע מחפש צייד Reviewed by on . הבטחת רמה נאותה של אבטחת סייבר היא אחד האתגרים המובילים העומדים בפני חברות. ככל שמספר טכנולוגיות ההגנה עולה - מה שקורה כל הזמן, התחושה היא שגילוי מוקדם של אירוע הבטחת רמה נאותה של אבטחת סייבר היא אחד האתגרים המובילים העומדים בפני חברות. ככל שמספר טכנולוגיות ההגנה עולה - מה שקורה כל הזמן, התחושה היא שגילוי מוקדם של אירוע Rating: 0

הגיבו