תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: מוטי בן שושן

תוכן שיווקי


מוטי בן שושן, מנהל שותפים ב-F5 Networks. צילום: Internal, F5 Networks

לקראת אתגר הטאף מאדר, בחודש מאי בבריטניה

הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: מוטי בן שושן

פורסם ב-10 באפריל 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר הספורטיבי, שיתקיים בחודש מאי הקרוב בבריטניה. בכל כתבה אנחנו מבקשים להכיר לכם את אחד/ת ממשתפי/ות הנבחרת. הפעם זהו מוטי בן שושן, מנהל שותפים ב-F5 Networks.

הנבחרת, Tough Mudder for Larger Than Life 2019, היא הרביעית במספר של מנכ"לים, מנמ"רים ומנהלים נוספים, שיוצאת לבצע את אתגר הטאף מאדר למען העמותה, שמסייעת לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם. חברי הנבחרת יעברו את המסלול הקשוח, שעוברים הכוחות המיוחדים של בריטניה – 20 ק"מ של עליות וירידות בבוץ טובעני, יתמודדו עם מכשולי צלילה לקרח ומעבר דרך תילי חשמל, ויידרשו לשלב כוחות בעבודת צוות על מנת לעבור את המכשולים. את כל זה הם יבצעו למען מטרת העל – גיוס התרומות לעמותת גדולים מהחיים.

לדברי כהן, "זה הקמפיין הרביעי והוא יהיה גדול, מרשים, קשוח ומתוקשר יותר. יהיו משתתפים שירוצו את המסלול פעמיים ברצף". הוא סיפר כי "הנבחרת התחילה את אימוניה בחודש נובמבר למשך חצי שנה ועוברת אימוני ריצה, קרוספיט ונינג'ה, כמו גם סדנאות תזונה והכנה מנטאלית. המטרה היא שכל אחת ואחד מהמשתתפים ת/יעבור בהצלחה את האתגר. מי שמתחיל את האתגר – מסיים אותו!"

כהן הוסיף כי "השנה יש לנו נבחרת חזקה במיוחד – הן פיזית והן מנטאלית. יועד דותן, מנמ"ר פלסטו שק, אחראי על נושא התרומות, ויש בדרך תכניות חדשות ויצירתיות לגיוס יעד התרומות – 1,000,000 שקלים".

מוטי בן שושן

מקום עבודתך ותפקידך בחברה: מנהל שותפים (Partner Account Manager) ב-F5 Networks, המתמחה ב-Application services – ניהול תעבורה, אבטחה ואוטומציה. בעל תואר ראשון בממשל, מנהל ומשפט, ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן.

אילו הישגים ופרויקטים משמעותיים ניתן לזקוף לזכותך בשנים האחרונות? בהיבט המקצועי – לפני כשנה וחצי ביצעתי מעבר מעולם התשתיות לעולם האפליקטיבי, שהוא תחום מעניין מאוד, בעיקר בהיבט של פיתוח עסקי בעבודה עם שותפים. לראות את העבודה הקשה עם השותפים שלנו מתבטאת בתוצאות – זה הישג משמעותי מצדי.

בהיבט האישי – תמיד עניין אותי עולם המשפט. לפני כשלוש שנים החלטתי ללמוד, במקביל לעבודה, את העולם הזה לעומק, וסיימתי שני תארים אקדמיים במקביל. תוך איזון (אני מקווה) עם המשפחה ועבודה במשרה מלאה, למדתי לא מעט על פוליטיקה, ממשל ומשפטים – מה שעוזר לי ביום יום ובחיים האישיים בכלל.

זיקה לספורט? סוג פעילות? כמה פעמים בשבוע? קרוספיט, חדר כושר וריצה, 4-5 פעמים בשבוע.

תחביבים: זמן איכות עם המשפחה, לקרוא על טכנולוגיות חדשות, ספרי מתח, ספורט וטיולים בעולם.

מה מושך אותך להשתתף באתגר הטאף מאדר? בראש ובראשונה, המטרה הנעלה – לבנות גן חלומות לילדים, שאולי יסייע במעט לחוות חוויות ילדות תוך המאבק במחלה וליצור מודעות לכך גם מעבר לקמפיין. נפלה בחלקי זכות גדולה, שלכבוד הוא לי לקחת חלק בה.

האפקט של הקמפיינים האחרונים משך אותי להצטרף לאתגר השנה. נחשפתי לפעילות, למסלול ולתוצאות שמשיגה הנבחרת הישראלית בטאף מאדר, ואני מודה על ההזדמנות לסייע.

מה יגידו במשפחה? יפרגנו מאוד. התרומה והעידוד לתרומה, בין אם בהתנדבות ובין אם חומרית, מושרש אצלנו מגיל צעיר מאוד, ואני מנחיל את זה לילדים שלי. הלוואי שהם יכולים היו להשתתף אתי באתגר.

אילו עוד דברים כדאי שנדע עליך? אני בן 33, נשוי לנורית ואבא לדור (5) וגילי (3). אני אוהב אתגרים ומאמין שצריך לנצל כל רגע בחיים. אין מכשול בלתי עביר מבחינתי וככה אני מסתכל על המסלול שנעבור במאי.

אסיים עם ציטוט של לב טולסטוי, שמנחה אותי בעשייה היום יומית, ובעיקר באימונים שלנו: "לפעמים לא נהיה קל יותר, אתה נהיה טוב יותר".

הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: מוטי בן שושן Reviewed by on . נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר Rating: 0

הגיבו