תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » בין דוברי המפתח בפסגת רד-האט: מנכ"לית יבמ ונשיא טכנולוגיות מידע ב-UPS

תוכן שיווקי


ג'יני רומטי, מנכ"לית יבמ. צילום: פלי הנמר

לקראת Red Hat Summit 2019, בין ה-7 ל-9 במאי, בוסטון, ארצות הברית

בין דוברי המפתח בפסגת רד-האט: מנכ"לית יבמ ונשיא טכנולוגיות מידע ב-UPS

פורסם ב-10 באפריל 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כנס Red Hat Summit 2019, שיתקיים בין ה-7 ל-9 במאי בבוסטון, יהיה כינוס הקוד הפתוח הארגוני הגדול בתעשייה, אליו יגיעו אלפים כדי לחלוק רעיונות, לשתף פעולה עם עמיתים, ללמוד מעבודתם של אחרים ולחגוג את ההתקדמות בתחום הקוד הפתוח. השנה מעודדת רד-האט את המשתמשים לחשוב מעבר ליום יום הרגיל שלהם ומעבר למגבלות ולאתגרים שאיתם הם מתמודדים. טכנולוגיה ותרבות, לינוקס וקונטיינרים, ענן ציבורי ופרטי – אלה רק דוגמאות לכך.

כשיקוף היקף ורמת החדירה של הקוד הפתוח, רשימת מרצי המפתח בוועידה כוללת מנהלים בכירים מחברות בחוד החנית של הנוף הטכנולוגי המתפתח, שמגיעים ממגוון תעשיות ותחומים, ביניהם שירותים פיננסיים, בריאות, קמעונות, תעשיית הרכב וחברות תעופה. בנוסף לסבב הראשון של הרצאות מפתח מלהיבות עם דוברים בכירים מ-ב.מ.וו., דלתא איירליינס ולוקהיד מרטין, יצטרפו לקוחות ושותפים נוספים אל בכירי רד האט על במת הכינוס:

יבמ: ג'יני רומטי, יושבת ראש, נשיאה ומנכ"לית

מאז שמונתה למנכ"לית יבמ ב-2012 הובילה רומטי את הענק הכחול דרך המצאת החברה מחדש ומיצובה כמובילת העידן החדש של הבינה המלאכותית, הבלוקצ'יין, אבטחת הסייבר וטכנולוגיות הקוונטום, שכולן מסופקות על גבי פלטפורמת הענן שלה בעוצמה ארגונית. כיום, יבמ מובילה בבינה מלאכותית ובמחשוב ענן עבור עסקים. רומטי תצטרף על הבמה לג'ים וויטהרסט, נשיא ומנכ"ל רד-האט, לדיון על עתידו של מחשוב הענן ההיברידי הפתוח.

מימין: ג'יני רומטי, מנכ"לית יבמ, וג'ים ווייטהרסט, נשיא ומנכ"ל רד-האט. צילומים: פלי הנמר ויח"צ

מימין: ג'יני רומטי, מנכ"לית יבמ, וג'ים ווייטהרסט, נשיא ומנכ"ל רד-האט. צילומים: פלי הנמר ויח"צ

DBS Bank: דיוויד גלנדהיל, מנמ"ר וראש קבוצת טכנולוגיה ותפעול

במשך שלוש שנים התמקד DBS Bank בסדר היום הדיגיטלי שלו, שכלל היבטים רבים – החל משינוי תרבות, דרך אופן המחשבה של העובדים, ועד לארכיטקטורה מחדש של תשתיות טכנולוגיה ומינוף ביג דטה, ביומטריקה ו-AI.

גלנדהיל יחלוק עם משתתפי הכנס כיצד, במטרה להפוך בנקאות לפשוטה ושקופה יותר עבור הלקוחות, הטמיע הבנק טכנולוגיות ענן היברידי של רד-האט לבניית יישומים חדשים ושיפור חוויות משתמשים בקצב מהיר יותר, ואספקה מהירה יותר של שיפורים או היצע שירותים מדורג כדי להתחרות טוב יותר בעולם הדיגיטלי.

אקסון מובייל: אוסטן סמאק, מנהל מוצר פלטפורמת קונטיינרים

סמאק יציג את המסע של אקסון מובייל בהטמעת פלטפורמת קונטיינרים יציבה חדשה, בה משתמשים יותר מ-130 צוותי פיתוח ברחבי העולם. בהרצאתו הוא ידבר על חדשנות משבשת ויסביר כיצד דרכים חדשות של עבודה מובילות לאימוץ של קונטיינרים. כמו כן, סמאק יציג את שינוי הפרדיגמה שאפשר ללקוחות לעבור מאפס עד לייצור בתוך יום אחד בלבד. אודרי רזניק, מדענית הנתונים של החברה, תצטרף לסמאק על הבמה כדי לעזור בהפחת חיים בסיפור זה.

UPS: קן פינרטי, נשיא טכנולוגיית מידע

פינרטי, הזוכה בפרס חדשן השנה 2018 של רד-האט, יעלה על הבמה המרכזית של הוועידה כדי לחלוק סיפור הממוקד בטרנספורמציה הדיגיטלית שנדרשה לארגון כדי לספק חוויית לקוח מודרנית. בהרצאתו יחלוק פינרטי כיצד מינפה UPS טכנולוגיות של רד-האט, כולל Red Hat Fuse, Red Hat AMQ ו-Red Hat OpenShift, לתמיכה ביכולת המפתחים לתכנן, לבנות ולפרוס תוכנה מודולרית, שנדרשה כדי להשיג חוויית לקוח מותאמת אישית, יעילות הוצאות וערך בשרשרת האספקה.

פולקסווגן: מיכאל דנקה, מנהל טכנולוגיית בחינות

כאחת מיצרניות הרכב הגדולות בעולם ניצבה פולקסווגן בפני אתגרים הקשורים לטרנספורמציה הדיגיטלית ולדור הבא של טכנולוגיה, כמו נהיגה אוטומטית ומכוניות מקושרות. דנקה יצטרף על הבמה לג'ון אלסיו, סגן נשיא בכיר לשירותים גלובליים ו-Enablement ברד-האט, כדי לשתף בהתנסות של פולקסווגן בפעילות עם מעבדות החדשנות הפתוחה של החברה.

במהלך שהייתם במעבדה פיתחו אנשי פולקסווגן בחינה אוטומטית של הרכבי יחידות בקרה אלקטרוניות של מכוניות וירטואליות – מערכת חומרה ותוכנה משולבת, שבוחנת ומתקפת תכונות חדשות של מכוניות ענקית הרכב.

בין דוברי המפתח בפסגת רד-האט: מנכ"לית יבמ ונשיא טכנולוגיות מידע ב-UPS Reviewed by on . כנס Red Hat Summit 2019, שיתקיים בין ה-7 ל-9 במאי בבוסטון, יהיה כינוס הקוד הפתוח הארגוני הגדול בתעשייה, אליו יגיעו אלפים כדי לחלוק רעיונות, לשתף פעולה עם עמיתים כנס Red Hat Summit 2019, שיתקיים בין ה-7 ל-9 במאי בבוסטון, יהיה כינוס הקוד הפתוח הארגוני הגדול בתעשייה, אליו יגיעו אלפים כדי לחלוק רעיונות, לשתף פעולה עם עמיתים Rating: 0

הגיבו