תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » מהרצאות Red Hat Summit 2019: תשתיות ענן היברידי

תוכן שיווקי


הלוגו הישן של רד-האט. מצאו את ההבדלים

לקראת Red Hat Summit 2019, בין ה-7 ל-9 במאי, בוסטון

מהרצאות Red Hat Summit 2019: תשתיות ענן היברידי

פורסם ב-31 במרץ 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ברד-האט – ספקית פתרונות הקוד הפתוח המובילה בעולם – אומרים כי מחשוב ענן לא אמור להיות עולם הנשלט על ידי עננים ציבוריים או מרכזי נתונים באתרי הלקוחות (On-premises). במקום זאת, עליו להיות תמהיל של טכנולוגיות שיוצרות את תפיסת הענן ההיברידי. התחזית הטכנית הגלובלית של לקוחות רד-האט ל-2019 מרחיבה בנושא זה, כאשר רק 6% מהמשיבים מתכננים אסטרטגיית ענן ציבורי טהורה, בעוד של-30% יש אסטרטגיית ענן היברידי.

מהו בדיוק תמהיל ענן היברידי? איך ניתן לטפל במספר עננים ציבוריים ובנוסף במשאבים באתר הארגון? מה עם קוברנטיס וקונטיינרים? ואיך מישהו באמת עושה זאת? ב-Red Hat Summit 2019, שתתקיים בין ה-7 ל-9 במאי בבוסטון, ארצות הברית, מתכוונת רד-האט לענות על שאלות אלה ונוספות סביב תשתיות ואסטרטגיות ענן היברידי.

מקוברנטיס וקונטיינרי לינוקס ועד לאחסון ענן היברידי ופונקציות כשירות (FaaS), המרצים ב-Red Hat Summit יפרקו תפיסות אלה לגורמים ויפרטו, תוך שימוש בדוגמאות אמת, על העוצמה, סדר הגודל והחדשנות של תשתיות ענן היברידי בסביבות מחשוב מודרניות. בין ההרצאות המעניינות בתחום זה:

תשתית ענן היברידי – כיצד דויטשה בנק משתמש ב-OpenShift ברחבי סביבות ענן?
אנשי דויטשה בנק התחילו את המסע שלהם עם Red Hat OpenShift כבר ב-2016, והסביבה שלהם מקיפה כיום שני ספקי ענן פנימי וספק חיצוני אחד. בהרצאה זו הם יספרו על המסע והאסטרטגיה שלהם לאספקת יישומים לייצור באופן מאובטח יותר, בתוך יום אחד.

מפת הדרכים של Red Hat OpenShift: המשמעות למשתמשים, לרד-האט ולתעשייה
קוברנטיס וקונטיינרים שינו את הדרך שבה אנחנו חושבים על ארכיטקטורות דטה סנטרים ופיתוח יישומים: עם הופעתם של Operators ,Istio ולקחים שנלמדו מארכיטקטורת Red Hat OpenShift 3, תוך עבודה עם בסיס לקוחות רד-האט, ישמעו המשתתפים כיצד החברה תכננה את Red Hat OpenShift 4 ומהי המשמעות עבורם. כמו כן, הם ישמעו על שיפורי הטכנולוגיה הצפויים ב-2019 וב-2020 – שיפורים שיכולים לשנות את דרך המחשבה על מחשוב, פיתוח וכיצד ניתן להשתמש בטכנולוגיות אלה באתרי לקוחות ובעננים ציבוריים. יודגמו תכונות חדשות ויוסבר לאן לוקחת רד האט את OpenShift – ומדוע.

X By Orange – איך לבנות מפעיל טלקום מבראשית?
X by Orange לקחה על עצמה את המחויבות להקים מבראשית ולהשיק בספרד מפעיל טלקום חדש, מוגדר תוכנה במלואו. אנשיה רצו להכניס לטלקום את תפיסת אובר, על ידי התבססות על הענן ולא להיות בעלי החומרה. הרצאה זו תדון בסיבות לכך ש- X By Orange יצרה את התשתית שלה בשימוש ב-Red Hat OpenShift עם מדיניות פריסה של "הכל אוטומטי", ותציג כיצד גוף הייעוץ של רד-האט סייע לחברה להגשים את יעדיה.

אספקה מהירה של יישומים ושירותים חדשניים עם ענן היברידי מבוסס קוברנטיס
כדי לסייע לפתור אתגרי IT ו-DevOps מסורתיים, ולעזור למפתחי תוכנה לחדש מהר יותר בענן ההיברידי, ארגונים יכולים להשתמש בפלטפורמת תשתית מבוססת על קוברנטיס וטכנולוגיות של האקו-סיסטם. הרצאה זו תתמקד בפרטי הארכיטקטורה של תשתית מוטת קוברנטיס, המפתחות להצלחה עבור איחוד תהליכי עבודה מבוססי קונטיינרי לינוקס ומכונות וירטואליות, צרכי תפעול Day 0-2 וכיצד רד-האט מקדמת תפעול עננים היברידיים מבוססי קוברנטיס בהיקפים גדולים.

מהרצאות Red Hat Summit 2019: תשתיות ענן היברידי Reviewed by on . ברד-האט - ספקית פתרונות הקוד הפתוח המובילה בעולם - אומרים כי מחשוב ענן לא אמור להיות עולם הנשלט על ידי עננים ציבוריים או מרכזי נתונים באתרי הלקוחות (On-premises ברד-האט - ספקית פתרונות הקוד הפתוח המובילה בעולם - אומרים כי מחשוב ענן לא אמור להיות עולם הנשלט על ידי עננים ציבוריים או מרכזי נתונים באתרי הלקוחות (On-premises Rating: 0

הגיבו