תוכן שיווקי

אחת החברות הביטחוניות הבולטות בחרה במערכת ניהול זהויות של Micro Focus

Micro Focus מיוצגת בישראל על ידי NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של נס ● הפרויקט בוצע על ידי EDP והיקפו נאמד במאות אלפי שקלים

19/03/2019 13:11
NessPRO

אחת החברות הביטחוניות המובילות בארץ בחרה במערכת ניהול הזהויות Identity Manager מתוצרת Micro Focus, המשווקת בישראל על ידי NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של נס. הפרויקט, שהיקפו מאות אלפי שקלים, בוצע על ידי EDP, שמתמחה במערכות ניהול זהויות. הפתרון Identity Manager יוצג ביום עיון של NessPRO ו-Micro Focus על ניהול זהויות במגזר הציבורי, שיתקיים ב-28 בחודש זה במלון ממילא בירושלים.

לפני התקנת המערכת החדשה בוצעו בחברה תהליכים שונים הקשורים לניהול עובדים בחברה (כגון קליטה, שיבוץ ומתן הרשאות) באופן ידני או בתהליכים חצי אוטומטיים מבוססי סקריפטים (תרחישים). התהליכים הידניים והחצי אוטומטיים צרכו זמן ומשאבים רבים, והחברה חיפשה דרך לנהל אותם בצורה אוטומטית ובזמן אמת. לאחר בדיקת פתרונות אפשריים היא החליטה לבחור ב-Identity Manager.

מערכת Identity Manager מאפשרת ניהול גישה מרכזי ומבטיחה לכל משתמש זהות מרכזית אחת. היא מאפשרת אוטומטיזציה מלאה של הליך הנפקת שמות המשתמשים והסיסמאות, ואף מסייעת בהגדרת פרופיל של כל משתמש, תוך שהיא מאפשרת שליטה ובקרה וניהול סיכונים. זאת, הן במערכות המותקנות בארגון והן במערכות בענן. כמו כן, Identity Manager מאפשרת הקצאה אוטומטית של הרשאות העובד, עבור מערכות הארגון השונות בסביבת תשתיות הטרוגנית, תוך ניהול זהות העובד ופרטיו השונים במערכות. באמצעות המוצר ניתן לנתח, לשפר ולנהל את הזהויות בכל מאגרי הנתונים בארגון.

מומחי NessPRO ו-EDP ביצעו במערכת התאמות לדרישות אבטחת המידע הספציפיות של החברה, הנחשבות למחמירות ביותר.

המוצר זכה בפרסים יוקרתיים בעולם

"נושא ניהול הזהויות הוא קריטי, לא רק בתחום אבטחת המידע אלא במגוון רחב של תהליכים שקשורים לפעילותם של העובדים ולפרויקטים השונים", אמר א', ראש תחום טכנולוגיות תשתית וניהול ידע בחברה. "המערכת מאפשרת אוטומציה וסטנדרטיזציה מלאות בתחום ניהול הזהויות תוך קישור למערכות שונות בחברה, וחוסכת אינספור שעות עבודה. בנוסף לכך, ניהול הזהויות בזמן אמת מאפשר לעובדים חדשים להתחיל מיד בעבודתם כאשר הם נקלטים, ולא לחכות מספר ימים עד להסדרת ההרשאות. סביבת העבודה של כל עובד חדש מוקמת בצורה הרבה יותר מהירה, והכל תוך תיעוד מלא".

"מערכת Identity Manager מסייעת לנהל גם את המידע הקשור למבנה הארגוני של החברה, כגון כפיפויות, וממידע זה נגזרים דברים רבים כמו רשימות תפוצה, הרשאות, אלמנטים שונים הקשורים לאבטחת מידע ועוד", אמר דורון אלמליח, מנהל תחום זהויות וגישה ב-EDP.

"החברה מצטרפת לשורה של ארגונים בארץ שהטמיעו את Identity Manager – מוצר שזכה בפרסים יוקרתיים שונים בעולם", ציין דדי דבורסקי, מנהל NessPRO. "המוצרים של Micro Focus הם חלק חשוב בסל מוצרי הסייבר של NessPRO, המאפשר לנו לתת פתרונות מלאים בתחום אבטחת המידע. בחירתה של החברה מעידה על האיכות הגבוהה של המוצרים שאותם בוחרת NessPRO לסל הפתרונות שלה".

.להרשמה לאירוע לחצו כאן

אירועים קרובים