תוכן שיווקי
לקראת אתגר הטאף מאדר, בחודש מאי בבריטניה

הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: ענת סתיו

17/03/2019 12:16
ענת סתיו, עד לאחרונה מנמ''רית מכבידנט. צילום: יח"צ

נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר הספורטיבי, שיתקיים בחודש מאי הקרוב בבריטניה. בכל כתבה אנחנו מבקשים להכיר לכם את אחד/ת ממשתפי/ות הנבחרת. הפעם זוהי ענת סתיו, עד לאחרונה מנמ"רית מכבידנט.

הנבחרת, Tough Mudder for Larger Than Life 2019, היא הרביעית במספר של מנכ"לים, מנמ"רים ומנהלים נוספים, שיוצאת לבצע את אתגר הטאף מאדר למען העמותה, שמסייעת לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם. חברי הנבחרת יעברו את המסלול הקשוח, שעוברים הכוחות המיוחדים של בריטניה – 20 ק"מ של עליות וירידות בבוץ טובעני, יתמודדו עם מכשולי צלילה לקרח ומעבר דרך תילי חשמל, ויידרשו לשלב כוחות בעבודת צוות על מנת לעבור את המכשולים. את כל זה הם יבצעו למען מטרת העל – גיוס התרומות לעמותת גדולים מהחיים.

לדברי כהן, "זה הקמפיין הרביעי והוא יהיה גדול, מרשים, קשוח ומתוקשר יותר. יהיו משתתפים שירוצו את המסלול פעמיים ברצף". הוא סיפר כי "הנבחרת התחילה את אימוניה בחודש נובמבר למשך חצי שנה ועוברת אימוני ריצה, קרוספיט ונינג'ה, כמו גם סדנאות תזונה והכנה מנטאלית. המטרה היא שכל אחת ואחד מהמשתתפים ת/יעבור בהצלחה את האתגר. מי שמתחיל את האתגר – מסיים אותו!"

כהן הוסיף כי "השנה יש לנו נבחרת חזקה במיוחד – הן פיזית והן מנטאלית. יועד דותן, מנמ"ר פלסטו שק, אחראי על נושא התרומות, ויש בדרך תכניות חדשות ויצירתיות לגיוס יעד התרומות – 1,000,000 שקלים".

ענת סתיו

מקום עבודתך ותפקידך בחברה: באחרונה סיימתי את תפקידי כמנמ"רית מכבידנט. בכך השלמתי תפקידים בכירים בכל שלושת עולמות ה-IT – ספק, יועץ ולקוח. בימים אלה אני מחפשת אתגר חדש ומצפה להתחלה חדשה, שתמיד מביאה אתה התרגשות וחדוות עשייה.

אילו הישגים ופרויקטים משמעותיים ניתן לזקוף לזכותך בשנים האחרונות? במישור המקצועי: הכנסת תיק רפואי ויזואלי וקל לתפעול בחדרי הטיפולים לשימוש של הרופאים, השינניות והסייעות; ייעוץ רפואי מרחוק; החתמת לקוחות על טפסי הצעה, תכנית והסכמה לטיפול דרך הנייד שלהם, ושליחת המסמך לאחר החתימה לתיק הרפואי; וכן מעקב ובקרה אחר תכניות עבודה ארגוניות במגוון גופים גדולים, כגון: מכבי שירותי בריאות, מגדל ובנק ישראל.

במישור האישי: אני אימא גאה לדניאל, שהיא כמעט רופאה, למאיה, שהיא כמעט עורכת דין, ולעומר, שהשתחרר משירות קרבי ומאתגר, ומטייל בתקופה האחרונה בדרום אמריקה, ונשואה ליואב, שהוא השותף התומך והמאפשר לכל מהלך הקריירה שלי

זיקה לספורט? סוג פעילות? כמה פעמים בשבוע? אימוני כוח – פעמיים בשבוע, ריצה – פעם-פעמיים בשבוע, וקרוספיט – פעם בשבוע.

תחביבים: ספרים, ספרים, ספרים, טעימות יין וסיורי יקבים, אוכל מכל הסוגים וכמה שיותר טיולים בעולם.

מה מושך אותך להשתתף באתגר הטאף מאדר? תחושת ההתרגשות, הסיפוק והשמחה שביכולת לסייע לילדים ששגרת הילדות שלהם נפגעה קשות. כל אינטראקציה עם הגיבורים הקטנים ועם משפחותיהם מרגשת באופן שאין דומה לו. וכמובן שגם אהבתי לפעילויות אקסטרים מושכת אותי להצליח באתגר הטאף מאדר.

מה יגידו במשפחה? יפרגנו ביג טיים ויתגייסו לסייע בהתרמות, אבל מדי פעם יזכירו שאימא קצת משוגעת.

אילו עוד דברים כדאי שנדע עלייך? אני מאמינה גדולה בלחיות את החיים בשמחה ובאופטימיות. אני מעדיפה תמיד, במיוחד ברגעים קשים מאוד, להאמין שהכל יהיה בסדר ושגם אם יש רק לימון, אפשר וצריך לעשות ממנו לימונדה. בנוסף, אני משוכנעת שהומור שנון וטוב מוסיף הרבה בריאות. כמו כן, אני אוהבת אתגרים ופעילויות אקסטרים ומתה על הריגוש שבא אתם. אסיים עם ציטוט של סטיב ג'ובס, שאני חיה לפיו: "עבודה עומדת למלא חלק גדול מחייכם, והדרך הטובה ביותר להיות מסופקים היא האמונה שאתם עושים עבודה נהדרת. הדרך היחידה לעשות עבודה נהדרת היא לאהוב את מה שאתם עושים".

לתרומה לעמותת גדולים מהחיים לחצו כאן.

אירועים קרובים