תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: יוסי בן פורת, HP

תוכן שיווקי


יוסי בן פורת, מנהל שותפים ומתכלים למגזר העסקי ב-HP. צילום פרטי

לקראת אתגר הטאף מאדר, בחודש מאי בבריטניה

הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: יוסי בן פורת, HP

פורסם ב-6 במרץ 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר הספורטיבי, שיתקיים בחודש מאי הקרוב בבריטניה. בכל כתבה אנחנו מבקשים להכיר לכם את אחד/ת ממשתפי/ות הנבחרת. הפעם זהו יוסי בן פורת, מנהל שותפים ומתכלים למגזר העסקי ב-HP.

הנבחרת, Tough Mudder for Larger Than Life 2019, היא הרביעית במספר של מנכ"לים, מנמ"רים ומנהלים נוספים, שיוצאת לבצע את אתגר הטאף מאדר למען העמותה, שמסייעת לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם. חברי הנבחרת יעברו את המסלול הקשוח, שעוברים הכוחות המיוחדים של בריטניה – 20 ק"מ של עליות וירידות בבוץ טובעני, יתמודדו עם מכשולי צלילה לקרח ומעבר דרך תילי חשמל, ויידרשו לשלב כוחות בעבודת צוות על מנת לעבור את המכשולים. את כל זה הם יבצעו למען מטרת העל – גיוס התרומות לעמותת גדולים מהחיים.

לדברי כהן, "זה הקמפיין הרביעי והוא יהיה גדול, מרשים, קשוח ומתוקשר יותר. יהיו משתתפים שירוצו את המסלול פעמיים ברצף". הוא סיפר כי "הנבחרת התחילה את אימוניה בחודש נובמבר למשך חצי שנה ועוברת אימוני ריצה, קרוספיט ונינג'ה, כמו גם סדנאות תזונה והכנה מנטאלית. המטרה היא שכל אחת ואחד מהמשתתפים ת/יעבור בהצלחה את האתגר. מי שמתחיל את האתגר – מסיים אותו!"

כהן הוסיף כי "השנה יש לנו נבחרת חזקה במיוחד – הן פיזית והן מנטאלית. יועד דותן, מנמ"ר פלסטו שק, אחראי על נושא התרומות, ויש בדרך תכניות חדשות ויצירתיות לגיוס יעד התרומות – 1,000,000 שקלים".

יוסי בן פורת

מקום עבודתך ותפקידך בחברה? מנהל שותפים ומתכלים למגזר העסקי ב-HP.

אילו הישגים ופרויקטים משמעותיים ניתן לזקוף לזכותך בשנים האחרונות? ברמה המקצועית – הייתי שותף ומעורב, יחד עם המשווקים העסקיים שלנו, בזכייה במספר פרויקטים ארוכי טווח בתחום ההדפסה והמתכלים – בכיל, רכבת ישראל, החשב הכללי במשרד האוצר, מהדרין ועוד.

בתחום האישי – בארבע השנים האחרונות אני מלווה עיוורים בריצה. בנוסף, סיימתי לא מזמן את בניית הבית הפרטי שלי. זה היה תהליך שכלל הרבה מכשולים, אתגרים והפתעות, אבל התוצאה שהתקבלה והעמידה ביעדים שהצבתי לכל אורך הפרויקט נתנו הרבה סיפוק.

זיקה לספורט? סוג פעילות? כמה פעמים בשבוע? ריצה – פעמיים-שלוש בשבוע.

תחביבים: ריצה, ים וכדורסל.

מה מושך אותך להשתתף באתגר הטאף מאדר? ראשית, לעמוד במטרה לגיוס הכספים עבור הילדים חולי הסרטן. שנית, אני מסגל לעצמי סימון מטרות וחותר לעמוד בהן, ואין ספק שזו מטרה נעלה, קשה וראויה – הן ברמה המנטלית, הן בזו הפיזית והן בחיבור החברתי סביב הקבוצה ופעילותה. זה סוג של מחויבות שכיף לקחת אותה – עזרה לקהילה, ואתגר אישי וקבוצתי.

מה יגידו במשפחה? יפרגנו ויתמכו מאוד במהלך.

אילו עוד דברים כדאי שנדע עליך? אני נשוי באושר ואב לשלושה, ישר ואמיתי, אוהב לעזור לזולת, ועם הרבה אמונה ולב רחב.

לתרומה לעמותת גדולים מהחיים לחצו כאן.

הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: יוסי בן פורת, HP Reviewed by on . נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר Rating: 0

הגיבו