תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: רפי דבוש, אל על

תוכן שיווקי


רפי דבוש, מנהל תחום יזמות וחדשנות טכנולוגית באל על. צילום: אוניברסיטת בר אילן

לקראת אתגר הטאף מאדר, בחודש מאי בבריטניה

הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: רפי דבוש, אל על

פורסם ב-4 במרץ 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר הספורטיבי, שיתקיים בחודש מאי הקרוב בבריטניה. בכל כתבה אנחנו מבקשים להכיר לכם את אחד/ת ממשתפי/ות הנבחרת. הפעם זהו רפי דבוש, מנהל תחום יזמות וחדשנות טכנולוגית באל על.

הנבחרת, Tough Mudder for Larger Than Life 2019, היא הרביעית במספר של מנכ"לים, מנמ"רים ומנהלים נוספים, שיוצאת לבצע את אתגר הטאף מאדר למען העמותה, שמסייעת לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם. חברי הנבחרת יעברו את המסלול הקשוח, שעוברים הכוחות המיוחדים של בריטניה – 20 ק"מ של עליות וירידות בבוץ טובעני, יתמודדו עם מכשולי צלילה לקרח ומעבר דרך תילי חשמל, ויידרשו לשלב כוחות בעבודת צוות על מנת לעבור את המכשולים. את כל זה הם יבצעו למען מטרת העל – גיוס התרומות לעמותת גדולים מהחיים.

לדברי כהן, "זה הקמפיין הרביעי והוא יהיה גדול, מרשים, קשוח ומתוקשר יותר. יהיו משתתפים שירוצו את המסלול פעמיים ברצף". הוא סיפר כי "הנבחרת התחילה את אימוניה בחודש נובמבר למשך חצי שנה ועוברת אימוני ריצה, קרוספיט ונינג'ה, כמו גם סדנאות תזונה והכנה מנטאלית. המטרה היא שכל אחת ואחד מהמשתתפים ת/יעבור בהצלחה את האתגר. מי שמתחיל את האתגר – מסיים אותו!"

כהן הוסיף כי "השנה יש לנו נבחרת חזקה במיוחד – הן פיזית והן מנטאלית. יועד דותן, מנמ"ר פלסטו שק, אחראי על נושא התרומות, ויש בדרך תכניות חדשות ויצירתיות לגיוס יעד התרומות – 1,000,000 שקלים".

רפי דבוש

מקום עבודתך ותפקידך בחברה: מנהל תחום יזמות וחדשנות טכנולוגית באל על.

אילו הישגים ופרויקטים משמעותיים ניתן לזקוף לזכותך בשנים האחרונות? שלושה פרויקטים: פרויקט Wi-Fi במטוסים באל על – זהו אחד מפרויקטי הדגל שהשקנו באחרונה, שבו השקענו בפיתוח מוצר המתקדם והחדשני ביותר בעולם התעופה. באמצעותו, לקוחותינו יכולים ליהנות בגובה 30 אלף רגל מחוויית טיסה מועשרת, עם גישה אונליין לתכנים באינטרנט, במדיה החברתית, צפייה בסרטים ובסדרות בנטפליקס, שידורי טלוויזיה, האזנה למוזיקה בספוטיפיי וב-Apple Music, ועוד.

הקמת זרוע חדשנות באל על (Cockpit innovation hub) להשקעות והאצת סטארט-אפים בתחום התעופה והתיירות – מדובר ביוזמה שמטרתה לסייע לסטארט-אפים עם טכנולוגיות פורצות דרך לכוון גבוה ולעשות דברים גדולים בתעשיות אלה, ובו זמנית לחשוף ולחבר את אל על לטכנולוגיות שימצבו אותה בחוד החנית שלהן.

הקמת מערך מחשוב מתקדם ומאובטח המבוסס על ענן פרטי לסניפי הביטחון של חברות התעופה הישראליות בתחנות בעולם.

תארים אקדמיים ותעודות הצטיינות אחרות: תואר ראשון במנהל עסקים ומערכות מידע ותואר שני במנהל עסקים בתכנית EMBA באוניברסיטת בר אילן.

זיקה לספורט? סוג פעילות? כמה פעמים בשבוע? אימוני קרוספיט שלוש פעמים בשבוע וריצות אחרי הילד בפארק.

תחביבים: טכנולוגיה וחדשנות ,גיטרה, ספורט (בעיקר קרוספיט) והרבה ים.

מה מושך אותך להשתתף באתגר הטאף מאדר? תחושת שליחות וגאווה לקחת חלק באתגר עם קבוצה של אנשים מיוחדים, המייצגים את טוב הלב, הרצון לעזור ולתמוך בצורה יוצאת דופן בילדים הנאבקים במחלת הסרטן, ולהגשים להם את החלום ללכת לגן ולגדול ככל הילדים – מחוץ לכתלי בית החולים.

מה יגידו במשפחה? שאפו והערכה רבה.

אילו עוד דברים כדאי שנדע עליך? איבדתי שני דודים, אחים של אבא, ובת דודה, שהיו קורבנות למחלת הסרטן והלכו לעולמם בצעירותם. אני יודע ומכיר מקרוב את התהליך הקשה מכל שעוברים החולים והמשפחות שלהם ואם אוכל לסייע בכל דרך לילדים הנפלאים, אין שום מכשול שיעמוד בפניי.

איזה ציטוט אתה לוקח כמוטו לחיים? "הוותרנים לעולם לא מצליחים והמצליחנים לעולם לא מוותרים".

הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: רפי דבוש, אל על Reviewed by on . נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר Rating: 0

הגיבו