תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: איריס שיפרין

תוכן שיווקי


איריס שיפרין, מנמ"רית סונול. צילום עצמי

לקראת אתגר הטאף מאדר, בחודש מאי בבריטניה

הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: איריס שיפרין

פורסם ב-20 בפברואר 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר הספורטיבי, שיתקיים בחודש מאי הקרוב בבריטניה. בכל כתבה אנחנו מבקשים להכיר לכם את אחד/ת ממשתפי/ות הנבחרת. הפעם זוהי איריס שיפרין, מנמ"רית סונול.

הנבחרת, Tough Mudder for Larger Than Life 2019, היא הרביעית במספר של מנכ"לים, מנמ"רים ומנהלים נוספים, שיוצאת לבצע את אתגר הטאף מאדר למען העמותה, שמסייעת לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם. חברי הנבחרת יעברו את המסלול הקשוח, שעוברים הכוחות המיוחדים של בריטניה – 20 ק"מ של עליות וירידות בבוץ טובעני, יתמודדו עם מכשולי צלילה לקרח ומעבר דרך תילי חשמל, ויידרשו לשלב כוחות בעבודת צוות על מנת לעבור את המכשולים. את כל זה הם יבצעו למען מטרת העל – גיוס התרומות לעמותת גדולים מהחיים.

לדברי כהן, "זה הקמפיין הרביעי והוא יהיה גדול, מרשים, קשוח ומתוקשר יותר. יהיו משתתפים שירוצו את המסלול פעמיים ברצף". הוא סיפר כי "הנבחרת התחילה את אימוניה בחודש נובמבר למשך חצי שנה ועוברת אימוני ריצה, קרוספיט ונינג'ה, כמו גם סדנאות תזונה והכנה מנטאלית. המטרה היא שכל אחת ואחד מהמשתתפים ת/יעבור בהצלחה את האתגר. מי שמתחיל את האתגר – מסיים אותו!"

כהן הוסיף כי "השנה יש לנו נבחרת חזקה במיוחד – הן פיזית והן מנטאלית. יועד דותן, מנמ"ר פלסטו שק, אחראי על נושא התרומות, ויש בדרך תכניות חדשות ויצירתיות לגיוס יעד התרומות – 1,000,000 שקלים".

איריס שיפרין

תפקיד: מנמ"רית סונול.

אילו הישגים ופרויקטים משמעותיים את יכולה לזקוף לעצמך בשנים האחרונות? סונול חרטה על דגלה את החדשנות, ובמסגרת תפקידי אני מאמצת את האתגר הזה בשמחה. הדבר בא לידי ביטוי במתן פתרונות מתקדמים ללקוחותינו בכל נקודות המפגש עמם: בתחנות ובחנויות הנוחות, במיכליות שטח, בשיתופי פעולה למיניהם, וגולת הכותרת האחרונה – באפליקציה המתקדמת ביותר בתחום.

סונול הייתה חברת האנרגיה הראשונה שכבר לפני שש שנים השיקה אפליקציה המאפשרת תשלום לתדלוק ולרכישה בחנויות נוחות לבעלי מכשירי iOS ואנדרואיד. אפליקציית סונול המחודשת היא היחידה המאפשרת לפתוח את המשאבה בלחיצת כפתור, היישר מהטלפון הסלולרי וללא צורך בהקשה של קוד מזהה. בנוסף, המשתמש מקבל הטבות מותאמות אישית, תוך ניתוח העדפות הצריכה שלו, וזאת בנוחות ובפשטות, באמצעות האפליקציה. אנחנו מפתחים בימים אלה פעילויות נוספות באפליקציה, ואלה יפורסמו בקרוב. הכל בא במטרה לאפשר ללקוח חוויה טובה ונגישה, עם מינימום לחיצות ומקסימום ערך.

גם בנושאים התפעוליים של החברה עבדנו לקידמה טכנולוגית – למשל, דיווחי אמת מהמערכות השונות, שנשלחים בדחיפה דרך SMS ומניעים לפעולה מיידית בכל שעות היממה.

ברקע, אנחנו דוגלים בעמידה בתקנים מחמירים – למשל תקן PCI, הממצב את סונול כחברה בטוחה בסליקת אשראי, שאנחנו מאושרים לו מדי שנה מזה שלוש שנים.

זיקה לספורט? סוג פעילות? כמה פעמים בשבוע? ריצה, פילאטיס מכשירים וקרוספיט, 3-4 פעמים בשבוע.

תחביבים? ריצה, טיולים, סקי וקריאה.

מה מושך אותך להשתתף באתגר הטאף מאדר? מדובר ביעד ספורט חדש בשבילי, שונה ומאתגר, ובמיוחד משמעותי, ככזה המשתלב עם סיוע והעצמת ילדים שזקוקים כל כך לקבל את האפשרות לחיות את החיים, ככל שאפשר, בדומה לילדים הבריאים הסובבים אותם.

מה יגידו במשפחה? הם מפרגנים ממש, ואיך לא – מודאגים מהמכשולים במסלול.

אילו עוד דברים כדאי שנדע עליך? לחיות את החיים בעוצמה – זהו מוטיב מרכזי בחיי.

ברמה האישית אני וילדיי, יחד עם המשפחה והחברים, חווינו צער וכאב גדול עם אובדן נועם, בעלי האהוב, מסרטן, שלצערנו תוקף בצורותיו השונות, בכל גיל וללא התרעה. נועם אהב את החיים וחי אותם בעוצמה, ואנחנו פועלים להנצחתו בדרך זו שאהב. יחד עם משפחה וחברים הקמנו את קבוצת מטיילים וזוכרים, שמדי חודש יוצאת בחולצות ירוקות ומנציחות לטיול מגבש, מחזק וכאמור מנציח – ברחבי הארץ.

אסיים בציטוט של ג'ון לנון, שחשוב שילווה אותנו תמיד: "כשהייתי בן חמש, אימא שלי אמרה לי שמהות החיים היא להיות מאושר. מאוחר יותר, בבית הספר, שאלו אות מה אני רוצה להיות בחיים. כתבתי: 'מאושר'. המורה אמרה לי שלא הבנתי את המשימה. אמרתי לה שהיא לא מבינה את מהות החיים".

הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: איריס שיפרין Reviewed by on . נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר Rating: 0

הגיבו