תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: יניב שיבק

תוכן שיווקי


יניב שיבק, סמנכ"ל המכירות של פרינטר סנטר. צילום פרטי

לקראת אתגר הטאף מאדר, בחודש מאי בבריטניה

הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: יניב שיבק

פורסם ב-17 בפברואר 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר הספורטיבי, שיתקיים בחודש מאי הקרוב בבריטניה. בכל כתבה אנחנו מבקשים להכיר לכם את אחד/ת ממשתפי/ות הנבחרת. הפעם זה יניב שיבק, סמנכ"ל המכירות של פרינטר סנטר.

הנבחרת, Tough Mudder for Larger Than Life 2019, היא הרביעית במספר של מנכ"לים, מנמ"רים ומנהלים נוספים, שיוצאת לבצע את אתגר הטאף מאדר למען העמותה, שמסייעת לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם. חברי הנבחרת יעברו את המסלול הקשוח, שעוברים הכוחות המיוחדים של בריטניה – 20 ק"מ של עליות וירידות בבוץ טובעני, יתמודדו עם מכשולי צלילה לקרח ומעבר דרך תילי חשמל, ויידרשו לשלב כוחות בעבודת צוות על מנת לעבור את המכשולים. את כל זה הם יבצעו למען מטרת העל – גיוס התרומות לעמותת גדולים מהחיים.

לדברי כהן, "זה הקמפיין הרביעי והוא יהיה גדול, מרשים, קשוח ומתוקשר יותר. יהיו משתתפים שירוצו את המסלול פעמיים ברצף". הוא סיפר כי "הנבחרת התחילה את אימוניה בחודש נובמבר למשך חצי שנה ועוברת אימוני ריצה, קרוספיט ונינג'ה, כמו גם סדנאות תזונה והכנה מנטאלית. המטרה היא שכל אחת ואחד מהמשתתפים ת/יעבור בהצלחה את האתגר. מי שמתחיל את האתגר – מסיים אותו!"

כהן הוסיף כי "השנה יש לנו נבחרת חזקה במיוחד – הן פיזית והן מנטאלית. יועד דותן, מנמ"ר פלסטו שק, אחראי על נושא התרומות, ויש בדרך תכניות חדשות ויצירתיות לגיוס יעד התרומות – 1,000,000 שקלים".

יניב שיבק

מקום עבודתך ותפקידך בחברה: סמנכ"ל המכירות של פרינטר סנטר.

הישגים ופרויקטים משמעותיים בשנים האחרונות: לפני הכל, ההישג הכי משמעותי עבורי הוא עצם ההשתתפות וההשתייכות לנבחרת טאף מאדר. זוהי השנה השנייה שלי ואין ספק שהקרבה לעמותת גדולים מהחיים ולעשייה הזו הכניסו את חיי לפרופורציה.

ברמה המקצועית, בשנים האחרונות הובלתי בהצלחה מספר מהלכים ועסקות משמעותיות, לצד פיתוח עסקי. כיום, בתפקיד סמנכ"ל מכירות, אני מתמודד מול אתגרים משמעותיים בעולם תשתיות ההדפסה בארגונים קטנים כגדולים. אני נהנה ולומד בכל יום משהו חדש.

זיקה לספורט? סוג פעילות? כמה פעמים בשבוע? חדר כושר, קרוספיט וריצה, 3-4 פעמים בשבוע.

תחביבים: ספורט בכלל, כדורסל וטיולים.

מה מושך אותך להשתתף באתגר הטאף מאדר? זה מתחלק לשניים: החלק הראשון הוא הסיפוק בעשייה למען הזולת, ובפרט למען ילדים חולים. החלק השני הוא ההשתתפות באתגר עצמו, שכולל מאמץ גופני, התגברות על קשיים פיזיים ומנטליים, ואת המחשבה שזהו אתגר פשוט לעומת מה שעוברים אותם ילדים.

מה יגידו במשפחה? מפרגנים וגאים.

אילו עוד דברים כדאי שנדע עליך? אני אבא לגיא (12), שקד (9) ורום (5), נשוי להדס – שהצטרפה לנבחרת, לשמחתי הרבה, מאושר ממה שהחיים נתנו לי עד כה ומצפה לבאות.

רוצים לתרום גם אתם לעמותת גדולים מהחיים? לחצו כאן.

הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: יניב שיבק Reviewed by on . נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר Rating: 0

הגיבו