תוכן פרסומי
ראשי » כנסים ואירועים » הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: אמיר לוסטר

תוכן שיווקי


אמיר לוסטר, מנהל בדיקות קבלה ופקח חשמל על הקמת תחנת כוח סולרית. צילום: יח"צ

לקראת אירוע טאף מאדר בחודש מאי בבריטניה

הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: אמיר לוסטר

פורסם ב-12 בפברואר 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר הספורטיבי, שיתקיים בחודש מאי הקרוב בבריטניה. בכל כתבה אנחנו מבקשים להכיר לכם את אחד/ת ממשתפי/ות הנבחרת. הפעם זה אמיר לוסטר, מנהל בדיקות קבלה ופקח חשמל על הקמת תחנת כוח סולרית.

הנבחרת, Tough Mudder for Larger Than Life 2019, היא הרביעית במספר של מנכ"לים, מנמ"רים ומנהלים נוספים, שיוצאת לבצע את אתגר הטאף מאדר למען העמותה, שמסייעת לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם. חברי הנבחרת יעברו את המסלול הקשוח, שעוברים הכוחות המיוחדים של בריטניה – 20 ק"מ של עליות וירידות בבוץ טובעני, יתמודדו עם מכשולי צלילה לקרח ומעבר דרך תילי חשמל, ויידרשו לשלב כוחות בעבודת צוות על מנת לעבור את המכשולים. את כל זה הם יבצעו למען מטרת העל – גיוס התרומות לעמותת גדולים מהחיים.

לדברי כהן, "זה הקמפיין הרביעי והוא יהיה גדול, מרשים, קשוח ומתוקשר יותר. יהיו משתתפים שירוצו את המסלול פעמיים ברצף". הוא סיפר כי "הנבחרת התחילה את אימוניה בחודש נובמבר למשך חצי שנה ועוברת אימוני ריצה, קרוספיט ונינג'ה, כמו גם סדנאות תזונה והכנה מנטאלית. המטרה היא שכל אחת ואחד מהמשתתפים ת/יעבור בהצלחה את האתגר. מי שמתחיל את האתגר – מסיים אותו!"

כהן הוסיף כי "השנה יש לנו נבחרת חזקה במיוחד – הן פיזית והן מנטאלית. יועד דותן, מנמ"ר פלסטו שק, אחראי על נושא התרומות, ויש בדרך תכניות חדשות ויצירתיות לגיוס יעד התרומות – 1,000,000 שקלים".

אמיר לוסטר

מקום עבודתך ותפקידך: מנהל בדיקות קבלה ופקח חשמל על הקמת תחנת כוח סולרית.

הישגים ופרויקטים משמעותיים בשנים האחרונות: השתתפות בשני אתגרים של גדולים מהחיים ובניית תחנת כוח.

זיקה לספורט? סוג פעילות? כמה פעמים בשבוע? אני עושה קרוספיט וריצות – ארבע פעמים בשבוע.

תחביבים: צלילה וריצות אתגריות.

מה מושך אותך להשתתף באתגר הטאף מאדר? המטרה: לתרום לילדים הללו לחיות כמו כולם, למרות הקשיים, ובכך להקל עליהם ולו במעט.

מה יגידו במשפחה? יתנו לי תמיכה מלאה.

אילו דברים נוספים כדאי שנדע עליך? שאני אוהב לעזור ולתרום.

רוצים לתרום גם אתם לעמותת גדולים מהחיים? לחצו כאן.

הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: אמיר לוסטר Reviewed by on . נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר Rating: 0

הגיבו