תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » הכירו את המשתתפים בנבחרת טאף מאדר: עדי זמיר

תוכן שיווקי


עדי זמיר, שעומדת בראש המיזם Pink view. צילום עצמי

לקראת אתגר טאף מאדר, חודש מאי הקרוב, בריטניה

הכירו את המשתתפים בנבחרת טאף מאדר: עדי זמיר

פורסם ב-7 בפברואר 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר הספורטיבי, שיתקיים בחודש מאי הקרוב בבריטניה. בכל כתבה אנחנו מבקשים להכיר לכם את אחד/ת ממשתפי/ות הנבחרת. הפעם זו עדי זמיר, המייסדת והמנכ"לית של Pink Of View.

הנבחרת, Tough Mudder for Larger Than Life 2019, היא הרביעית במספר של מנכ"לים, מנמ"רים ומנהלים נוספים, שיוצאת לבצע את אתגר הטאף מאדר למען העמותה, שמסייעת לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם. חברי הנבחרת יעברו את המסלול הקשוח, שעוברים הכוחות המיוחדים של בריטניה – 20 ק"מ של עליות וירידות בבוץ טובעני, יתמודדו עם מכשולי צלילה לקרח ומעבר דרך תילי חשמל, ויידרשו לשלב כוחות בעבודת צוות על מנת לעבור את המכשולים. את כל זה הם יבצעו למען מטרת העל – גיוס התרומות לעמותת גדולים מהחיים.

לדברי כהן, "זה הקמפיין הרביעי והוא יהיה גדול, מרשים, קשוח ומתוקשר יותר. יהיו משתתפים שירוצו את המסלול פעמיים ברצף". הוא סיפר כי "הנבחרת התחילה את אימוניה בחודש נובמבר למשך חצי שנה ועוברת אימוני ריצה, קרוספיט ונינג'ה, כמו גם סדנאות תזונה והכנה מנטאלית. המטרה היא שכל אחת ואחד מהמשתתפים ת/יעבור בהצלחה את האתגר. מי שמתחיל את האתגר – מסיים אותו!"

כהן הוסיף כי "השנה יש לנו נבחרת חזקה במיוחד – הן פיזית והן מנטאלית. יועד דותן, מנמ"ר פלסטו, אחראי על נושא התרומות, ויש בדרך תכניות חדשות ויצירתיות לגיוס יעד התרומות – 1,000,000 שקלים".

עדי זמיר

מקום עבודתך ותפקידך בחברה: מייסדת ומנכ"לית Pink Of View.

הישגים ופרויקטים משמעותיים בשנים האחרונות: הקמת Pink Of View – מיזם טכנולוגי שמטרתו פיתוח מאבחן סיכונים אישי (Personalized risk indicator) לסרטן השד, לנשים שאינן בעלות רקע גנטי או משפחתי. התחלנו את פיתוח המודל בהתבסס על אוכלוסיית הנשים הישראליות, ואנחנו מתרחבים לאוכלוסיות נוספות. יש כאן שילוב של יזמות, טכנולוגיה, מדע ואימפקט חברתי.

זיקה לספורט? סוג פעילות? כמה פעמים בשבוע? אתלטית מקצועית בנערותי (ריצת משוכות). אני שוחה 3-4 פעמים בשבוע וחזרתי לרוץ לקראת אתגר הטאף מאדר.

תחביבים? ים, אפייה וקינוחים, מוזיקה, ספורט, קריאה וחו"ל – הכרת תרבויות ומקומות חדשים.

מה מושך אותך להשתתף בנבחרת הטאף מאדר? האתגר האישי והקבוצתי, העשייה למען מטרה טובה.

מה יגידו במשפחה? היא אשת אתגרים, היא תצליח.

דברים שכדאי שנדע עלייך? אני נשואה לחי ואימא לעומרי, יהלי ונטע. אני ישנה מעט ופעילה הרבה.

הגעתי ליזמות אחרי 13 שנים בעולמות מערכות המידע, 11 מתוכן בנס טכנולוגיות, שפתחה בפניי מגוון אפשרויות ותפקידים, האחרון שבהם כמנהלת חטיבה.

הצטרפתי למיזם טכנולוגי בתחום סרטן העור כסמנכ"לית, ובהמשך כמנכ"לית. לאחר שלוש שנים הרגשתי שאני מוכנה להקים מיזם מההתחלה, ומאז אני במסע המאתגר והחשוב, שבעיניי יהווה גיים צ'יינג'ר בממשק שבין ניהול הסיכונים לסרטן השד. הצטרפנו לתכנית ההאצה החברתית של 8200 למיזמים טכנולוגיים בעלי אימפקט חברתי ואנחנו ממשיכים קדימה.

בנוסף, אני שותפה מייסדת בקהילת WMN, לצד מירב אורן וכרמית אורון. WMN פועלת לטובת קידום נשים מייסדות ומנכ"ליות במיזמים טכנולוגיים, באמצעות פיתוח רשת קשרים, מרחבי עבודה ייעודיים, חיבור לגורמי השקעה, הכשרות רלוונטיות ועוד.

כמו כן, אני משמשת כחברה מייעצת במועצת המנהלים של האקסלרטור העירוני בהרצליה (HAC) וכמנטורית במעבדת החדשנות Ship your innovation של UPS ישראל.

הכירו את המשתתפים בנבחרת טאף מאדר: עדי זמיר Reviewed by on . נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר Rating: 0

הגיבו