תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » מלם תים ו-VMware מספקות את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום ה-SDDC

תוכן שיווקי


חררדו רודניק, ארכיטקט ראשי ומנהל מחלקת פתרונות וטכנולוגיות במלם תים. צילום: יח"צ

לקראת אירוע VMware vForum, ביום ב' הקרוב, ה-17 בדצמבר, באווניו שבקריית שדה התעופה

מלם תים ו-VMware מספקות את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום ה-SDDC

פורסם ב-11 בדצמבר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מלם תים, קבוצת שירותי ה-IT המובילה בישראל, ו-VMware, המתמחה ב-וירטואליזציה, משתפות פעולה בהצלחה רבה מזה מספר שנים בפרויקטים רבים ומגוונים. חררדו רודניק, ארכיטקט ראשי ומנהל מחלקת פתרונות וטכנולוגיות במלם תים, מצביע על שני תחומים חמים ומעניינים במיוחד – Vmware VSAN וקונטיינרים.

VMware VSAN – הדור הבא של האחסון הארגוני בפתרונות Hyper Converged

VMware VSAN הינו שירות איחסון וירטואלי מרכזי, המהווה תחום חם בעולמות ה-HCI (ר"ת Infrastructure Hyper Converged). הוא מתאים לכל ארגון, בכל גודל ובעל יתרונות רבים:

  • חסכוני, יעיל ופשוט לתפעול, וחלק בלתי נפרד מה-Hypervisor.
  • עובד עם חומרה של כל היצרנים המובילים.
  • מאפשר גדילה הדרגתית (Scale Out), ממערכת של שני שרתים ומעלה.
  • מספק ביצועים מצוינים ותפעולו פשוט מאוד, באמצעות המרכז הווירטואלי.

השיטה של VSAN היא די פשוטה: אנחנו ממליצים על פתרון שמתחיל בשלושה שרתים, כאשר בכל שרת יהיו מינימום שני דיסקים – הראשון לאחסון הנתונים (Capacity Tier) והשני, דיסק מבוסס פלאש.

ה-VSAN מבוסס על אחסון אובייקטים, ומאחסן את ה-VMs בשכבה לאחסון, כאשר הפלאש משמש כ-Cache.

הנתונים נשמרים באחסון לפי מדיניות שנקבעת לכל דיסק וירטואלי, בין אם הוא משוכפל למספר השרתים FTT=1 (בדומה ל-Mirror) ובין אם מפוזר על השרתים באמצעות Erase Coding (בדומה ל-RAID5 או RAID6), בדגש על דיסקים Solid state (הכוונה היא ל-SSD, NVMe ועוד).

VMware נותנת, באמצעות VSAN, מענה גם לזמינות גבוהה של מערך האחסון הווירטואלי, המאפשר את המשך העבודה במקרה של נפילת דיסק, או אפילו בנפילה של שרת. הפתרון מאפשר לארגון לעבוד בשני דטה סנטרים במקביל, בתצורה של אקטיב-אקטיב, מה שהופך אותו לפתרון מיוחד בתחום ה Hyper Converged.

מלם תים ביצעה עד היום עשרות פרויקטים במגוון מגזרים, לרבות הפיננסים, הפינטק, האקדמיה, התעשיות הביטחוניות ועוד. פרויקטים אלה כללו את כל הפונקציות והמורכבויות שמציע הפתרון, כולל פתרונות All Flash, פתרונות אקטיב-אקטיב, שילוב הצפנה ברמת ה VSAN, שהופיע בפעם הראשונה בגרסה 6.7, עם ניהול מפתחות בשני אתרים.

חשוב להדגיש שבולטת באחרונה דומיננטיות של פתרונות VSAN בתחומים הצבאי והביטחוני בכלל – דבר שמעיד על איכות הפתרון, היות שמדובר בארגונים שעבורם זמינות ואמינות הם מעל לכל.

אמנון סיני, מומחה מכירות של פתרונות VMware במלם תים, אמר כי "פתרונות מבוססי VSAN מאפשרים ללקוחות להריץ בבטחה את היישומים העסקיים הקריטיים והמודרניים בדטה סנטר ובסביבת הענן הציבורי או ההיברידי. VSAN הוא אחד מאבני הבניין של פתרון Cloud Foundation, המאפשר ללקוח להריץ SDDC (דטה סנטר מוגדר תוכנה) כענן פרטי On premise, בעננים ציבוריים כמו AWS או בשילוב היברידי".

קונטיינרים – תחום חם, ש-VMware משתלבת בו

תחום הקונטיינרים הוא עולם ומלואו. זהו עולם תוסס, שרואים בו פעילות הולכת וגוברת. חברות עוברות מכתיבה של תוכנה בצורה מונוליטית או Client-Server לתצורה של מיקרו-שירותים, כך שתפיסת ה-DevOps מקבלת משמעות הרבה יותר רחבה. בהתאם לכך, לקוחות מחפשים בקונטיינרים מענה לשלב הפיתוח והתפעול כאחד, כלומר – אקו-סיסטם שלם.

VMware מספקת פתרון שלם של CaaS (קונטיינר כשירות), באמצעות PKS (ר"ת Pivotal Container Service), שמאפשר לארגון לנהל את התהליך כולו – משלב הפיתוח, דרך שלבי הבדיקות וההעברה לסביבות קדם הייצור, ועד לסביבות הייצור – ממקום אחד, בכלים מסודרים, כולל ניהול CI/CD (ר"ת continuous integration/continuous deployment) ו-Pipeline. כמו כן, הפתרון מאפשר לארגונים לשדרג את האפליקציות שלהם בצורה מודולרית, ללא השבתות.

יתרון נוסף של PKS בא לידי ביטוי בכך שהוא משתמש במוצרים שהפכו לסטנדרט דה פקטו בתעשייה, כמו Docker, המהווה פלטפורמה להרצת קונטיינרים, קוברנטיס, שהוא המנוע לניהול הקונטיינרים, ומוצרים נוספים, שמשלימים את ה-Framework, ביניהם Harbor – Image Registry, BOSH – Lifecycle Manager and Health Monitoring, NSX – networking and security ושילוב של VSAN/Hatchway – Persistence Storage.

פתרונות המבוססים על אפליקציות ילידיות בענן ומשולבים עם סביבות וירטואליות קיימות דורשים ניהול אחיד. vRealize Operations Management מאפשר לנהל מכלי אחד מרכזי את שילוב הטכנולוגיות, מתוך Single pane of glass.

מלם תים מיישמת את כלל הפתרונות המוסברים מעלה ומשלבת פתרונות משלימים, ביניהם Twistlock, פתרון אבטחת מידע בתחום הקוברנטיס.

.

להרשמה לאירוע לחצו כאן
להרשמה לאירוע לחצו כאן
מלם תים ו-VMware מספקות את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום ה-SDDC Reviewed by on . מלם תים, קבוצת שירותי ה-IT המובילה בישראל, ו-VMware, המתמחה ב-וירטואליזציה, משתפות פעולה בהצלחה רבה מזה מספר שנים בפרויקטים רבים ומגוונים. חררדו רודניק, ארכיטקט מלם תים, קבוצת שירותי ה-IT המובילה בישראל, ו-VMware, המתמחה ב-וירטואליזציה, משתפות פעולה בהצלחה רבה מזה מספר שנים בפרויקטים רבים ומגוונים. חררדו רודניק, ארכיטקט Rating: 0

הגיבו