תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » שרתים מקומיים או שרתים וירטואליים בענן?

תוכן שיווקי


בזק בינלאומי

לקראת אירוע VMware vForum 2018, ה-17 בדצמבר, מרכז הכנסים אווניו, קריית שדה התעופה

שרתים מקומיים או שרתים וירטואליים בענן?

פורסם ב-6 בדצמבר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

האם אתם מרגישים ששרתי העסק חנוקים? מתי בפעם האחרונה החלפתם שרת? אולי אתם יכולים להוציא חלק מהמידע לענן – לדוגמה, את סביבת הפיתוח או את האתר? האם יש לכם צרכים שהם זמניים, כמו סביבת פיתוח או העלאת קמפיין?

ענן או On Prem?

כאשר מרבית הארגונים בוחנים את צרכי השירות שמערכת המחשוב שלהם תידרש לתת בשנים הקרובות, הם מגיעים למסקנה שהפתרונות המקומיים אינם גמישים מספיק. חוות שרתים מקומית מצריכה תחזוקה, עדכון תוכנות וטיפול באבטחה, שכירות של מקום, כוח אדם, ותשומת לב להחלפת חומרה ותוכנה שמתיישנות. מול כל העלויות ותשומת הלב המערכתית הנדרשים לניהול שרתים מקומיים, העננים הולכים ומתקדמים: אין צורך להחליט מראש כמה שטח הארגון יתפוס, מכיוון שהשטח גמיש וניתן להשכרה ולשינוי. כמו כן, חומרה שמנוהלת על ידי תוכנה (Software Defined Hardware) מציעה אפשרות לייצר סביבות עבודה מגוונות ולפגוש את הצרכים הייעודים של המחלקות השונות בארגון במהירות רבה מתמיד.

BI Cloud

סביבת הענן החדשה של בזק בינלאומי מציעה גמישות כזו. השרת הווירטואלי מגיע עם ממשק נוח לתפעול עצמי של הארגון ויכולות ניהול עשירות. כשלקוח מקים לעצמו את השרת הווירטואלי, הוא יוצר נקודת גישה, גורר את האובייקטים הנחוצים בממשק ומגדיר את סביבות העבודה המתאימות לו. מכיוון שכל המערכת כבר עומדת ופועלת, ההתקנה מהירה והגישה לשרתים, לאחסון, למסדי הנתונים ולאפליקציות פשוטה ונוחה. הכל על המערכות המתקדמות ביותר של Abiquo, שמאפשרת בנייה של סביבות מורכבות באופן פשוט ונוח.

הממשק מעביר את המידע ובונה את האחסון המותאם שלכם על שרתי VMWare בדטה סנטר המאובטח של בזק בינלאומי. כך נפתר בקלות הצורך לבחון ולהתעדכן בתיקוני אבטחה ומערכות אבטחה חדשות, מכיוון שהמומחים המקצועיים מבצעים את הלמידה הזו באופן מתמיד ומתאימים את המערכות המרכזיות לרמה הגבוהה ביותר. שרתי הענן מציעים את האפשרות להקים חומות אש על בסיס NSX. השרתים האמינים מספקים סטנדרטיזציה גבוהה, אמינות מלאה וגיבוי אוטומטי.

בשיטת התשתית כשירות (IaaS), התשלום הוא על פי צריכה, ולפי הצרכים המשתנים של כל ארגון והיקפי הפתרונות הנחוצים. אין צורך לחזות מראש את הצמיחה, מכיוון שאפשר להתרחב לפי הצורך.

הבחירה להעביר את מערך המחשוב לענן נובעת משיקולי גמישות, זמינות ותקציב. אבל לא כל הארגונים יכולים לבצע את השינויים הללו מיד. רבים מחליטים רק לטבול את רגליהם במים, למשל – לפתוח סביבת פיתוח, כדי להימנע מהצורך לרכוש באופן מיוחד שרת רק לתקופת הפיתוח. אחרי שהשינוי הקל יחסית מוכיח את עצמו ומראה יחס נכון בין עלות לתועלת, מתחילה תקופת הבדיקה המורכבת והמפותחת יותר. אנחנו מאמינים שבסופו של דבר, כל ארגון ימצא את האיזון הנכון עבורו, וכל תעשיה תגיע לשקלול הנכון בשבילה בין סביבת הענן לבין אחזקה של צוות מקומי ושרתים מקומיים.

השירות של BI Cloud נועד בדיוק בשביל לתמוך בתהליכים המורכבים ולהתאים באופן מדויק חליפה נכונה לכל עסק וארגון.

מתעניינים בפרטים נוספים ובבדיקת התאמה לארגון? נשמח שתשאירו פרטים ונחזור אליכם.

.

להרשמה לאירוע לחצו כאן
להרשמה לאירוע לחצו כאן
שרתים מקומיים או שרתים וירטואליים בענן? Reviewed by on . האם אתם מרגישים ששרתי העסק חנוקים? מתי בפעם האחרונה החלפתם שרת? אולי אתם יכולים להוציא חלק מהמידע לענן - לדוגמה, את סביבת הפיתוח או את האתר? האם יש לכם צרכים שה האם אתם מרגישים ששרתי העסק חנוקים? מתי בפעם האחרונה החלפתם שרת? אולי אתם יכולים להוציא חלק מהמידע לענן - לדוגמה, את סביבת הפיתוח או את האתר? האם יש לכם צרכים שה Rating: 0

הגיבו