תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » "GIV מובילה בפתרונות מתקדמים לארגונים וערים חכמות בישראל ויחד עם Infor – תוביל גלובלית"

תוכן שיווקי


מאיר גבעון, מייסד ומנכ"ל GIV Solutions. צילום: ליאת למברוזו

לקראת GIV Solutions Customers Summit 2018, יום ג' הקרוב, ה-27 בנובמבר, מלון שרתון, תל אביב

"GIV מובילה בפתרונות מתקדמים לארגונים וערים חכמות בישראל ויחד עם Infor – תוביל גלובלית"

כך אמר מאיר גבעון, מנכ''ל ומייסד GIV Solutions ● חלק א'

פורסם ב-25 בנובמבר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כתב: הילל יוסף.

"Infor EAM, מוצר הדגל של Infor, הוא פלטפורמה עולמית מובילה בתחום התשתיות וניהול מחזור חיי הציוד והמערכות. GIV פיתחה ויישמה על בסיסו פתרונות ורטיקליים חדשניים, שנבחרים וזוכים לפרסים והערכה בארץ ובעולם כמובילים בפתרונות ובחדשנות לניהול ערים חכמות, קמפוסים חכמים לאקדמיה, למידה ואימונים, וניהול תשתיות תחבורה חכמות מכל הסוגים", כך אמר מאיר גבעון, מנכ"ל ומייסד GIV Solutions.

גבעון דיבר לקראת כנס הלקוחות השלישי שעורכת החברה, בהשתתפות Infor העולמית. הכנס, GIV Solutions Customers Summit 2018, ייערך, בהפקת אנשים ומחשבים, ביום ג' הקרוב, ה-27 בנובמבר, במלון שרתון בתל אביב.

לדברי גבעון, בכנס יצוין עשור לייצוג של GIV את Infor ואת המוצר Infor EAM בישראל. "אנחנו לא רק מייצגים ומיישמים את המוצר, אלא גם עוסקים ב-'גיור', אינטגרציה, פיתוחים של פתרונות ורטיקליים, מהווים את מרכז התמיכה ונותנים את השירותים המקצועיים, התחזוקה והתפעול לכל הלקוחות בישראל, באמצעות קבוצת GIV", ציין.

הוא אמר כי "מדובר במוצר מוביל לתחומו. ניתן להגדירו כ-'ERP', טכנולוגיסטי, שנוצר ופותח לאורך 30 שנים ומיצובו בחזית הפתרונות העולמית בתחום, כפתרון תוכנה מועדף ונכון לארגונים עתירי ציוד ותשתיות, המשתמשים בציוד ובתשתיות למתן שירותים מסוגים שונים. ככזה, הוא משמש אותנו כבסיס לפתרונות לארגונים כמו ערים חכמות, לארגוני שירות לתשתיות נרחבות, ולארגוני תחבורה, מים ואנרגיה".

"המוצר מתפתח ומתחדש על ידי Infor העולמית בהשקעות גדולות ובראייה של מתן אפשרות לגמישות גבוהה ביישום ובקנפוג שלו עבור מגוון לקוחות עם צרכים שונים. הוא מעניק פונקציונליות וגמישות בתחום ניהול התשתיות, כולל מול מערכות ERP מסורתיות, ולו 17 אלף לקוחות ארגוניים בעולם. המידע והקסטומיזציה נשמרים בבסיסי הנתונים של המערכת, ובכך מתאפשרים גמישות, שדרוג ואמינות – עבור לקוחות בעלי מערכות קריטיות שדורשות רמת ניהול שירות (SLA) גבוהה. זאת, בנוסף ליציבות המאפיינת אותו. בזכות הגמישות והדרישה המתמידה להפחתת עלויות הקמה ו-TCO, בעיקר בארגוני תשתיות ופרויקטי BOT", אמר.

משמאל: סומה סומסונדרם, מנהל פיתוח מוצרים גלובלי ב-Infor; צ'ארלס פיליפס, מנכ"ל Infor; מאיר גבעון, מנכ"ל GIV Solutions; ויוסי עפרוני, סמנכ"ל שיווק ומכירות ב-GIV Solutions. צילום: יח"צ

משמאל: סומה סומסונדרם, מנהל פיתוח מוצרים גלובלי ב-Infor; צ'ארלס פיליפס, מנכ"ל Infor; מאיר גבעון, מנכ"ל GIV Solutions; ויוסי עפרוני, סמנכ"ל שיווק ומכירות ב-GIV Solutions. צילום: יח"צ

גבעון הוסיף ש-"GIV פיתחה ומימשה פונקציונליות אפליקטיבית משלימה ועמוקה, ואינטגרציה לסוגי ארגונים שונים, 'ורטיקלים' בלשוננו, על מנת לאפשר לענות על צרכי הלקוחות במהירות ובעלויות כלכליות – הן להקמה והן ל-TCO – בהשוואה למערכות ERP קונבנציונליות. בין ה-ורטיקלים פתרונות ניהול כוללים לארגונים המנהלים, מתפעלים ומתחזקים תשתיות מהסוגים שהוזכרו מעלה".

"אחת הבעיות הקשות בעת הטמעת ERP", אמר גבעון, "היא שכשההנהלה דנה בכך, המנמ"ר מבהיר שייקח זמן רב להתאמת התהליכים למערכת – והיא הופכת לחסם. Infor EAM מאפשר מענה נוח למשתמש, מגוון כלים, יכולת להתאמות ושינויי תצורה של תהליכים בקבועי זמן קטנים, באופן אג'ילי, ומתן מענה מהיר מאחר וארגון חי, משתנה כל הזמן. אם מבינים שארגון חכם הוא ארגון שמנהל את עצמו על בסיס מערכות מידע חכמות, המערכת חייבת להיות מסוגלת להשתנות ולהתאים עצמה לשינויים ניהוליים. התובנה הרווחת והמקובלת כיום בעולם העסקים בכל העולם ברורה וצלולה".

"יש לנו את הידע, הניסיון והיכולות המלאות הדרושות לפרויקטים מורכבים"

"ב-10 השנים שבהן אנחנו מייצגים את Infor EAM בנינו את הידע, הניסיון והיכולות המלאות הדרושות לפרויקטים מורכבים, עם כל הדיסציפלינות ליישום אפקטיבי של המוצר, וערכנו עשרות פרויקטים להטמעת המוצר בישראל", הוסיף גבעון.

הוא ציין כי "כדי לספק שרשרת ערך מלאה ללקוח, אנחנו עובדים ונעבוד בשיתופי פעולה עם כל חברות התקשוב גדולות והבינוניות, המספקות תשתיות תקשוב, סייבר, תקשורת, ואת תוכנות התשתית הנדרשות להפעלת המערכת החכמה ולאירוחה. כמו כן, אנחנו עובדים עם קהילה הולכת וגדלה של ספקי פתרונות אינטרנט של הדברים מאושרים ומוסמכים לאינטגרציה עם מערכות Infor EAM ועם הפתרונות ה-ורטיקליים שלנו. זאת, על מנת להוסיף למוח וללב הנמצא במערכת התוכנה המרכזית שאנחנו מספקים לארגונים השונים את החושים (חיישנים שונים), את המערכת העצבית (תשתיות התקשורת לסוגיהן) ואת המערכת החיסונית (מערך הסייבר). המטרה היא לקבל ארגון יעיל, חכם ובר קיימא (גוף בריא, שחי חיים ארוכים ובבריאות טובה), שמתפתח כל הזמן, משתפר ומשתכלל, על ידי הוספת חוקים (מקביל לתהליכי למידה ורכישת ניסיון וחוכמה)".

לדבריו, "שיתוף הפעולה של GIV עם Infor הולך ומתרחב. Infor מחדשת ומקדמת מעטפת של מוצרים וסוויטה בענן כגון אינטרנט של הדברים, בינה מלאכותית, BI וקישוריות PLM".

"GIV מציעה ומיישמת את כל המוצרים הטכנולוגיים המשלימים ל-Infor EAM הזמינים לישראל ותמשיך להביא וליישם מוצרים נוספים, ובמידת הצורך לממש את הלוקליזציה, כפי שסוכם עם הנהלת Infor העולמית, בראשות צ'ארלס פיליפס עצמו, ופורסם באנשים ומחשבים השנה", סיכם גבעון.

חלק ב' יפורסם מחר (ב').

להרשמה לאירוע לחץ כאן

"GIV מובילה בפתרונות מתקדמים לארגונים וערים חכמות בישראל ויחד עם Infor – תוביל גלובלית" Reviewed by on . כתב: הילל יוסף. "Infor EAM, מוצר הדגל של Infor, הוא פלטפורמה עולמית מובילה בתחום התשתיות וניהול מחזור חיי הציוד והמערכות. GIV פיתחה ויישמה על בסיסו פתרונות ורטי כתב: הילל יוסף. "Infor EAM, מוצר הדגל של Infor, הוא פלטפורמה עולמית מובילה בתחום התשתיות וניהול מחזור חיי הציוד והמערכות. GIV פיתחה ויישמה על בסיסו פתרונות ורטי Rating: 0

הגיבו