תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס ורד-האט – דגש על פתרונות

תוכן שיווקי


חואן רובר, מנהל קבוצת הקוד הפתוח בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס. צילום: הדר צדקה חזן

לקראת כנס Red Hat Forum Israel 2018, ה-12 בנובמבר, מרכז הכנסים אווניו, קריית שדה התעופה

חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס ורד-האט – דגש על פתרונות

לקראת האירוע השנתי של רד-האט, שיתקיים תחת הכותרת Ideas Worth Exploring, חואן רובר, מנהל תחום רד-האט בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, מספר אודות שיתוף הפעולה האסטרטגי בין החברות

פורסם ב-6 בנובמבר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

תאר בקצרה את החטיבה במטריקס ופעילותה.
"חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס מייצגת בישראל מעל 30 שנה את מוצרי התוכנה המובילים בעולם. החטיבה הינה חלוצה בעולמות הקוד הפתוח בישראל, כאשר כבר בתחילת שנות האלפיים התחילה לייצג את רד-האט בארץ.

בשנים האחרונות, הקוד הפתוח צמח לפעילות מרכזית בחטיבת מוצרי התוכנה, כנציגות בלעדית של חברות תוכנה מובילות בעולם זה, כגון MongoDB ,Hortonworks ועוד.

חטיבת מוצרי התוכנה מתמחה במגוון רחב של פתרונות רד-האט ובעלת ניסיון רב בהטמעתם בארגונים בישראל. יש לנו מרכז ידע עצום סביב Red Hat Linux, בו אנחנו מסייעים ותומכים במאות לקוחות בישראל. בנוסף, אנחנו בעלי ניסיון רב בעולמות ה-Middleware, לאחר עשרות פרויקטים מוצלחים, לרבות מיגרציות מפלטפורמות שונות. בשנים האחרונות הקדשנו משאבים רבים על מנת להיות בחזית הטכנולוגיה בפתרונות ענן היברידי ו-DevOps".

מהם הנושאים או האתגרים שמעסיקים את לקוחותיכם השנה?
"האתגרים כיום הם לא טכנולוגיים גרידא. עיקר האתגרים מגיע מהתחום העסקי. לארגונים חשוב להבין כיצד הם יישארו רלוונטיים לצד השינויים הרבים שמביאה אתה הכלכלה הדיגיטלית. הטכנולוגיה עומדת כיום כעמוד התווך בהתפתחות העסקית של הארגונים והאתגר הגדול הוא כיצד הארגון יכול לרתום אותה למינוף ההצלחה העסקית".

מהם פתרונותיכם עבור הלקוחות וכיצד משתלבים בהם טכנולוגיות ופתרונות רד-האט?
"אצלנו, במטריקס, מדברים על פתרונות וערך מוסף, ולא על מוצרים. פתרון, כהגדרתו, בא למלא צורך שיש ללקוח, כאשר במקרים רבים הצורך הוא רחב ומולטי דיסציפלינארי. אנחנו יודעים לספק מגוון רחב של פתרונות אינטגרטיביים המבוססים על תשתיות רד-האט, פתרונות אבטחה, ניטור, Big Data ועוד".

הנושא המלווה השנה את אירועי Red Hat Forum בעולם הוא Ideas Worth Exploring. אילו רעיונות וכיוונים חדשים אתם מציעים ללקוחותיכם לחקור או לבדוק?
"אחד הרעיונות העיקריים שלנו הוא לחשוב מחוץ לקופסה. הטכנולוגיה היא רק אמצעי על מנת להצעיד אותנו קדימה. אנחנו מעיזים לחלום, וזה בסדר גמור, כי לאחר שהעזנו אנחנו עובדים קשה כדאי להגשים את אותו החלום. אין ספק שעולמות הקוד הפתוח הם הדרך הטובה והמהירה ביותר להגשמת רעיונות מתקדמים".

להרשמה לאירוע לחצו כאן
להרשמה לאירוע לחצו כאן
חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס ורד-האט – דגש על פתרונות Reviewed by on . תאר בקצרה את החטיבה במטריקס ופעילותה. "חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס מייצגת בישראל מעל 30 שנה את מוצרי התוכנה המובילים בעולם. החטיבה הינה חלוצה בעולמות הקוד הפתו תאר בקצרה את החטיבה במטריקס ופעילותה. "חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס מייצגת בישראל מעל 30 שנה את מוצרי התוכנה המובילים בעולם. החטיבה הינה חלוצה בעולמות הקוד הפתו Rating: 0

הגיבו