תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » רד-האט בצמרת דו"ח פורסטר לתוכנות לפלטפורמות קונטיינר ארגוניות

תוכן שיווקי


הלוגו הישן של רד-האט. מצאו את ההבדלים

לקראת כנס Red Hat Forum Israel 2018, ה-12 בנובמבר, מרכז הכנסים אווניו, קריית שדה התעופה

רד-האט בצמרת דו"ח פורסטר לתוכנות לפלטפורמות קונטיינר ארגוניות

פורסם ב-1 בנובמבר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

במהלך שלוש השנים האחרונות פעלה רד-האט, הספקית המובילה של פתרונות קוד פתוח, להפיכת קונטיינרים וקוברנטיס לטכנולוגיה לשימוש ארגוני. הכוונה הייתה ליצור לא רק טכנולוגיה גמישה ומדרגית (סקלאבילית) לתמיכה בגידול בעומסי עבודה מוטי ענן, אלא גם יציבה מספיק עבור הדרישות הגבוהות של ארגונים מודרניים.

Red Hat OpenShift Container Platform תוכננה כמענה לצרכי IT אלה, כשהיא בנויה על בסיס פלטפורמת הלינוקס הארגונית המובילה בעולם, ומספקת את יכולת הגידול ורכיבים נוספים להם זקוקה קוברנטיס כדי להניע טרנספורמציה דיגיטלית ארגונית.

עתה זכו מאמצים אלה להכרה, עם דירוגה של Red Hat OpenShift Container Platform בצמרת הספקים המובילים בדו"ח Forrester New Wave לרבעון האחרון של 2018, שהוקדש למערכי פלטפורמות קונטיינר ארגוניות. בדו"ח זה, הראשון מסוגו של מערכי תוכנה לפלטפורמות קונטיינרים, מעריכה פורסטר את השוק המתפתח ארגונית (ECP).

פורסטר בחנה את Red Hat OpenShift Container Platform ואת ההיצע של חברות אחרות בתחום על פי 10 קריטריונים, ביניהם Runtime, תזמור, ניהול אימג'ים, חוויית משתמש, חזון ועוד. בשבעה מעשרת הקריטריונים ציינה פורסטר את רד-האט כבעלת בידול.

חברת המחקר ציינה במיוחד כי רד-האט מובילה עם חוויית משתמש ויכולות אינטגרציה מעולות. תכונות ה-Runtime, התזמור וניהול האימג'ים של Red Hat OpenShift Container Platform הן חזקות. הפתרון כולל חוויית מפעיל אינטואיטיבית ותמיכה עבור מסגרות מיקרו-שירותים רבות של AWS.

Red Hat OpenShift Container Platform פופולרית בקרב לקוחות רד-האט שמעדיפים סינרגיית אקו-סיסטם חזקה, כשהיא משתלבת היטב עם Red Hat Enterprise Linux ,Ansible ,OpenStack ו-JBoss Middleware. בנוסף, לקוחות החברה שהשתתפו בסקר של פורסטר ציינו את יכולת רד-האט לסייע להם בהאצת פיתוח יישומים מוטי ענן ואת קצב החדשנות שלה.

תחום הקונטיינרים ופעילות רד-האט בתחום יוצגו בהרחבה בכנס השנתי הגדול Red Hat Israel Forum 2018, שיתקיים ב-12 בנובמבר במרכז הכנסים אווניו שבקריית שדה התעופה.

להרשמה לאירוע לחצו כאן
להרשמה לאירוע לחצו כאן
רד-האט בצמרת דו"ח פורסטר לתוכנות לפלטפורמות קונטיינר ארגוניות Reviewed by on . במהלך שלוש השנים האחרונות פעלה רד-האט, הספקית המובילה של פתרונות קוד פתוח, להפיכת קונטיינרים וקוברנטיס לטכנולוגיה לשימוש ארגוני. הכוונה הייתה ליצור לא רק טכנולו במהלך שלוש השנים האחרונות פעלה רד-האט, הספקית המובילה של פתרונות קוד פתוח, להפיכת קונטיינרים וקוברנטיס לטכנולוגיה לשימוש ארגוני. הכוונה הייתה ליצור לא רק טכנולו Rating: 0

הגיבו