תוכן פרסומי
ראשי » כנסים ואירועים » רד-האט ממשיכה להוביל את שוק שרתי הלינוקס

תוכן שיווקי


דן טולדנו, מנהל אזורי ברד-האט לישראל, יוון וקפריסין. צילום: יח"צ

רד-האט ממשיכה להוביל את שוק שרתי הלינוקס

פורסם ב-28 באוקטובר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כספקית המובילה של פתרונות קוד פתוח, לרד-האט יש נוכחות חזקה בשוק מערכות ההפעלה הארגוניות, דרך מערכת הלינוקס המובילה Red Hat Enterprise Linux. דו"ח חדש של IDC ממצב את רד-האט ככוח המוביל בשוק העולמי של סביבות ההפעלה לשרתי הלינוקס וכשחקנית רבת עוצמה במערכות הפעלה לשרתים בכלל.

לפי דו"ח IDC הכלל עולמי לנתחי שוק בסביבות הפעלת שרתים, רד-האט שמרה ב-2017 על נתח של 32.7% משוק סביבות הפעלת השרתים. נתון זה מקיף את כל מערכות ההפעלה, כשרד-האט ממוקמת אחרי מיקרוסופט (49.6%) במונחי נתח שוק. בתוך סגמנט הלינוקס מצאה IDC כי האימוץ של Red Hat Enterprise Linux גדל ב-2017 כמעט ב-20%, וברד-האט אומרים כי גידול זה הוא סימן לאימוץ רחב יותר של לינוקס לשימוש ארגוני באופן כללי.

אותו דו"ח מראה שנתח מערכות הלינוקס – החינמיות ובתשלום – יותר מאשר הוכפל ב-2012 לעומת מערכות הפעלה אחרות. לפי IDC, לינוקס מיצבה את עצמה היטב כסביבת ההפעלה המועדפת עבור יישומים ארגוניים מודרניים ומהווה יכולת חיונית בערכת הכלים הסטנדרטית של גופי IT ארגוני ומפתחי תוכנה, עם 68% מכלל שוק מערכות ההפעלה.

דן טולדנו, מנהל אזורי ברד-האט לישראל, יוון וקפריסין, אמר כי בחברה מאמינים שלינוקס, במיוחד לינוקס ברמה הארגונית, אותה מספקת Red Hat Enterprise Linux, תהווה את הפלטפורמה עבור הארגון המודרני. דו"ח IDC מצביע כל כך שמעבר זה הוא לא בגדר צפוי להתרחש, אלא קורה ממש בימים אלה. החל מקונטיינרי לינוקס וקוברנטיס ועד ליישומי בינה מלאכותית ולמידת מכונה, לינוקס מספקת לארגונים רכיב חיוני, גמיש וניתן להתאמה, עליו הם יכולים לבנות את עתידם.

פתרונות הקוד הפתוח של רד-האט, הפועלת בגישה מבוססת על עוצמת הקהילה כדי לספק טכנולוגיות ענן, לינוקס, תווכה, אחסון ו-וירטואליזציה אמינות ועתירות ביצועים, מושתתים על Red Hat Enterprise Linux. הטכנולוגיות והפתרונות יוצגו בכנס Red Hat Forum Israel 2018, שיתקיים ב-12 בנובמבר במרכז הכנסים אווניו שבקריית שדה התעופה.

להרשמה לאירוע לחצו כאן
להרשמה לאירוע לחצו כאן
רד-האט ממשיכה להוביל את שוק שרתי הלינוקס Reviewed by on . כספקית המובילה של פתרונות קוד פתוח, לרד-האט יש נוכחות חזקה בשוק מערכות ההפעלה הארגוניות, דרך מערכת הלינוקס המובילה Red Hat Enterprise Linux. דו"ח חדש של IDC ממצ כספקית המובילה של פתרונות קוד פתוח, לרד-האט יש נוכחות חזקה בשוק מערכות ההפעלה הארגוניות, דרך מערכת הלינוקס המובילה Red Hat Enterprise Linux. דו"ח חדש של IDC ממצ Rating: 0

הגיבו