תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » "הדור החמישי עבר מדיבורים להיערכות ולמעשים"

תוכן שיווקי


תומס סנדין, ראש תחום אסטרטגיית גישה למובייל באריקסון. צילום: יח"צ

לקראת כנס Ericsson Innovation Day 2018, יום ד', ה-21 בנובמבר, LAGO, ראשון לציון

"הדור החמישי עבר מדיבורים להיערכות ולמעשים"

פורסם ב-22 באוקטובר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כתב: הילל יוסף.

"אנחנו נמצאים על סיפה של הכניסה לדור החמישי. עד כה היו הרבה דיבורים בנושא ואילו כעת אנחנו מבחינים בהיערכות מעשית לתחום, ובהתחלה של מעשים", כך אמר תומס סנדין, ראש תחום אסטרטגיית גישה למובייל באריקסון.

סנדין, העומד בראש צוות מובייל שפועל באופן משותף לאריקסון ולסוויסקום, התראיין לקראת Ericsson Innovation Day 2018. הכנס, בהפקת אנשים ומחשבים, נערך זו השנה השלישית ברציפות. הוא יתקיים ביום ד', ה-21 בנובמבר, באולם האירועים LAGO בראשון לציון.

"שני אתגרים עיקריים ניצבים בפני אריקסון, כמובילה בעולם התקשורת", אמר סנדין. "האחד הוא לאבטח את התשתיות התקשורתיות של המפעילים והשני הוא לתת להם את היכולת להרחיב את עסקיהם".

לדבריו, "מה שהמפעילים נדרשים לו הוא לאבטח את העסקים שלהם באופן כולל, לרבות אבטחה של ממשק המשתמש, לטובת שימוש מאובטח בטלפונים החכמים, כולל צפייה בווידיאו. בה בעת, נדרש להנפיק יכולת לתעבורה מהירה יותר, על מנת שהמפעילים ימצבו את עצמם כמי שמספקים למשתמשי הקצה חוויית משתמש משופרת, עם היצע שירותים רחב. זה יתאפשר רק בשילוב של אבטחה ותעבורה, שיחדיו מספקות אמינות".

שיתוף הפעולה בין אריקסון לסוויסקום

כך, אמר סנדין, "אנחנו עוזרים לסוויסקום לממש את הפוטנציאל הגלום במגמות הטכנולוגיות החדשות. סוויסקום היא חברה שווייצרית המספקת שירותי תקשורת קוויים ואלחוטיים, ותקשורת נתונים וקול עם טכנולוגית VoIP על גבי רשתות פס רחב בשווייץ ובשאר אירופה. סייענו להם לתכנן ולממש את אסטרטגיית הגישה הניידת בדור הרביעי והחמישי. אנחנו מצדנו נמשיך ונוביל את השירות. אנחנו עובדים איתם על השקת דור חמישי בספקטרום החדש. כך, עם רוחב פס גדול יותר, ביכולתנו לספק תעבורה מהירה ורבה יותר, שגם מקצרת את השהיית הרשת בצורה משמעותית".

לדבריו, "ניתן לנצל מחדש תשתיות ומוצרים קיימים לטובת העתיד: אנחנו לוקחים חלק מהתשתיות של הדור הרביעי ונעזרים בהן לטובת בניית התשתיות של הדור החמישי, עם הכנסת פתרונות הניהול שלנו מבוססי התוכנה. אריקסון מסייעת באופן זה למפעילים להרחיב את עסקיהם. זה קורה בארצות הברית, סין, יפן, דרום קוריאה ובארצות נוספות. אנחנו רואים התעניינות רבה בטכנולוגיות שלנו, כי בעזרת הענקת היכולת לבנות רשתות בעלות קיבולת גדולה יותר, הם יכולים להציע ללקוחות שלהם היצע נרחב יותר של שירותים".

"המפעילים נדרשים להיכנס לעידן הטכנולוגי החדש, וקודם לכן להיערך אליו", סיכם סנדין. "זה הזמן לחדול לדבר ולהתחיל לעשות. ההוכחה לכך שאלה לא רק דיבורים היא שלא מכבר וריזון השיקה בארצות הברית, בפעם הראשונה, שורת שירותים מסחריים מבוססי דור חמישי. יותר ויותר יישומים מסחריים מבוססי דור חמישי ייכנסו ב-2019 ואריקסון ערוכה להוביל את המעבר לדור הבא".

להרשמה לאירוע לחצו כאן
להרשמה לאירוע לחצו כאן
"הדור החמישי עבר מדיבורים להיערכות ולמעשים" Reviewed by on . כתב: הילל יוסף. "אנחנו נמצאים על סיפה של הכניסה לדור החמישי. עד כה היו הרבה דיבורים בנושא ואילו כעת אנחנו מבחינים בהיערכות מעשית לתחום, ובהתחלה של מעשים", כך אמ כתב: הילל יוסף. "אנחנו נמצאים על סיפה של הכניסה לדור החמישי. עד כה היו הרבה דיבורים בנושא ואילו כעת אנחנו מבחינים בהיערכות מעשית לתחום, ובהתחלה של מעשים", כך אמ Rating: 0

הגיבו