תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » ג'וניפר ונוטניקס מחזקות את השותפות לשיפור יכולות אוטומציה ואבטחה

תוכן שיווקי


ג'וניפר נטוורקס

לקראת אירוע ג'וניפר ב-14.11

ג'וניפר ונוטניקס מחזקות את השותפות לשיפור יכולות אוטומציה ואבטחה

היוזמה המשותפת תפשט את הנטוורקינג והאבטחה ברשת הארגונית עבור חברות אנטרפרייז באמצעות התשתית של Nutanix

פורסם ב-14 באוקטובר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ג'וניפר נטוורקס, ענקית התקשורת העולמית, ו-Nutanix, מובילה עולמית בתחום הענן הארגוני, מכריזות היום (א') על יוזמות חדשות שנוספו לשותפות הקיימת ביניהן. יוזמות אלו נועדו לסייע לארגונים בדרכם להשתית ארכיטקטורת ריבוי עננים ולסייע בהקטנת תקורות ניהול באמצעות חיבור אוטומטיבי מוגדר תוכנה בין תשתיות האחסון והמחשוב לרשת התקשורת ומדיניות אבטחת מידע.

ארגונים רבים עוברים לסביבות ריבוי-עננים, על כן הם זקוקים לרשת אוטומטית ופשוטה לניהול כמו גם לאבטחה מובנית. ג'וניפר נטוורקס ו-Nutanix מעמיקות את שיתוף הפעולה ביניהן על מנת לתת לצרכים אלו מענה ראוי, במאמץ לספק אינטגרציה חלקה בין הרשתות הוירטואליות והפיזיות – יכולת הכרחית לסביבות ענן פרטי ולריבוי-עננים.

"בשורה של סביבת ריבוי-עננים אוטומטית ומאובטחת מקצה לקצה"

להפוך את ניהול הרשת הארגונית ואת ניהול סביבות העבודה לפשוטים יותר
במסגרת שיתוף הפעולה תבוצע אינטגרציה בין כלי הניהול של ג'וניפר, Contrail Enterprise Multicloud, לבין ממשק התוכנה (API) של Nutanix שמספק ניראות ואינטגרציה מורחבת לתהליכים הוירטואליים ברשת הארגונית – האינטגרציה תסייע להפוך את ניהול הרשת הארגונית הסבוכה ואת ניהול סביבות העבודה לפשוטים יותר באמצעות כלי אוטומציה מבוססי S/W.

בנוסף, תשולב פלטפורמת האבטחה של ג'וניפר, Unified Cybersecurity Platform עם שירותי האבטחה והניהול של Nutanix, Flow ו-AHV Hypervisor, על מנת לאבטח אפליקציות בצורה הטובה ביותר באמצעות מיקרו-סגמנטציה בענן הארגוני, ולספק מערך אבטחה מחמיר שימנע את התפשטותם הרוחבית (מזרח-מערב) של איומים ברשת הארגונית. חברות אנטרפרייז יוכלו להשתמש בפיירוול הוירטואלי של ג'וניפר (vSRX) בסביבות של Nutanix, כדי לנהל את ארכיטקטורת הרשת, שמורכבת לעתים מכלים של חברות שונות כמו AWS, Azure או Google Cloud Platform, באמצעות נקודת שליטה ואכיפה אחידה.

ביקאש קולי, סמנכ"ל הטכנולוגיות של ג'וניפר נטוורקס, אמר כי "בעוד שארגונים רבים רצים לעבר המולטיקלאוד, מורכבויות רבות צצות בכל שלב בדרך ומקשות עליהם לבצע את המעבר לסביבה זו". .

לדבריו, "בשילוב ה-Contrail Enterprise Multicloud וה-Unified Cybersecurity Platform של ג'וניפר עם פתרונות הענן הארגוני של Nutanix, אנחנו מביאים היום בשורה של סביבת ריבוי-עננים אוטומטית ומאובטחת מקצה לקצה, שנותנת מענה לצרכי מחשוב, אחסון ונטוורקינג של הלקוחות שלנו".

רג'ה מוקופאדיאי, VP ניהול מוצר ב-Nutanix, אמר כי "העתיד של תשתית הרשת הארגונית הוא ריבוי-עננים – זה כבר ברור ומוסכם על כולם. אתגרי נטוורקינג לא צריכים להיות נטל מסובך שימנע מחברות לבצע את המעבר הזה, ולכן אנחנו מחויבים לעבוד עם שותפים כמו ג'וניפר נטוורקס כדי להציע ללקוחות שתי החברות חווית ניהול רציפה, המשכית ומאובטחת שמתאימה לעולם המולטיקלאוד".

להרשמה לאירוע לחצו כאן
להרשמה לאירוע לחצו כאן
ג'וניפר ונוטניקס מחזקות את השותפות לשיפור יכולות אוטומציה ואבטחה Reviewed by on . ג'וניפר נטוורקס, ענקית התקשורת העולמית, ו-Nutanix, מובילה עולמית בתחום הענן הארגוני, מכריזות היום (א') על יוזמות חדשות שנוספו לשותפות הקיימת ביניהן. יוזמות אלו ג'וניפר נטוורקס, ענקית התקשורת העולמית, ו-Nutanix, מובילה עולמית בתחום הענן הארגוני, מכריזות היום (א') על יוזמות חדשות שנוספו לשותפות הקיימת ביניהן. יוזמות אלו Rating: 0

הגיבו