תוכן פרסומי
ראשי » כנסים ואירועים » אוקטופוס תציג את סיפור ההצלחה שלה עם Red Hat OpenStack

תוכן שיווקי


דניאל קלנר, מייסד ומנכ"ל אוקטופוס פתרונות מחשוב. צילום: יח"צ

לקראת אירוע Red Hat Israel Forum 2018 ב-12.11

אוקטופוס תציג את סיפור ההצלחה שלה עם Red Hat OpenStack

"אנחנו מספקים ללקוחות מגוון פתרונות מלאים מעל קוד פתוח, כולל תמיכה ושירות, ומטרתנו העיקרית היא לספק פתרון מלא ולהתרכז בשירות אישי ומקצועי", אמר דניאל קלנר, מייסד ומנכ"ל אוקטופוס פתרונות מחשוב

פורסם ב-14 באוקטובר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

דניאל קלנר, מייסד ומנכ"ל אוקטופוס פתרונות מחשוב, יציג בכנס השנתי הגדול של רד האט ישראל, את סיפור ההצלחה של החברה בהטמעת פלטפורמת Red Hat OpenStack עם יכולות NFV ועם הרבה Custom Roles אצל לקוח. הכנס יתקיים ב- 12 בנובמבר במרכז הכנסים Avenue שבקריית שדה התעופה,

אוקטופוס הינה ספקית פתרונות ושירותים מנוסה שפועלת משנת 2008. קלנר מוביל את ניהול הפיתוח של מוצרים חדשים עבור הענן הציבורי של אוקטופוס, שכולם מבוססים על קוד פתוח. הוא מעיד על עצמו ועל אנשיו כמי שמתלהבים מקוד פתוח ומקדמים אותו. "אנחנו מספקים ללקוחות מגוון פתרונות מלאים מעל קוד פתוח, כולל תמיכה ושירות, ומטרתנו העיקרית היא לספק פתרון מלא ולהתרכז בשירות אישי ומקצועי", הוא אמר.

התאמות של פתרונות עבור עננים פרטיים וציבוריים

שירותי ייעוץ הענן וה- DevOps של החברה, מסופקים יחד עם התאמות של פתרונות עבור עננים פרטיים וציבוריים כמו AWS, Azure, OpenStack ועוד. החברה מספקת שירותים אלה בשני מרכזי נתונים בישראל – אחד בבזק בינלאומי והאחר בפרטנר.

בהרצאתו יציג קלנר את סיפור החברה שלו, שמספקת פתרונות ענן ובחרה ברד האט כשותפה לשדרוג פתרון של 100 מכונות וירטואליות מבוססות KVM, ליצירת פתרון ענן OpenStack NFV מלא.

בהרצאה ילמדו המשתתפים איך להשתמש ב- Composable Roles ועד איזו מידה הם יכולים להתאים את הסביבה שלהם לדרישות של NFV. כמו כן ילמדו כיצד להשתמש ב- Red Hat OpenStack Director כדי להשיג אוטומציה עם Heat Orchestration Templates. יינתן דגש על ההבדלים מערכי חומרה של Dell ו- HP, וגם תהיה התייחסות לצווארי בקבוק של סביבה כזאת.

"ספקיות התוכנה והתשתיות רוצות ליהנות מהיתרונות הטמונים במחשוב ענן, עם דגש על ביצועים בזמן אמת. אנחנו באוקטופוס, בעזרת פתרון Red Hat OpenStack Platform עם יכולות NFV, מובילים את לקוחותינו להצלחה", אמר דניאל קלנר.

"העובדה היא שפשוט קשה היום לספקיות התוכנה התשתיות להוסיף אפליקציות חדשות לארגון. בין השאר בגלל חוסר הבנה בחיבור בין המנגנונים השונים, בפיתוח, ברשתות וכדומה. בעזרת Red Hat OpenStack Platform והייעוץ שלנו, הן יכולות לקצר את זמן ההטמעה בכמה סדרי גודל. על כל אלה נדבר בהרצאה בכנס רד האט", הוסיף.

להרשמה לאירוע לחצו כאן
להרשמה לאירוע לחצו כאן
אוקטופוס תציג את סיפור ההצלחה שלה עם Red Hat OpenStack Reviewed by on . דניאל קלנר, מייסד ומנכ"ל אוקטופוס פתרונות מחשוב, יציג בכנס השנתי הגדול של רד האט ישראל, את סיפור ההצלחה של החברה בהטמעת פלטפורמת Red Hat OpenStack עם יכולות NFV דניאל קלנר, מייסד ומנכ"ל אוקטופוס פתרונות מחשוב, יציג בכנס השנתי הגדול של רד האט ישראל, את סיפור ההצלחה של החברה בהטמעת פלטפורמת Red Hat OpenStack עם יכולות NFV Rating: 0

הגיבו