תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » VMware ואריסטה משיקות פתרונות אבטחת סייבר

תוכן שיווקי


לקראת כנס אריסטה, 6 בנובמבר, מלון גליליון, יסוד המעלה

VMware ואריסטה משיקות פתרונות אבטחת סייבר

פורסם ב-13 בספטמבר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

VMware ואריסטה הכריזו על שיתוף פעולה, שמאפשר ללקוחות החברות להשתמש בתהליכי אוטומציה מהירים ובפתרון NSX VMware להטמעת מדיניות אבטחת מידע פרטנית ומדויקת בדטה סנטר הארגוני. ארגונים יוכלו ליישם מיקרו סגמנטציה באמצעות פתרון VMware NSX על גבי מתגי אריסטה ובכלל, לאבטח עומסי עבודה ותקשורת. הפתרון המשותף מהווה תוספת למודל Virtual Cloud Network, שאומץ על ידי לקוחות מובילים והוצג בכנס VMworld US, שנערך באחרונה בלאס וגאס.

אלי שקד, מנכ״ל VMware ישראל, אמר כי "בעקבות ביקוש גובר בשוק לקבלת תמיכה גם בשרתי Bare Metal ובמתגים הפיזיים של אריסטה, אני שמח על שיתוף הפעולה עמה. אריסטה נחשבת למקדמת חדשנות. בזכות שיתוף הפעולה, יכולים לקוחות החברות לאבטח את התקשורת בקלות עם הפתרונות הווירטואליים של VMware".

גיא אלכסנדר, מנהל פעילות אריסטה ישראל, מסר כי "ניתן לראות את פתרון NSX של VMware מיושם בדטה סנטרים של לקוחות רבים בישראל ובמקומות נוספים בעולם. המודל החדש מעצים את יכולת הלקוחות לחבר ולאבטח אפליקציות ונתונים ללא חשיבות למיקומם, מקצה לקצה".

VMware ואריסטה משיקות פתרונות אבטחת סייבר Reviewed by on . VMware ואריסטה הכריזו על שיתוף פעולה, שמאפשר ללקוחות החברות להשתמש בתהליכי אוטומציה מהירים ובפתרון NSX VMware להטמעת מדיניות אבטחת מידע פרטנית ומדויקת בדטה סנטר VMware ואריסטה הכריזו על שיתוף פעולה, שמאפשר ללקוחות החברות להשתמש בתהליכי אוטומציה מהירים ובפתרון NSX VMware להטמעת מדיניות אבטחת מידע פרטנית ומדויקת בדטה סנטר Rating: 0

הגיבו