תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » הכירו את משתתפי ה-Tough Mudder למען גדולים מהחיים: צור אבנית

תוכן שיווקי


צור אבנית, מנכ"ל כלנית כרמון. צילום עצמי

לקראת אירוע Tough Mudder

הכירו את משתתפי ה-Tough Mudder למען גדולים מהחיים: צור אבנית

פורסם ב-12 בספטמבר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אנשים ומחשבים, עמותת גדולים מהחיים ואלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר, הכריזו על קמפיין רביעי לגיוס תרומות למען העמותה.

זו הפעם הרביעית שבה נבחרת מנהלים, מנכ"לים ומנמ"רים תצא לבצע את אתגר ה-Tough Mudder, והפעם במאי הקרוב בלונדון. חברי הנבחרת יעברו את המסלול הקשוח של הכוחות המיוחדים של בריטניה – 20 ק"מ של עליות וירידות בבוץ טובעני, התמודדות עם מכשולי צלילה בקרח, מעבר דרך תילי חשמל ושילוב כוחות בעבודת צוות על מנת לעבור את המכשולים. את כל זה הם יבצעו למטרת על: גיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, למען ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם.

כהן, קפטן הנבחרת, יוביל אותה שוב לאתגר. לדבריו, "זהו הקמפיין הרביעי והוא יהיה גדול יותר, מרשים יותר, קשוח יותר ומתוקשר יותר. יהיו משתתפים שירוצו את המסלול פעמיים ברצף. הנבחרת תתחיל את אימוניה בנובמבר הקרוב למשך חצי שנה ותעבור אימוני ריצה, קרוספיט ונינג'ה, כמו גם סדנאות תזונה והכנה מנטאלית. המטרה היא שכל אחת ואחד מהמשתתפים ת/יעבור בהצלחה את האתגר. מי שמתחיל את האתגר – מסיים אותו!"

הוא הוסיף כי "השנה יש לנו נבחרת חזקה במיוחד, הן פיזית והן מנטאלית. עידית ג'וס תנהל את קמפיין 2019 ויועד דותן, מנמ"ר פלסטו-שק, יהיה אחראי על נושא התרומות. השניים עובדים על תכניות חדשות ויצירתיות לגיוס יעד התרומות – מיליון שקלים".

מי אתה, צור אבנית?

מהם מקום עבודתך ותפקידך?
"מנכ"ל כלנית כרמון מקבוצת One1".

מהם ההישגים והפרויקטים המשמעותיים שלך בשנים האחרונות?
"קשה לבחור. אחלק אותם לעולם העסקי ולזה האישי.

בעולם העסקים, בניהול ארגון מוביל בתחום השירות קיימים אתגרים ופרויקטים משמעותיים יום יום. החיזוק של כלנית כספק מוביל כבר שנים רבות בתחומי העסקים שלה – מרכזי תמיכה, ושירותי מומחים בתחומי התוכנה והתשתיות של מיקרוסופט – בהחלט מהווה בעיניי הישג גדול. בנוסף על כך, להיות חלק מ-One1, ארגון שצומח במהירות וביציבות – גם זה דבר שמהווה אתגר, שמכיל בתוכו הישגים יום יומיים.

בעולם האישי, אני נמצא כרגע בתוך שני פרויקטים משמעותיים: הראשון הוא הבריאות של הבת שלי (חולת CRPS). אנחנו לומדים להתמודד ולחיות לצד הסינדרום הזה. השני, אני בתהליך שינוי הרגלי החיים שלי וחזרה לחיים ספורטיביים. ירדתי יותר מ-100 ק"ג בשלוש השנים האחרונות. בשניהם, מדובר באתגרים לא פשוטים: בראשון – להתמודד עם אירוע שלחלוטין לא בשליטתך, ובשני – להתמודד עם אירוע שכולו בשליטתך".

מהי הזיקה שלך לספורט? איזה סוג פעילות אתה מבצע וכמה פעמים בשבוע?
"אופני שטח, חדר כושר וריצה. אני מבצע את הפעילות שש פעמים בשבוע".

אילו תחביבים יש לך?
"צלילה, ספורט, צילום (מעל ומתחת למים)… הרבה תחביבים".

מה מושך אותך להשתתף באתגר ה-Tough Mudder למען ילדי גדולים מהחיים?
"כבר הרבה שנים שאני שואל את עצמי איך ואיפה אני יכול להתנדב ולתרום (משהו שישתלב עם החיים הפרטיים שלי והעבודה). מושך אותי הרצון להיות חלק מצוות שעושה יחד למען אחרים. האתגר פה נראה לי גדול – גם ברמה האישית וגם ברמת הקבוצה, גם ברמת יעדי הגיוס וגם ברמת האתגר הפיזי, ואני אוהב אתגרים".

מה יגידו במשפחה?
"קודם כל, יפרגנו על המטרה, ואחר כך יגידו שכרגיל, אני לא צפוי ומשוגע".

אילו עוד דברים כדאי שנדע עליך?
"אני שחקן צוות, אוהב אתגרים ולהתמודד עם משימות שנראות לא סבירות במבט הראשון, נחוש, עושה את מה שאני אוהב ואוהב את מה שאני עושה".

הכירו את משתתפי ה-Tough Mudder למען גדולים מהחיים: צור אבנית Reviewed by on . אנשים ומחשבים, עמותת גדולים מהחיים ואלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר, הכריזו על קמפיין רביעי לגיוס תרומות למען העמותה. זו הפעם הרביעית שבה נבחרת מנהלים, מנכ"לים ומנמ אנשים ומחשבים, עמותת גדולים מהחיים ואלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר, הכריזו על קמפיין רביעי לגיוס תרומות למען העמותה. זו הפעם הרביעית שבה נבחרת מנהלים, מנכ"לים ומנמ Rating: 0

הגיבו