תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » גטר מציגה פתרון להעברת וידיאו במהירויות גבוהות, על תקשורת אלחוטית

תוכן שיווקי


גטר

לקראת אירוע IT מוניציפאלי - Smart City 2020, שיתקיים ב-8 בינואר ב-LAGO, ראשון לציון

גטר מציגה פתרון להעברת וידיאו במהירויות גבוהות, על תקשורת אלחוטית

פורסם ב-31 בדצמבר 2017
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גטר הכריזה על פתרון חדש להעברת וידיאו במהירויות גבוהות, על גבי רשת אלחוטית. הפתרון מורכב משילוב של מוצרים מחברות אותן גטר מייצגת בישראל בתחומי התקשורת ומצלמות האבטחה, ביניהן דרייטק בתחום הנתבים, קמביום בתחום ציוד האלחוט ומובוטיקס בעולם מצלמות האבטחה.

כאשר הדרישות ממצלמות אבטחה לרזולוציה ואיכות תמונה עולות בקצב מהיר, הדרישה לערוצי תקשורת בעלי רוחבי פס גבוהים ואמינים הופכת להיות תנאי הכרחי לביצוע בפרויקטים. מובוטיקס הגרמנית מציעה פתרון של מצלמת אבטחה ברזולוציה של 6 מגה-פיקסל. בשילוב עם מוצרי האלחוט מבית קמביום מתקבל פתרון להעברת ויידאו דרך רשת אלחוט. בנוסף, על מנת לייצר תשתית להעברה מהירה של תזרים וידיאו משולבים הנתבים של דרייטק, שמאפשרים איחוד עורקים אלחוטיים (מבית קמביום).

הפתרון המוצע נותן, בהשוואה לתחרות בשוק, את יחס עלות התועלת הגבוה ביותר.

קמביום היא יצרנית ציוד אלחוט אמריקנית עם קו מוצרים לתחום ה-ptp וה-ptmp בטכנולוגיית ה-MIMO, ברוחבי פס של 200 מגה-ביט לשנייה, שמוכחת כאמינה עם ציוד אמין לאורך זמן.

מובוטיקס היא יצרנית מצלמות גרמנית שנחשבת לחברה המובילה בעולם בתחום מצלמות ה-MP, וכן בתחום המצלמות החכמות עם אנליטיקה מובנית והגנת סייבר מפני חדירות אליהן.

דרייטק היא יצרנית טייוואנית של נתבי תקשורת לפתרונות כיסוי סלולר ו-VDSL, לצרכי איחוד קווים ויצירת VPN Tunnels.

לפרטים נוספים היכנסו לאתר גטר טק.

גטר מציגה פתרון להעברת וידיאו במהירויות גבוהות, על תקשורת אלחוטית Reviewed by on . גטר הכריזה על פתרון חדש להעברת וידיאו במהירויות גבוהות, על גבי רשת אלחוטית. הפתרון מורכב משילוב של מוצרים מחברות אותן גטר מייצגת בישראל בתחומי התקשורת ומצלמות ה גטר הכריזה על פתרון חדש להעברת וידיאו במהירויות גבוהות, על גבי רשת אלחוטית. הפתרון מורכב משילוב של מוצרים מחברות אותן גטר מייצגת בישראל בתחומי התקשורת ומצלמות ה Rating: 0

הגיבו