תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » דיווחים: שיאומי תטמיע חיישן טביעות אצבע בלי כפתור
טביעות אצבע בסלולר. אילוסטרציה: BigStock

דיווחים: שיאומי תטמיע חיישן טביעות אצבע בלי כפתור

החברה נמצאת בשיתוף פעולה הדוק עם גודיסק הסינית, שמתמחה בתחום והציגה טכנולוגיה חדשה מתאימה בתערוכת MWC

מאת 6 במרץ 2017, 8:03 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

האם ה-Mi Mix II של שיאומי (Xiaomi) – ממשיך דרכו של ה-Mi Mix, שהיה אחד המכשירים המרשימים ביותר ב-2016 – יהיה הטלפון הראשון שיציע חיישן טביעת אצבע שאינו זקוק לכפתור מיוחד בכדי לפעול? לא יצאה הודעה רשמית על כך, אבל דיווחים בשוק מצביעים שזה מה שעומד לקרות.

הדיווחים האלה התגברו לאור העובדה ששיאומי נמצאת בשיתוף פעולה הדוק עם גודיסק (Goodix), חברה סינית שמתמחה בתחום והציגה טכנולוגיה חדשה מתאימה ב-MWC, תערוכת הסלולר העולמית שהסתיימה לפני ימים אחדים בברצלונה.

הטכנולוגיה של גודיסק מכונה In-Display Fingerprint Sensor והיא מאפשרת לשלב את החיישן במסך עצמו. החברה הפגינה ב-MWC את היכולות של החיישן החדש שלה – הראשון שניתן לשילוב במסך AMOLED שמציג רזולוציה גבוהה מ-LCD ומשמש בעיקר בטלפונים בקצה הגבוה של השוק.

גודיסק הראתה כיצד היא הופכת שטח מוגדר בתצוגה לחיישן טביעות אצבע בפועל, מה שמייתר את הצורך בכפתור מיוחד, שכיום נמצא מאחור או משולב בכפתורי בית פיזיים. החיישן הזה גם תומך במגמת מזעור המסגרות של הטלפונים, בדיוק כמו במקרה של ה-Mi Mix II, שאמור להציע יחס מסך לגוף גדול אפילו יותר מקודמו.

דיווחים: שיאומי תטמיע חיישן טביעות אצבע בלי כפתור Reviewed by on . האם ה-Mi Mix II של שיאומי (Xiaomi) - ממשיך דרכו של ה-Mi Mix, שהיה אחד המכשירים המרשימים ביותר ב-2016 - יהיה הטלפון הראשון שיציע חיישן טביעת אצבע שאינו זקוק לכפת האם ה-Mi Mix II של שיאומי (Xiaomi) - ממשיך דרכו של ה-Mi Mix, שהיה אחד המכשירים המרשימים ביותר ב-2016 - יהיה הטלפון הראשון שיציע חיישן טביעת אצבע שאינו זקוק לכפת Rating: 0

הגיבו