ויקטורי התקינה רשת תקשורת אלחוטית של רוקוס לליקוט סחורה

במסגרת הפרויקט הותקנו יחידות אלחוט למתן כיסוי מלא לכל סניף בחיבור Wi-Fi בלבד, בטכנולוגיית SmartMesh של ראקאס ● ההיקף הכספי: עשרות אלפי שקלים

רשת ויקטורי

רשת ויקטורי מבצעת בימים אלה בסניפיה פרויקט להתקנת מערכת תקשורת אלחוטית של ראקאס (Ruckus), שתסייע לליקוט הסחורה בסניפים. הפרויקט מיושם על ידי בזק, החל לפני כמה חודשים, הפיילוט שלו הסתיים באחרונה והיקפו הכספי עומד על עשרות אלפי שקלים.

המטרה של רשת ויקטורי בהטמעת הרשת החדשה היא לייצר תשתית אמינה ויציבה לביצוע ליקוט של הזמנות מלקוחות. במסגרת הפרויקט מותקנות יחידות אלחוט למתן כיסוי מלא לכל סניף בחיבור Wi-Fi בלבד, בטכנולוגיית SmartMesh של ראקאס. הפתרון מאפשר לרשת הסופרמרקטים ללקט מוצרים באמצעות מסופונים ולהכין הזמנות למשלוחים מהירים ללקוחות.

לדברי אריאל אומי, מנהל המחשוב של רשת ויקטורי, "פלטפורמת ה-Wi-Fi של ראקאס מאפשרת לנו להקים מערכת תקשורת אלחוטית, אמינה ובטוחה, ללא צורך בפריסת כבלים. הפתרון נפרס בצורה מקצועית, עובד היטב ונותן מענה, בשילוב קו אינטרנט מאובטח של בזק. לאחר שהתקנו אותו בשלושה סניפים לבדיקה ובחנו אותו, אנחנו מרחיבים את פריסתו לכלל הרשת".

מוטי יהוד, מנהל שותפים אסטרטגיים בגטר, היבואן הרשמי והנציגה של ראקאס בישראל, ציין כי "באחרונה אנחנו רואים דרישה הולכת וגוברת של רשתות קמעונאות לפריסת רשתות אלחוטיות מהירות, אמינות ויציבות בסניפים שלהן. שימוש בטכנולוגיית SmartMesh של ראקאס מסייע ללקוחות שמתמודדים עם קשיים בפריסת תשתית קווית בסניפים להנגיש פתרון אלחוט ללא צורך בכבילה, בעלויות נמוכות יותר וללא פשרות על הביצועים".

 

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים