תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » אנדרואיד 12 תאפשר למנהלי IT לשלוט על טלפונים של עובדי הארגון
אבטחה משופרת ב-Android 12

אנדרואיד 12 תאפשר למנהלי IT לשלוט על טלפונים של עובדי הארגון

מנהלי ה-IT יוכלו לבחור הגדרות שונות במכשירי המשמשים במטרה לשפר את האבטחה

מאת 11 באוקטובר 2021, 16:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

עבור משתמשים ארגוניים לא מעטים הטלפון הוא כלי עבודה לכל דבר. זה אומר, שהוא יכול לגשת למערכות המחשוב והמידע של הארגון, להכיל מידע חשוב בפני עצמו וכן להריץ אפליקציות ייעודיות. כדי לשפר את C, גירסת אנדרואיד 12, כך לפי גוגל, תעניק כלים חדשים למנהלני IT במטרה לאפשר להם לשלוט בקלות רבה יותר בטלפונים שמנפקת החברה לעובדיה, אך מבלי לפגוע בפרטיות שלהם.

לדוגמה, בטלפונים שיהיו תחת בקרה מלאה של ה-IT יוכלו המנהלנים לבחור הגדרות כמו האם לאפשר שימוש במחבר ה-USB להעברת קבצים, או להגביל אותו לטעינה בלבד, האם לתת למצלמות לעבוד, וכן האם לאפשר לאפליקציות להעביר מידע על מיקום. מצד שני הם יוכלו לאפשר לעובדים לקבוע עבור עצמם חלק מהאפשרויות הללו.

אפליקציות שקשורות למקום העבודה יסומנו בהתאם, ובשעות מסוימות יוכלו העובדים, אם המערכת תאפשר להם, להפסיק את הפעילות של כל האפליקציות הללו לטובת זמן פרטי. לפי גוגל מדובר בהרחבה נוספת של הגדרות הפרטיות, המאפשרות למשתמשים לדעת אלו חיישנים מקבלים גישה לאפליקציות בכל רגע נתון.

הגבלות נוספות שיוכלו לעמוד לטובת אנשי ה-IT היא קביעת המקלדת הווירטואלית שתשמש את העובדים בטלפון, כדי למנוע, לדוגמה, התקנת מקלדת חיצונית שכוללת גם רוגלה, הקלה בהגדרות של סיסמאות ועוד.

"עם אנדרואיד 12 אנו מתמקדים בסיוע לארגונים להשיג את האיזון הנכון בין הגנה על פרטיות העובדים ובין ציוד ה-IT בבקרות אבטחה נדרשות. עבור העובדים, המשמעות היא הגדרות פרטיות נוספות לגבי אפליקציות העבודה שיכולות לגשת לנתוני המכשיר שלהם, בדומה לחוויה שלהם באפליקציות אישיות. עבור מנהלי IT, פירוש הדבר יותר בקרות ליישום הערכה הנכונה של תצורות הניהול עבור התקני עבודה", מסרה גוגל.

אנדרואיד 12 תאפשר למנהלי IT לשלוט על טלפונים של עובדי הארגון Reviewed by on . עבור משתמשים ארגוניים לא מעטים הטלפון הוא כלי עבודה לכל דבר. זה אומר, שהוא יכול לגשת למערכות המחשוב והמידע של הארגון, להכיל מידע חשוב בפני עצמו וכן להריץ אפליקצ עבור משתמשים ארגוניים לא מעטים הטלפון הוא כלי עבודה לכל דבר. זה אומר, שהוא יכול לגשת למערכות המחשוב והמידע של הארגון, להכיל מידע חשוב בפני עצמו וכן להריץ אפליקצ Rating: 0

הגיבו