תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » לא רק בסין: וואווי חוזרת למגרש הגלובלי עם סידרת הדגל הבאה שלה, P50
כך מציגה וואווי את ה-P50 בטיזר שלה

לא רק בסין: וואווי חוזרת למגרש הגלובלי עם סידרת הדגל הבאה שלה, P50

בניגוד למכשירים האחרונים שהושקו למכירה בסין בלבד, הסידרה החדשה תושק בשווקים בעולם ותנסה להחזיר את וואווי למגרש הגלובלי ● ההכרזה הרשמית צפויה ב-29 ביולי

מאת 23 ביולי 2021, 12:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

וואווי אישרה רשמית כי תכריז על סידרת מכשירי הפרימים שלה P50 ב-29 ביולי, ולדברי נציג רשמי של החברה בפינלנד, בניגוד למכשירים האחרונים שהושקו למכירה בסין בלבד, הסידרה החדשה תושק בשווקים בעולם ותנסה להחזיר את וואווי למגרש הגלובלי.

בעקבות הסנקציות שהוטלו עליה על ידי ארה"ב ומונעות ממנה להשתמש בטכנולוגיות אמריקניות, פיתחה החברה אקוסיסטם משלה, הכוללת חנות אפליקציות (AppGallery) שכבר מכילה 134 אלף אפליקציות, ומערכת הפעלה משלה (Harmony) – שנרשמו אליה כבר ארבעה מיליון מפתחים. בחנות של החברה אפשר כבר למצוא אפליקציות פופולריות כמו טיק-טוק, טלגרם, סנאפצ'ט ועוד, אבל לא קיימות בה פייסבוק ו-ווטסאפ.

טיזר רשמי שפרסמה וואווי בימים האחרונים מאשר כי מכשירי P50 ימשיכו לשאת את מצלמות לייקה וכי דגם אחד לפחות יכלול עדשת פריסקופ של 125 מ"מ עם מפתח צמצם של f/3.4 בדומה לקיים במכשירי P40, אבל הדלפות שונות מדווחות כי הסידרה החדשה תכלול חיישנים חדשים.

באשר למעבדים בסידרה החדשה המצב פחות ברור. מאחר שהחברה הפסיקה לייצר את מעבדי Kirin והמלאי שלהם הולך ומידלדל, ייתכן שתיאלץ להשתמש במעבדי Snapdragon 888 של קוואלקום עם קישוריות דור 4 בלבד.

עדיין לא ידוע האם ישראל תהיה אחד השווקים שבהם יופצו המכשירים החדשים.

לא רק בסין: וואווי חוזרת למגרש הגלובלי עם סידרת הדגל הבאה שלה, P50 Reviewed by on . וואווי אישרה רשמית כי תכריז על סידרת מכשירי הפרימים שלה P50 ב-29 ביולי, ולדברי נציג רשמי של החברה בפינלנד, בניגוד למכשירים האחרונים שהושקו למכירה בסין בלבד, הסי וואווי אישרה רשמית כי תכריז על סידרת מכשירי הפרימים שלה P50 ב-29 ביולי, ולדברי נציג רשמי של החברה בפינלנד, בניגוד למכשירים האחרונים שהושקו למכירה בסין בלבד, הסי Rating: 0

הגיבו