תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » אפליקציית Google Phone תאפשר צ'אט עם עסקים ישירות ממסך החיוג
אפליקציית Google Phone - יותר מ"שלח-קבל"

אפליקציית Google Phone תאפשר צ'אט עם עסקים ישירות ממסך החיוג

מקש צ'אט חדש ימוקם לצד מקש החיוג כאשר מתקשרים למספרים עסקיים מאומתים, ולחיצה עליו תקפיץ מסך צ'אט ותחבר את המתקשר לנציג צ'אט של העסק

מאת 22 ביוני 2021, 15:54 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפליקציית החיוג Google Phone הפכה בשנים האחרונות ליותר מ"שלח-קבל", ומציעה כיום סט כלים, כמו הקלטת שיחה, זיהוי שיחות ספאם, מסך אוטומטי לשיחה, ובאחרונה נוספו לה תכונות של זיהוי מתקשר והקלטת שיחות אוטומטית ממספרים לא ידועים.

כעת גוגל (Google) מתכננת להוסיף לה תכונה חדשה של מקש צ'אט, שיאפשר למשתמשים לשלוח בקלות הודעות טקסט לעסקים.

אתר Android Police מדווח, כי בגירסת הבטה של האפליקציה המעודכנת קיים מקש צ'אט, שיופיע לצד מקש החיוג כאשר מחייגים למספרי טלפון של עסקים.

האפשרות לשלוח הודעות לעסקים קיימת כבר עבור משתמשי אנדרואיד מתוך אפליקציית המפות ותוצאות החיפוש, אבל החידוש כעת הוא הוספתה לאפליקציית החיוג.

לפי הדיווח, מקש הצ'אט יופיע על המסך רק כאשר מתקשרים למספר עסקי מאומת. לחיצה על המקש תקפיץ מסך צ'אט ותחבר את המתקשר לנציג צ'אט של העסק.

אפליקציית Google Phone תאפשר צ'אט עם עסקים ישירות ממסך החיוג Reviewed by on . אפליקציית החיוג Google Phone הפכה בשנים האחרונות ליותר מ"שלח-קבל", ומציעה כיום סט כלים, כמו הקלטת שיחה, זיהוי שיחות ספאם, מסך אוטומטי לשיחה, ובאחרונה נוספו לה ת אפליקציית החיוג Google Phone הפכה בשנים האחרונות ליותר מ"שלח-קבל", ומציעה כיום סט כלים, כמו הקלטת שיחה, זיהוי שיחות ספאם, מסך אוטומטי לשיחה, ובאחרונה נוספו לה ת Rating: 0

הגיבו