תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » הוט תוזיל את התעריף הסיטונאי שהיא גובה מספקיות האינטרנט ב-28%
תפחית מחירים סיטונאיים לספקיות. הוט

הוט תוזיל את התעריף הסיטונאי שהיא גובה מספקיות האינטרנט ב-28%

משרד התקשורת אישר הבוקר (א') את התעריף שהציעה הוט לחיבור אזורי של ספקיות האינטרנט, שיעמוד על 9 שקלים למגה ביט לעומת 12.5 שקלים שגובה הוט כיום, בתקווה שהספקיות יציעו שירותים גם על הרשת של הוט

מאת 18 באפריל 2021, 16:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לאחר שקבע כי על חברת הוט לאפשר חיבור של ספקיות אינטרנט ישירות למתגי הרשת שלה בתעריף סיטונאי מופחת, מאשר הבוקר (א') משרד התקשורת את התעריף שאותו תגבה הוט מהחברות.

ההחלטה תאפשר לספקיות להתחבר בנקודת איסוף אזורית במקום לליבת הרשת, שמוזילה להן עלויות ומגבירה את התחרות בשוק הסיטונאי.

במסגרת ההחלטה של משרד התקשורת בינואר האחרון לאפשר באופן מיידי לספקיות האינטרנט את ביצוע החיבור באמצעות נתב או ברכיב האגרגטיבי בו מותקנים CMTS -ים (שמאפשרים חיבור לנקודת איסוף אזורית) הוחלט, כי חברת הוט תציע תעריף מעודכן שמגלם הנחה משמעותית אל מול התעריף לשינוע תעבורה בליבת הרשת שגובה הוט כיום.

בהמשך להחלטה קיים משרד התקשורת דיונים מול הוט, שבעקבותיהם הניחה הצעה לתעריף לחיבור אזורי שיעמוד על 9 שקלים למס"ש (מגה ביט) לעומת 12.5 שקלים שגובה הוט כיום. מדובר בהנחה של 28% מהתעריף הקיים. ההפחתה נבחנה  על ידי המשרד ונמצאה סבירה, וככזאת שתוזיל עלויות לספקיות ותעודד את התחרות בשוק הסיטונאי.

הוט תוזיל את התעריף הסיטונאי שהיא גובה מספקיות האינטרנט ב-28% Reviewed by on . לאחר שקבע כי על חברת הוט לאפשר חיבור של ספקיות אינטרנט ישירות למתגי הרשת שלה בתעריף סיטונאי מופחת, מאשר הבוקר (א') משרד התקשורת את התעריף שאותו תגבה הוט מהחברות לאחר שקבע כי על חברת הוט לאפשר חיבור של ספקיות אינטרנט ישירות למתגי הרשת שלה בתעריף סיטונאי מופחת, מאשר הבוקר (א') משרד התקשורת את התעריף שאותו תגבה הוט מהחברות Rating: 0

הגיבו