תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » האם שיאומי תצליח להכניס סמארטפון מתקפל למיינסטרים?
יושק בקרוב? המכשיר המתקפל של שיאומי. לכידת מסך מסרטון של החברה

האם שיאומי תצליח להכניס סמארטפון מתקפל למיינסטרים?

לפי דיווח סיני, שיאומי תציג בחודש הבא את הסמארטפון המתקפל הראשון שלה, שיהיה הזול ביותר בשוק ועשוי בזכות כך להפוך לרב מכר

מאת 28 בפברואר 2021, 16:53 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שיאומי (Xiaomi) תציג בקרוב סמארטפון דגל חדש, שעשוי להיות רב מכר אם יהיה מתומחר נכון. באחרונה קיבל מכשיר עם מסך מתקפל של החברה ממשרד התעשייה וטכנולוגיית המידע של סין, ולפי מקורות הוא יהיה זמין רשמית כבר בחודש הבא.

בחודשים האחרונים דלפו לרשת תמונות של המכשיר הצפוי, בעל מסך מתקפל, דומה ל- Galaxy Z Fold 2 של סמסונג, בלי גומה במסך למצלמה הקדמית.

לפי המקור הסיני שפרסם את הידיעה, שיאומי תשתמש במסך OLED מתוצרת סמסונג, שבמצב הפתוח יהיה בגודל 8.03 אינץ', והמסך הקדמי במצב מקופל יהיה בגודל 6.38 אינץ'.

עוד מציין הדיווח, כי המכשיר של שיאומי יהיה הזול ביותר מבין המכשירים המתקפלים בשוק, מה שעשוי להעלות את הפופולריות של המכשירים המתקפלים, שאינם זוכים להצלחה מסחרית גדולה כנראה בשל מחירם הגבוה. ה-Z Fold 2 של סמסונג עולה כ-2,000 דולר, המכשיר המתקפל של וואווי, ה-Mate X2, שנמכר רק בסין, עולה החל מ-2,785 דולר, ומכשיר ה-FlexPai 2 של רויול (Royole) הסינית נמכר בכ-2,000 דולר.

האם שיאומי תצליח להכניס סמארטפון מתקפל למיינסטרים? Reviewed by on . שיאומי (Xiaomi) תציג בקרוב סמארטפון דגל חדש, שעשוי להיות רב מכר אם יהיה מתומחר נכון. באחרונה קיבל מכשיר עם מסך מתקפל של החברה ממשרד התעשייה וטכנולוגיית המידע של שיאומי (Xiaomi) תציג בקרוב סמארטפון דגל חדש, שעשוי להיות רב מכר אם יהיה מתומחר נכון. באחרונה קיבל מכשיר עם מסך מתקפל של החברה ממשרד התעשייה וטכנולוגיית המידע של Rating: 0

הגיבו