תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » מתעצבנים על סיבוב המסך הלא יציב של הסמארטפון? התיקון בדרך
האחרון בסדרה עם מעבד של קוואלקום? Pixel 4. צילום: גוגל

מתעצבנים על סיבוב המסך הלא יציב של הסמארטפון? התיקון בדרך

לפי דיווחים חדשים, נראה שגירסת 12 הבאה של Android תפתור את התופעה שמעצבנת משתמשים רבים, שמתבטאת באי יציבות של תכונת סיבוב המסך

מאת 18 בפברואר 2021, 14:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כמה פעמים קורה לכם שאתם שוכבים במיטה ומתעסקים בסמארטפון, ולפתע התצוגה שלו מסתובבת בלי הזמנה ובלי ששיניתם את מצב ההחזקה של המכשיר? הרבה. כאשר היא מופעלת, תכונת סיבוב המסך אמורה לסובב את התצוגה בהתאם למצב ההחזקה של הטלפון, אבל לעיתים קרובות היא הפכפכה ולא יציבה.

לפי דיווחים חדשים, נראה שגירסת 12 הבאה של Android תפתור את אחת התופעה שמעצבנת משתמשים רבים.

לפי הדיווח ב-9to5Google, גוגל (Google) תתקן את התופעה, ובגירסת 12 של מערכת ההפעלה תשנה את הגורם המשפיע על תכונות הסיבוב האוטומטי ממצבו של המכשיר למצבו ביחס לפני המשתמש, תוך שימוש במצלמה הקדמית. כך, המסך יישאר תמיד במצב הנכון, בהתאם לתנוחת המשתמש.

אבל צר לנו לאכזב רבים מן הקוראים: כרגע, התכונה החדשה תיושם רק במכשירי Pixel של גוגל, ולא נותר אלא לקוות שהיא תוטמע בהמשך גם במכשירים של יצרניות אחרות.

מתעצבנים על סיבוב המסך הלא יציב של הסמארטפון? התיקון בדרך Reviewed by on . כמה פעמים קורה לכם שאתם שוכבים במיטה ומתעסקים בסמארטפון, ולפתע התצוגה שלו מסתובבת בלי הזמנה ובלי ששיניתם את מצב ההחזקה של המכשיר? הרבה. כאשר היא מופעלת, תכונת ס כמה פעמים קורה לכם שאתם שוכבים במיטה ומתעסקים בסמארטפון, ולפתע התצוגה שלו מסתובבת בלי הזמנה ובלי ששיניתם את מצב ההחזקה של המכשיר? הרבה. כאשר היא מופעלת, תכונת ס Rating: 0

הגיבו