תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » ה-FCC האמריקנית מכריזה רשמית: וואווי ו-ZTE הן "איום על ביטחון המולדת"
וואווי ו-ZTE - הוכרזו רשמית כסיכון לביטחון המולדת

ה-FCC האמריקנית מכריזה רשמית: וואווי ו-ZTE הן "איום על ביטחון המולדת"

בעקבות ההכרזה, כספים מהקרן השנתית של ה-FCC יהיו אסורים לשימוש בציוד של החברות הסיניות ● אג'יט פאי, יו"ר ה-FCC: "לא נוכל להרשות למפלגה הקומוניסטית הסינית לנצל פגיעויות ברשתות, ולא נתפשר על תשתיות התקשורת הקריטיות שלנו"

מאת 1 ביולי 2020, 14:19 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ענקיות התקשורת הסיניות וואוי (Huawei) ו-ZTE הוכרזו אתמול רשמית על ידי ועדת התקשורת הפדרלית בארה"ב (FCC) והמחלקה לביטחון המולדת כ"איום על הביטחון הלאומי", ואסרה על כל מסחר איתן או עם חברות האם, הנציגויות והחברות הבנות שלהן.

במסמך שפרסמה הוועדה נכתב, כי "הוועדה נקטה צעד חשוב וגדול במסגרת מאמציה להגן על רשתות התקשורת בארה"ב מפני סיכוני אבטחה. המחלקה לביטחון המולדת והביטחון הציבורי מכריזים רשמית כי שתי חברות – וואווי טכנולוגיות ותאגיד ZTE, כמו גם חברות האם, הנציגויות והחברות הבנות שלהן – הן חברות הנכללות באיסורים שפורסמו בנובמבר 2019 על השימוש בתמיכה בשירותים כלליים ועל רכישה של ציוד ושירותים המציבים איום על הביטחון הלאומי".

המסמך ממשיך ומפרט, כי "כתוצאה מפעולה זו, כספים מהקרן השנתית בת 8.3 מיליארד דולר לשירותים אוניברסליים של ה-FCC יהיו אסורים לשימוש לצורך רכישה, תחזוקה, שיפור, שינוי או תמיכה כלשהי בציוד או בשירותים המיוצרים או מסופקים על ידי הספקים האלה".

"עם הצווים המפורסמים היום", ציין יו"ר ה-FCC, אג'יט פאי, "ובהתבסס על ראיות כבדות משקל, המחלקה מכריזה על וואווי ו-ZTE כסיכונים לביטחון הלאומי ולרשתות התקשורת של אמריקה – ולעתיד ה-5G שלנו".

עוד אמר פאי, כי "לשתי החברות יש קשרים קרובים למפלגה הקומוניסטית הסינית ולגורמים צבאיים, ושתי החברות מחויבות עמוקות לחוק שמחייב אותן לפעול בשיתוף פעולה עם שירותי המודיעין הסיניים. לא נוכל להרשות למפלגה הקומוניסטית הסינית לנצל פגיעויות ברשתות, ולא נתפשר על תשתיות התקשורת הקריטיות שלנו".

ה-FCC האמריקנית מכריזה רשמית: וואווי ו-ZTE הן "איום על ביטחון המולדת" Reviewed by on . ענקיות התקשורת הסיניות וואוי (Huawei) ו-ZTE הוכרזו אתמול רשמית על ידי ועדת התקשורת הפדרלית בארה"ב (FCC) והמחלקה לביטחון המולדת כ"איום על הביטחון הלאומי", ואסרה ענקיות התקשורת הסיניות וואוי (Huawei) ו-ZTE הוכרזו אתמול רשמית על ידי ועדת התקשורת הפדרלית בארה"ב (FCC) והמחלקה לביטחון המולדת כ"איום על הביטחון הלאומי", ואסרה Rating: 0

הגיבו