תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » האם תוגש תביעה ייצוגית נגד גוגל בשל בעיות במכשירי Pixel 3?
PIXEL 3 - עושה צרות. צילום: גוגל

האם תוגש תביעה ייצוגית נגד גוגל בשל בעיות במכשירי Pixel 3?

פירמת עורכי דין מפילדלפיה אישרה כי פתחה בחקירת תלונות של צרכנים על תקלות שהם חווים בסמארטפונים של גוגל, כדי לבדוק האם הן קשורות לפגמים בחומרה שיצדקו תביעה

מאת 23 ביוני 2020, 13:59 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל עשויה לעמוד מול תביעה ייצוגית בשל בעיות במכשירי Pixel 3 שלה, שהושקו ב-2018.

פירמת עורכי הדין  צ'ימיקלס שוורץ קריימר & דונלדסון (Chimicles Schwartz Kriner & Donaldson-Smith LLP) מפילדלפיה אישרה פומבית, כי החלה לחקור פגמים ותקלות שונות בסידרת מכשירי Pixel 3 של גוגל, אם כי אין זה אומר שאכן תוגש בעקבותיה תביעה.

הפירמה פרסמה באתר שלה הודעה על כך שהחלה לבדוק אפשרות של תביעה ייצוגית נגד גוגל בשל תקלות שונות במכשירי Pixel 3. מאז שהושק המכשיר התפרסמו דיווחים רבים על תלונות של צרכנים הנוגעות לתקלות שונות , בהן ניהול זיכרון ה-RAM, התרוקנות הסוללה במהירות וכיבוי פתאומי של המכשיר, תזוזות של המצלמה במכשיר שגורמות לתוצאות צילום גרועות, וקריסה פתאומית של אפליקציית הצילום.

פירמת עורכי הדין שמאחורי התביעה הפוטנציאלית מחפשת כעת מידע נוסף בקרב משתמשי המכשיר, כדי לבדוק האם התקלות קשורות לפגמים בחומרה שיצדקו תביעה, וקוראת לבעלי מכשיר Pixel 3 שחווים תקלות חומרה או תוכנה למלא טופס ייעודי באתר שלה ולספק מידע נוסף.

בעבר הוגשה תביעה ייצוגית נגד גוגל על מכשירי Nexus 6P, ורוכשיהם פוצו בכ-500 דולר בשל חומרה פגומה וכשלים בתוכנה.

האם תוגש תביעה ייצוגית נגד גוגל בשל בעיות במכשירי Pixel 3? Reviewed by on . גוגל עשויה לעמוד מול תביעה ייצוגית בשל בעיות במכשירי Pixel 3 שלה, שהושקו ב-2018. פירמת עורכי הדין  צ'ימיקלס שוורץ קריימר & דונלדסון (Chimicles Schwartz Krin גוגל עשויה לעמוד מול תביעה ייצוגית בשל בעיות במכשירי Pixel 3 שלה, שהושקו ב-2018. פירמת עורכי הדין  צ'ימיקלס שוורץ קריימר & דונלדסון (Chimicles Schwartz Krin Rating: 0

הגיבו