תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » דיווחים: סמסונג תשיק כיסויי LED למכשירים החדשים שלה
סמסונג. צילום: BigStock

דיווחים: סמסונג תשיק כיסויי LED למכשירים החדשים שלה

הכיסויים למכשירי ה-Galaxy החדשים צפויים להיות בעלי אפקט תאורת LED רגשי וגם הפעם לשאוב את האנרגיה שהם זקוקים לה מסוללת המכשיר

מאת 20 בפברואר 2019, 18:27 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סביר להניח שכל חברה על כדור הארץ שמייצרת אביזרים למכשירי סלולר מתכוננת להשקת ה-Galaxy S10 של סמסונג הערב (ד') ומכינה באמתחתה כיסויים למכשיר החדש. לפי ידיעות שפורסמו, גם סמסונג עצמה תצטרף לחגיגת הכיסויים, עם כיסוי LED משלה, בעל אפקט תאורת LED רגשי.

אין זו הפעם הראשונה שסמסונג מייצרת כיסויים לסמארטפוני הדגל שלה, ובדרך כלל הם בתצורת מחברת, כשההתראות מוצגות בחלקם הקדמי. בכיסוי החדש, תאורת ה-LED תופיע בגב הכיסוי, וההתראות ייראו רק כאשר המכשיר יהיה מונח עם פניו מטה.

כמו הכיסויים הקודמים של החברה, גם כיסוי זה ישאב את האנרגיה שהוא זקוק לה מסוללת המכשיר.

סמסונג בדרך כלל מתמחרת את כיסויי ה-LED שלה ב-50 דולר – לא זול לכל הדעות, אבל אולי עוד מקור הכנסה מחובביה המושבעים. לפי הדיווחים, החברה תשיק את הכיסויים הללו עבור שלוש הגרסאות העתידיות של ה-S10.

דיווחים: סמסונג תשיק כיסויי LED למכשירים החדשים שלה Reviewed by on . סביר להניח שכל חברה על כדור הארץ שמייצרת אביזרים למכשירי סלולר מתכוננת להשקת ה-Galaxy S10 של סמסונג הערב (ד') ומכינה באמתחתה כיסויים למכשיר החדש. לפי ידיעות שפו סביר להניח שכל חברה על כדור הארץ שמייצרת אביזרים למכשירי סלולר מתכוננת להשקת ה-Galaxy S10 של סמסונג הערב (ד') ומכינה באמתחתה כיסויים למכשיר החדש. לפי ידיעות שפו Rating: 0

הגיבו