תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » DxOMark השיק דירוג חדש למצלמות סלפי
Galaxy של סמסונג. אילוסטרציה: BigStock

DxOMark השיק דירוג חדש למצלמות סלפי

מי הן שתי המצלמות שמוקמו בראש דירוג האתר המקצועי, שנחשב לבר-סמכא בדירוג מצלמות ומי בתחתית?

מאת 24 בינואר 2019, 12:37 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

האתר המקצועי DxOMark, שנחשב לאתר הבר-סמכא בדירוג של מצלמות, כשבשנים האחרונות הוא מתמקד כמעט לחלוטין במצלמות המשובצות בטלפונים החכמים, עשה השבוע היסטוריה קטנה כשדירג לראשונה מצלמות סלפי של כתריסר מכשירים.

מדובר במדד חדש שיצטרף למדד האיכות הקבוע של מערך הצילום הראשי של הטלפונים המודרניים, וזאת בגלל השימוש באינטנסיבי במכשירים לצורך צילומי סלפי – אם תרצו, החלטה מוטת תרבות מודרנית.

ב-DxOMark בדקו את האיכות של המצלמות בזמן צילומי תמונות ובזמן צילומי וידאו, והעניקו על סמך זה ציון סופי.  ברשימה אפשר למצוא מכשירים מכל רמות המחיר בשוק, ומעל כולם בולטים ביחד ה-Pixel 3 של גוגל וה-Galaxy Note 9 של סמסונג, שניהם עם ציון של 92 נקודות, הרחק מ-Mi Mix 3 של שאומי שדורג באופן מפתיע מאוד במקום השלישי עם 84 נקודות, 2 נקודות יותר מה-iPhone XS Max של אפל.

רשימה ראשונית בלבד

המכשיר הבא של אפל נמצא רק במקום העשירי, ומדובר ב-iPhone X מהדור הקודם של מכשירי החברה. בהיבט של צילום תמונות זכה ה-Pixel 3 לציון של 99 נקודות מול 96 נקודות של ה-Note 9, אבל בהיבט של צילום וידאו התמונה התהפכה ומכשיר של סמסונג קיבל 86 נקודות מול 83 נקודות בלבד של ה-Pixel 3 שנמצא במבחן הזה במקום השלישי, שביניהם השתחל ה-Mi Mix 3 עם 85 נקודות.

כאמור מדובר ברשימה ראשונית בלבד, ובאתר מבטיחים לעדכן אותה בקביעות עם תוספות של עוד ועוד מכשירים, כך שייתכן מאוד שמחכות בדרך כמה הפתעות חדשות. ובכל מקרה, מי שצילומי סלפי חשובים לו, וודאי ירצה לעקוב אחרי הרשימה הזו.

DxOMark השיק דירוג חדש למצלמות סלפי Reviewed by on . האתר המקצועי DxOMark, שנחשב לאתר הבר-סמכא בדירוג של מצלמות, כשבשנים האחרונות הוא מתמקד כמעט לחלוטין במצלמות המשובצות בטלפונים החכמים, עשה השבוע היסטוריה קטנה כש האתר המקצועי DxOMark, שנחשב לאתר הבר-סמכא בדירוג של מצלמות, כשבשנים האחרונות הוא מתמקד כמעט לחלוטין במצלמות המשובצות בטלפונים החכמים, עשה השבוע היסטוריה קטנה כש Rating: 0

הגיבו