תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » תמונה שדלפה חושפת: כך ייראו מכשירי ה-Galaxy החדשים
סמסונג. צילום: BigStock

תמונה שדלפה חושפת: כך ייראו מכשירי ה-Galaxy החדשים

התמונה מציגה את העיצוב ובעיקר את המצלמות של ה-S10E, ה-S10 וה-+S10, שהשקתם צפויה בחודש הבא

מאת 20 בינואר 2019, 14:44 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בחודש הבא תערוך סמסונג את אירוע Unpacked השנתי שלה, שבו היא צפויה להציג את הסמארטפון המתקפל שלה, לצד הגרסה החדשה של מכשיר הדגל – ה-Galaxy S10. תמונה שדלפה לרשת חושפת שלושה מכשירים בסדרה החדשה: ה-S10E, ה-S10 וה-+S10.

את התמונה חשף איוואן בלאס בציוץ בחשבון הטוויטר שלו. בלאס ידוע כצייצן שחושף פרטים על מכשירים חדשים של חברות המובייל לפני השקתם.

מזה זמן רב מתפרסמים שמועות ודיווחים על כך שסדרת הדגל החדשה תכלול שלושה מכשירים: ה-S10 וה-+S10, שיכללו מסך OLED, סורק טביעת אצבע בתוך המסך ומצלמת סלפי בתוך גומה ייעודית, ומכשיר שלישי (כנראה ה-S10E), שיהיה מוזל. עוד פורסמו שמועות שלפיהן סמסונג מצויה במגעים עם וריזון להשקת גרסת דור 5 של המכשיר בארצות הברית.

התמונה החדשה שדלפה מציגה את סדרת מכשירי ה-S10, כשב-S10E יש שתי מצלמות אחוריות, ובשני המכשירים האחרים – שלוש מצלמות בגב המכשיר. בצד הקדמי של ה-+S10 יש שתי מצלמות בתוך גומה ייעודית גדולה יותר.

לאור הירידה במכירות של מכשירי ה-S9 והצניחה ברווחים ברבעון האחרון של 2018, סמסונג בוודאי מקווה שהחידושים בסדרה החדשה יחזירו אליה את הלקוחות שנטשו את מכשיריה.

תמונה שדלפה חושפת: כך ייראו מכשירי ה-Galaxy החדשים Reviewed by on . בחודש הבא תערוך סמסונג את אירוע Unpacked השנתי שלה, שבו היא צפויה להציג את הסמארטפון המתקפל שלה, לצד הגרסה החדשה של מכשיר הדגל - ה-Galaxy S10. תמונה שדלפה לרשת בחודש הבא תערוך סמסונג את אירוע Unpacked השנתי שלה, שבו היא צפויה להציג את הסמארטפון המתקפל שלה, לצד הגרסה החדשה של מכשיר הדגל - ה-Galaxy S10. תמונה שדלפה לרשת Rating: 0

הגיבו