תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » סדרת מצלמות חדשה של אולימפוס בישראל

סדרת מצלמות חדשה של אולימפוס בישראל

למצלמות מסדרת Olympus FE עוצמת זום אופטי 3X ורזולוציה של 8 מגה-פיקסל ורוחבן רק 2.15 ס"מ ● בנוסף, הן מגיעות עם תפריטים מלאים בעברית ● כמו כן, מציעות המצלמות טכנולוגיית זיהוי פנים לצילום חברים ובני משפחה, עם כיוונוני פוקוס וחשיפה מירבים, ועם ייצוב תמונה כפול

מאת 6 בנובמבר 2008, 21:03 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אלודה, נציגת אולימפוס בישראל, הציגה את מצלמות סדרת Olympus FE. למצלמות החדשות עוצמת זום אופטי 3X ורזולוציה של 8 מגה-פיקסל ורוחבה רק 2.15 ס"מ. למצלמות תפריטים מלאים בעברית. כמו כן, מציעות המצלמות טכנולוגיית זיהוי פנים לצילום חברים ובני משפחה, עם כיוונוני פוקוס וחשיפה מירבים, ועם ייצוב תמונה כפול. למצלמה ערכי ISO של עד 1,000 העוזרים למנוע טשטוש, כך שניתן תמיד להיות בטוחים שהתמונות יהיו חדות וברורות. למצלמות מסך LCD גדול 6.4 ס"מ – 2.5 אינץ'. מחיר ה-Olympus FE-20 הוא 799 שקלים, כולל 4 ג'יגה-בייט זיכרון.

סדרת מצלמות חדשה של אולימפוס בישראל Reviewed by on . אלודה, נציגת אולימפוס בישראל, הציגה את מצלמות סדרת Olympus FE. למצלמות החדשות עוצמת זום אופטי 3X ורזולוציה של 8 מגה-פיקסל ורוחבה רק 2.15 ס"מ. למצלמות תפריטים מל אלודה, נציגת אולימפוס בישראל, הציגה את מצלמות סדרת Olympus FE. למצלמות החדשות עוצמת זום אופטי 3X ורזולוציה של 8 מגה-פיקסל ורוחבה רק 2.15 ס"מ. למצלמות תפריטים מל Rating:

הגיבו