תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » "השבוע יוצג הסמארטפון הראשון עם מצלמת 64 מגה-פיקסל"
כדאי לזכור שההאקרים יכולים להיות גם בסמארטפונים שלנו. צילום אילוסטרציה: BigStock

"השבוע יוצג הסמארטפון הראשון עם מצלמת 64 מגה-פיקסל"

כך מבטיחה רילמי ההודית, שאף העלתה טיזר מתאים לחשבון הטוויטר שלה ● היא מקדימה את שיאומי, שהכריזה שתצרף מצלמת 64 מגה-פיקסל למכשיר הדגל הבא שלה

מאת 4 באוגוסט 2019, 16:43 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ההערכות שהמצלמות הראשיות בטלפונים החכמים יגיעו ל-64 מגה-פיקסל התבררו כנכונות. רילמי, מותג הבת של אופו, שפועלת בשוק ההודי, הכריזה כי היא תהיה הראשונה שתציג טלפון עם מצלמה שכזו כבר במהלך השבוע הנוכחי.

החברה העלתה טיזר מתאים לדף הרשמי שלה בטוויטר. היא לא סיפקה פרטים נוספים על המכשיר, מעבר לכך שהוא יהיה הראשון שלה שיציע מערך צילום שמורכב מארבע מצלמות מאחור.

סמסונג היא ככל הנראה החברה שמספקת את החיישן בגודל 64 מגה-פיקסל לאופו. הוא נקרא ISOCELL Bright GW1 ובדומה לרוב חיישני ה-48 מגה-פיקסל הקיימים בשוק, הוא מחבר מספר פיקסלים הצמודים זה לזה כדי ליצור פיקסל אחד בתמונה הסופית, שכברירת מחדל תהיה בגודל של 16 מגה-פיקסל.

אופו היא לא היחידה שתגיע לשוק עם מצלמה בגודל 64 מגה-פיקסל. שיאומי כבר הודיעה שהיא תשלב מצלמה כזו, ככל הנראה גם כן מבוססת על החיישן של סמסונג, במכשיר הדגל הבא שלה – ה-Mi Mix 4.

"השבוע יוצג הסמארטפון הראשון עם מצלמת 64 מגה-פיקסל" Reviewed by on . ההערכות שהמצלמות הראשיות בטלפונים החכמים יגיעו ל-64 מגה-פיקסל התבררו כנכונות. רילמי, מותג הבת של אופו, שפועלת בשוק ההודי, הכריזה כי היא תהיה הראשונה שתציג טלפון ההערכות שהמצלמות הראשיות בטלפונים החכמים יגיעו ל-64 מגה-פיקסל התבררו כנכונות. רילמי, מותג הבת של אופו, שפועלת בשוק ההודי, הכריזה כי היא תהיה הראשונה שתציג טלפון Rating: 0

הגיבו