תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » הערכות: ההנפקה של פייסבוק צפויה להיערך ב-17 במאי

הערכות: ההנפקה של פייסבוק צפויה להיערך ב-17 במאי

על פי ההערכה, שפורסמה באתר TechCrunch ומתבססת על מקורות "יודעי דבר", המועד המדויק יוחלט בהתאם להצלחה של מאמצי ההטמעה של אינסטרגם, שנרכשה לא מכבר ● בוול סטריט ממתינים לפרסום הערכת השווי הסופית שלפיה תבוצע ההנפקה, ותוהים האם יגיע השווי למספר הקסם של 100 מיליארד דולרים

מאת 19 באפריל 2012, 12:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ההנפקה המיועדת של פייסבוק (Facebook) צפויה להיערך בחודש מאי הקרוב. אולם, ככל שמתקרב המועד מתרבות ההערכות לגבי התאריך המדויק שבו יונפקו מניות החברה, אשר מפעילה את הרשת החברתית הגדולה בעולם.

אחת ההערכות טוענת, כי ההנפקה תיערך בשבוע השלישי של מאי, וליתר דיוק באחד התאריכים הבאים: 14, 15, 16, 17 או 18 במאי. ההערכה נוספת גורסת, כי ההנפקה תיערך ב-17 במאי או ב-24 במאי, וכי המועד המדויק יוחלט בהתאם להצלחה של מאמצי ההטמעה של אינסטרגם (Instagram), שנרכשה לא מכבר. יצוין, כי הערכה זו פורסמה באתר TechCrunch ונסמכת על מקורות "יודעי דבר".

לפי שעה, ממתינים בוול סטריט לפרסום הערכת השווי הסופית שלפיה תבוצע ההנפקה, ותוהים האם יגיע השווי למספר הקסם של 100 מיליארד דולרים.

הערכות: ההנפקה של פייסבוק צפויה להיערך ב-17 במאי Reviewed by on . ההנפקה המיועדת של פייסבוק (Facebook) צפויה להיערך בחודש מאי הקרוב. אולם, ככל שמתקרב המועד מתרבות ההערכות לגבי התאריך המדויק שבו יונפקו מניות החברה, אשר מפעילה א ההנפקה המיועדת של פייסבוק (Facebook) צפויה להיערך בחודש מאי הקרוב. אולם, ככל שמתקרב המועד מתרבות ההערכות לגבי התאריך המדויק שבו יונפקו מניות החברה, אשר מפעילה א Rating:

הגיבו