תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » הכלב הלך לאיבוד? FindMyPet ימצא אותו בשנייה

הכלב הלך לאיבוד? FindMyPet ימצא אותו בשנייה

יישום חדש לסמארטפון, הפועל בטכנולוגיית NFC ו-QR, מאפשר לבעלי כלבים לאתר את חיית המחמד שלהם בעזרת סריקה המכשיר הסלולרי

מאת 30 במאי 2013, 15:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מה הייתם נותנים תמורת מציאת חיית המחמד האבודה שלכם? יוזמה ישראלית חדשה המציעה אפליקציה ותג לכלבים, המאפשר איתור בעל החיים בקלות על ידי נגיעה או סריקה של התג עם סמארטפון, אמורה להקל על בעלי חיות מחמד.

FindMyPet היא יוזמה של אורן כהן (36), בעל ניסיון של שנים כמנהל תפעול בארגון בינלאומי ומומחה לטכנולוגיית NFC וסליקה. כהן, שמקדם את תחום ה-NFC בישראל בשנתיים האחרונות, עומד מאחורי הפרויקט המסקרן.

השלב ראשון של הפרויקט, Lost & Found, כבר פותח ופעיל בפיילוט בקרב כמה לקוחות. כעת מנסה כהן לגייס מימון לייצור סדרתי ראשון של תגים בעזרת גיוס כספים באינטרנט. תמורת תמיכה של מינינום 10 שקלים, מבטיח כהן לתורם לקבל תג בין הראשונים, כמו גם הטבות והנחות של מועדון לקוחות שגם אותו הוא מקים בימים אלה.

התג המיוחד שפיתח כהן משתמש הן בטכנולוגיית NFC והן באמצעות קוד QR. צימוד של סמארטפון שתומך ב-NFC או כזה שיש בו יישום של קורא קודי QR, יקפיץ מיד על מסך הסמארטפון מידע על בעל החיים, וגם בעליו יקבל מיד למכשירו מידע היכן נמצאת חיית המחמד שלו. לדברי כהן, כל התהליכים נעשים תוך שמירה על פרטיות, והפרטים נחשפים רק בהסכמה.

לדבריו, למרות שעל פי החוק מותקן שבב RF לכל כלב, הרי שקריאת השבב יכולה להתבצע רק על ידי מכשיר מתאים שנמצא ברשות הווטרינרים. אי לכך, מי שמוצא כלב אבוד צריך לגשת איתו למקום המתאים, דבר שלעתים קשה לביצוע לאור החשש של בעל החיים, ולרוב גם לא מתבצע בגלל הטרחה הכרוכה בכך מצד המוצא.

עוד מספר כהן באתרו, כי הוא מנסה "להרים" מועדון לקוחות ייחודי, שיקנה הטבות והנחות בבתי עסק נבחרים בתחום חיות המחמד, כגון: מזון, טיפולים וביטוחים רפואיים, שירותי אילוף ושמירה, ביקורי בית של וטרינר, ועוד.

הכלב הלך לאיבוד? FindMyPet ימצא אותו בשנייה Reviewed by on . מה הייתם נותנים תמורת מציאת חיית המחמד האבודה שלכם? יוזמה ישראלית חדשה המציעה אפליקציה ותג לכלבים, המאפשר איתור בעל החיים בקלות על ידי נגיעה או סריקה של התג עם מה הייתם נותנים תמורת מציאת חיית המחמד האבודה שלכם? יוזמה ישראלית חדשה המציעה אפליקציה ותג לכלבים, המאפשר איתור בעל החיים בקלות על ידי נגיעה או סריקה של התג עם Rating:

תגובות (8)

 • Avatar

  דניאל

  רעיונות זהים קיימים שנים בעולם
  מספר מתחרים כבר קיימים בארץ
  לגייס כסף במצב כזה ?!

 • Avatar

  רחלי

  איך או איפה אפשר להתקין את האפליקציה ולהזין את נספר השבב של הכלבה שלי כדי שתמיד אדע איפה היא

 • Avatar

  אסף ג׳ינו

  בוקרטוב, דבר איתי, מעניין,,,

 • Avatar

  מורן

  רעיון מעולה, אשמח להשתתף בפרויקט.

 • Avatar

  רמי

  רעיון נהדר אם כי לא חדש.
  לאחרונה הסביר לי מישהו מדוע לא ניתן ליישם אותו.
  אשמח לשמוע על חידושים ולסייע במידת האפשר.

 • Avatar

  דלינ

  עדיין רלבנטי?

 • Avatar

  אביבה

  מבקשת פרטים על איתור כלבים. האם יש כבר ניסיון באפליקציה

 • Avatar

  הרצל עמרן

  מגניב
  לי הכלב נעלם ואין לי דרך איך למצוא אותו
  נעלם מאתמול בערב

הגיבו